Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

danielita55
10. máj 2014

Ahojte,chcela by som sa opýtať či niekto bol na dovolenke v hoteli AnnabellaDiamond Spa?Ako ste boli spokojný?My ideme 3.6 tak,dúfam že budeme mať pekné počasie.Ade nám odporúčate ísť na výlet?ďakujem

medo
10. máj 2014

@katemis Palm Garden bol uzasny uplne vsetko TOP a kamienky malicke na plazi pri vstupe taky strk vacsi ale bolo to v pohode tak dufam ze aj tu to bude rovnake 🙂

danuska24
10. máj 2014

ahojte, bol niekto alebo sa chysta do SIDE SUN?

popova
10. máj 2014

Nikto nejdete baby do VON CLUB GOLDEN BEACH? potešilo by ma ,že keby niekto išiel ,alebo bol predtým v tomto hotely .Recenzie sú rozne....._

almea
10. máj 2014

@katemis adalya bola uplne nova minuly rok, takze izby boli ciste a pekne.
Nam dali izbu na prvom poschodi s vyhladom na strechu kde pestovali travu a kvety, tak sme mali akoby vlastnu zahradu pred balkonom. Chybali mi tam paplony, ale to je asi klasika v letnych destinaciach. Boli len plachty. Vedla bol hotel pre dospelych kde robili kazdy vecer velku show na podiu, co sme mohli sledovat z okna a tym padom sa priprav aj na trosku hluku ked budes davat deti spat. Nase nastastie spalo v kociari aj pri reprakoch, ked sme boli vecer na animacnych programoch. Su tam mensie tobogany, a celkovo je hotel oproti niektorym inym velkym vyhodny v tom, ze nebolo daleko od bazena do jedalne a do izby. Takze jedine co by som vytkla je slaby vyber jedal - ale nemam s cim inym v Turecku porovnat. Oproti Kube slabe. Pre vacsie deti mozno trosku nuda - oproti inym.

zanet_ronny
10. máj 2014

@danuska24 minuly rok sme boli.

zanet_ronny
10. máj 2014

@sandy5 este sa chcem opytat, je ten hotel niekde mimo na ustrani, alebo je v okoli nejaka obchodna promenada? ako bolo riesene detske lozko? este postielka alebo uz velka postel?

sandy5
11. máj 2014

@zanet_ronny par obchodov je v areali hotela. Inak prechadzat sa da jedine ak tam. Mestecko je odtial asi 10 minut taxikom alebo dolmusom ak by ste chceli nieco pokupovat. Nasa nemala este 2 roky takze mala detsku postielku. Inak budete mat normalne postel. Tu si mozete presunut ako budete chciet.

lauraa
11. máj 2014

@zanet_ronny s kym letite a kedy?

zanet_ronny
11. máj 2014

@lauraa ahoj anna, ak sa rozhodneme pre tento hotel, tak by sme mali ist 16.juna... ale s kym letime, to neviem, mam kamosku, ktora ma cestovku a vzdy chodime na dovolenku prostrednictvom nej.
ty si bola v tom hoteli? alebo sa mi to len zda?
vy sa kam chystate tentokrat? ;)

lauraa
12. máj 2014

@zanet_ronny my sme boli v Asterii side len tato siet hotelov zmenila majitelov. Inak Bolo super AZ na tie vlny... More absolutne nie pre deti...ale Nase die ta Bolo cele dni v clube a nam To AZ tak nevadilo....

13mandy
12. máj 2014

@popova Ahoj, my ideme, ale až v auguste. Tiež čakám na prvé recenzie, nejako sa mi to nepozdáva 🙂 🙂 🙂 .

13mandy
12. máj 2014

@popova ...aj keď v podstate ideme do Golden Coastu, je to jeden resort. Kedy cestujete?

lipicano
12. máj 2014

@lavyrle - ideme s Firom 🙂...som teraz pozerala, ze by sme mali mat odlet o 03:40 a posledny den odlet o 21:35...prvy den budeme riadne unaveni, ale posledny den chvalim, este si cely den mozeme uzit
@tinka76 - prosim ta, niektori ludia v recenziách frflu na jedlo...ako to tam bolo s jedlom? 😕 ...inak vidim, ze idete tento rok do Titanicu, aj my sme nad nim uvazovali, ale nakoniec nas odradila cena ktoru by sme za starsiu dceru museli platit - vyse 800 Eur 😖 ...snad vam nezmenia hotel, lebo Titanic je znamy tym, ze povie na poslednu chvilu ze je prebookovany 😨

lavyrle
12. máj 2014

@lipicano aj my s firom, ale zo sliaca a pozeram, ze odlet aj prilet je doobeda v normalnych hodinach, tak dufam, ze sa to nezmeni

tinka76
12. máj 2014

@lipicano jedlo bolo super.... velky vyber... niekedy by ma zaujimalo co niektori ludia jedia doma ked boli v Limaku nespokojni... (?)

tinka76
12. máj 2014

@lipicano no to by ma teda riadne nastvali keby nam zmenili hotel. Dovolenku sme kupovali este zaciatkom decembra !!!!!

lavyrle
12. máj 2014

@tinka76
@lipicano kamoska, ktora chodi na same nobl dovolenky po celom svete mi akurat hovorila, ze boli v jednom hoteli kde bolo take jedlo, ze dovidenia - pestre, od vymyslu sveta, chutne, ale jeden den nebolo zivocisne maslo, ale len rastlinne a ze potom nasla negativne recenzie na stravu v tom hoteli 😀 niektori ludia proste hladaju len chyby a povedzme si na rovinu, ze chyba sa da najst uplne vsade, ked clovek chce.
Pre mna je dolezite 1. cistota - aby som nemala nejaky humusacky pocit, ze mi niekde nejaky svab pride alebo ze ma zacne svrbiet niekde po 2 nociach - neviem ci chapete, ale proste taky pocit, ze je tu cisto a vonavo
2. pekna plaz, pohodovy vstup do mora aj pre mensie deti a ciste more
3. normalna strava - teda, aby som nejedla 11 dni to iste a aby sa najedli aj deti (aj mensie)
4. bohaty animacny program pre deti
5. sportove a ine moznosti na vyzitie pre deti (kedze mame babatko a vacsich chalanov, potrebujem, aby sa prebavili, aj bez mojej priamej ucasti

A to je asi tak vsetko. Splna toto Limak?

lipicano
12. máj 2014

@lavyrle - presne tak, aj ja toto hladam, verim ze bude splnene 🙂...a ponuka vôbec tento hotel este niekto okrem Firo? ...inak my sme uz boli s Firom viackrát, a velka spokojnost 🙂
@tinka76 - minuly rok to tu spominala jedna kocka, ze toto im spravili a dozvedeli sa to az na letisku po prilete, a vo Firo mi spominali, ze aj oni ponukali tento hotel, a robili im taketo problemy, tak ich od dalsieho roku uz vyhodili z ponuky...takze skus si do cestovky den pred odletom zavolat...ze nech sa neopovazia 😉 😀

popova
12. máj 2014

@13mandy Ahoj ! cestujeme 2.8. do 9.8 tie rezorty majú spoločný velký bazén s tými 11timi toboganmi,aspon tak to som sa to dočítala,ináč GOLDEN Coast je asi bližšie k pláži. Tak sa tešíme možno tam budeme v jednom týždni,ak tiež idete v auguste ,ahoj

teress
12. máj 2014

@danielita55 my ideme 17.6 sa minieme akurat

lauraa
12. máj 2014

@zanet_ronny ja este stale neviem kam pojdeme, asi by som potrebovala kamosku v cestovke, my uz mozeme leteit az od 28 juna kvoli skole, takze planujem 10-12 dni , pokukujem po aspendos beach side, adalya rezort, adalay ocean(tieto dva hlavne preto lebo je tam markiza klub), oleander,, len tie lety absolutne na..... alebo s prestupom alebo neskore nocne a skore ranne lety a pokial si mozem vybrat tak niki alebo austrian... takze asi je to zlozite.... nakoniec skoncime uplne niekde inde.... znamy idu do club grand side, ma dobru cenu ale recenzie su take 😀

danielita55
12. máj 2014

@teress tak potom dám vedieť keď sa vrátime,ale celkom dobre sú recenzie na hotel tak som zvedavá...

teress
12. máj 2014

@danielita55 aj ja, v cestovke nam vraveli že min rok boli vsetci spokojný..tak dufam že to bude ok🙂

zanet_ronny
12. máj 2014

@lauraa ak by si chcela, mozem ti posunut kontakt na tu kamosku, odvolas sa na mna ;)
my chodime prostrednictvom nej uz asi 7-8 rokov.

danielita55
12. máj 2014

@teress. Aj my sa už tesime, len aby bolo pekné počasie aj keď more asi ešte nebude teplé

13mandy
13. máj 2014

@popova 🙂 Aj vy teda v auguste 🙂. My 9.8. letíme o 4.00 z BA, takže meníme turnus 🙂. Tak peknú dovolenku, napíš sem pár slov o tom Golden Beach, keď sa vrátite. Ja verím, že tam bude fajn, napriek tomu, že nie sú žiadna recenzie. 😉

moonaa
13. máj 2014

Baby prosím Vás dajú sa niekde zistiť časy odletov, alebo musím čakať na pokyny cestovky, konkrétne Hydrotouru... dosť by mi to pomohlo, nakoľko si musíme zabezpečiť šoféra na odvoz

sakura77
13. máj 2014

@moonaa my sme mali z hydrotouru večer okolo 18tej...sobota

sakura77
13. máj 2014

@lipicano hovor mi o tom..nam to oznamili po prilete do turecka ze Titanic je plny ☹ 😠