• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

17. septembra 2016 
@erinka123 a pochvalis sa, ze ktory? :wink:
23. máj 2014 o 08:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@silvianm ahoj,no my letime 6.6. o 3.40 rano, takze bohuzial spolu nepoletime, neleti nahodou niekto v tomto termine? Dakujem
23. máj 2014 o 09:44  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zofik bohuzial take izby uz neboli k dispozicii, ale zase mne nevadi osumtely nabytok, hlavne ze tam bude cisto, uz sme boli v 20 rocnom hotely a bol tam stary nabytok, ale vsetko bolo ciste a v poriadku, to ze to bolo stare mi nevadilo. No ale ak bude smrad v izbe, budem to riesit, to by mi uz vadilo.
23. máj 2014 o 09:48  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adka_m izby su sice starsie ale cistucke, super balkonik. mne sa pacili aj izby. a zapach se nemali, to by sme samozrejme riesili. :slight_smile:
23. máj 2014 o 10:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ic green hotel Turecko - skusenosti?pripadne 8.6.neleti.niekto?
23. máj 2014 o 12:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nefertitka to aj ja budem musiet nieco dat, lebo maly inak neobsedi. hadam nebudu robit problemy. letime z popradu
23. máj 2014 o 13:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ozaj a napadlo ma, riesit PLIENKY? chcem zobrat par na cestu + prve dva dni cca a potom kupit. nemal by to byt problem ci? budeme v centre side. tie do vody radsej beriem odtialto
23. máj 2014 o 13:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@karinkaeich nie je problem kupit tam plienky. aj v Side ziju babatka :P
23. máj 2014 o 13:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nivi ano ano, to viem, babatka su vsade, nastastie :wink: kupim tam, hadam nebudem musiet vela hladat. verim, ze to bude dostat na "kazdom kroku". i ked v bulharsku sme v top sezone mali problem zohnat mlieko po opalovani :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. máj 2014 o 13:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@karinkaeich neboj, uplne v pohode zozenies aj to mlieko po opalovani. v ktorom hoteli budete? prijemnu dofcu :slight_smile:
23. máj 2014 o 13:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nivi ideme od dnes za 3 tyzdne do Ozlem Garden, dakujem :slight_smile: vy sa kam chystate?
23. máj 2014 o 13:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak to mas v pohode, to ste blizko pri centre mestecka. je tam kopec lekarni. a keby nahodou aj nie, cca 5min peso vybehnes ku kruhacu a tam mas hned aj tri obchody alebo 5 min. k tej mensej nakupnej ulicke tam je tiez lekaren.
23. máj 2014 o 13:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kde v Turecku je plytke more pre deti? Kamienky mi nevadia - budu mat obuv do vody? Ale aby tam hned nebola hlbocina - nevedia plavat.
23. máj 2014 o 13:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adoela zapadna plaz v Side, Kumkoy aj Colakli je podla mna v pohode. Ked sme boli v Kusadassi tiez tam boli aj plaze s pozvolnym vstupom ale plaze samotne boli velmi malicke.
aj v Bodrume bolo daleko do hlbokej v casti Gumbet. Potom sme boli este na jednej v okoli Marmarisu ale nespomeniem si teraz na nazov tej dedinky.
23. máj 2014 o 13:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dievčata kolko cca beriete penazí..nevieme sa s manželíkom dohodnut? ideme do avsallaru incekum all inclusive 2dospelý+mala3r...tak asi výlety moc nehrozia..ason alanyu by som chcela dat
23. máj 2014 o 14:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@silvianm no my este nevieme kedy :slight_smile:
23. máj 2014 o 16:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@teress ahoj ,odchadzame o 2 tyždne a berieme 400 eur hotovost plus karta,pre pripad,že by sa niečo nam alebo malemu stalo...ideme na 12 dni.
23. máj 2014 o 19:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
dievčata tie krore ste boli v Side,kolko vam cca trvala cesta z letiska do Side čast Colakli?
23. máj 2014 o 19:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,kto cestuje 3.6. na dovolenku do Turecka Avsallaru?Ideme do hotela Annabella Diamond Spa, kto tam bol na dovolenke?
23. máj 2014 o 21:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@danielita55 my ideme 17.6
23. máj 2014 o 23:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby nejdete niektora do Crystal Admiral Resort Suites & Spa, Side.... 4.6....?? alebo ste tam boli niekto?
24. máj 2014 o 08:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@karinkaeich Ahoj, podla mna netreba brat nejako vela plienok /na cestu a par dni/. A ani vodu....plienky sa daju kupit aj v hoteloch alebo v side. Je to trochu drahsie ako u nas, ale v pohode. Za to odlahsenie kufra a uvolnenie miesta :wink: to stoji. A co sa tyka vody, na hoteloch je vsade balena voda k dispozicii. A co sa tyka mlieka dievcata, tak byva k dispozicii na ranajky a tak. Ja som si vzdy zobrala krabicu rano ked bolo treba a mala v chladnicke....
24. máj 2014 o 09:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@karinkaeich A este...aj do prirucnej si kludne zober jedlo pre deti. Nie je problem. Aj my si bravame, pre deti nejake chrumky, cukriky a tak. Aj mlieko som mala a vodu. Len som musela odpit z flasiek :wink:. Inak ok. A este k tomu jedlu na hotely. Prichod sme mali okolo polnoci. Vzdy bola k dispozicii mala restauracia kde boli bufetove stoly. Kazdy vecer. Neviem akou cestovkou idete a do akeho hotela....aj od toho to zalezi. Raz sme prisli rano, kym nas ubytovali boli 2 hod. poobede. Boli sme az na obede. Najblizsie by som taku situaciu riesila vyhladanim delegata a vybavila to cez neho /tie ranajky/. Predsa len 4 deti vo veku 3-7 su hladoskovia :slight_smile:.
24. máj 2014 o 09:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@peggy589 ahoj! boli sme v Side oblast Colakli cesta nam trvala cca. 50 min.a to boli preplnene cesty od Antalye podla mna sa dá aj za tých 40-45 min zaleží do ktorého hotela idete.
24. máj 2014 o 10:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@popova ahoj ideme do hotela Side Star Resort,tak dufam,že dlhšie ako 50 min to nebude trvat...a aky je tam vstup do mora?Mame 21 mesačne dieta.Ake to tam je?Je tam pekna čista plaž a voda?V Turecku sme ešte neboli,tak sa trocha obavam...
24. máj 2014 o 11:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dannynko my ideme 16.8....
24. máj 2014 o 20:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@peggy589 Plaž je vhodná pre deti pozvolný vstup My sme boli v ADALII rezort v Colakli na pláži bolo čisto staviali sme hrady s piesku,boli aj vlny ,ale my sme nemali nejaké moc velké.Nám sa tam velmi páčilo aj hotel ,bazény ,izba a pod a strava tá bola úžasná.Ahoj
24. máj 2014 o 20:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Zdravim, nechysta sa niekto do hotela Baia Lara Resort, pozeram nan a neviem sa rozhodnut, ci by to bola ta spravna volba.Dakujem. Eva
24. máj 2014 o 22:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ninaajakub ahoj, my ideme práve do tohto hotela, vyberali sme podľa recenzií, len na tejto stránke asi nie sú mamičky, ktoré by v nom boli, lebo ked som sa naň pýtala, nikdy mi nikto neodpoveal :slight_smile: až som sa začala báť, či vôbec ten hotel existuje, lebo pospomínaných tu bolo kooooopec hotelov, len tento nič :slight_smile:
24. máj 2014 o 22:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj, no my sme to este nezabookovali, ale rozhodujeme sa, tiez na zaklade predchadzajucich recenzii...a mozem sa opytat , kedy idete a cez aku cestovku?
24. máj 2014 o 22:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok