Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

nefertitka
23. máj 2014

@erinka123 a pochvalis sa, ze ktory? 😉

adka_m
23. máj 2014

@silvianm ahoj,no my letime 6.6. o 3.40 rano, takze bohuzial spolu nepoletime, neleti nahodou niekto v tomto termine? Dakujem

adka_m
23. máj 2014

@zofik bohuzial take izby uz neboli k dispozicii, ale zase mne nevadi osumtely nabytok, hlavne ze tam bude cisto, uz sme boli v 20 rocnom hotely a bol tam stary nabytok, ale vsetko bolo ciste a v poriadku, to ze to bolo stare mi nevadilo. No ale ak bude smrad v izbe, budem to riesit, to by mi uz vadilo.

harmi
23. máj 2014

@adka_m izby su sice starsie ale cistucke, super balkonik. mne sa pacili aj izby. a zapach se nemali, to by sme samozrejme riesili. 🙂

silvianm
23. máj 2014

Ic green hotel Turecko - skusenosti?pripadne 8.6.neleti.niekto?

karinkaeich
23. máj 2014

@nefertitka to aj ja budem musiet nieco dat, lebo maly inak neobsedi. hadam nebudu robit problemy. letime z popradu

karinkaeich
23. máj 2014

ozaj a napadlo ma, riesit PLIENKY? chcem zobrat par na cestu + prve dva dni cca a potom kupit. nemal by to byt problem ci? budeme v centre side. tie do vody radsej beriem odtialto

nivi
23. máj 2014

@karinkaeich nie je problem kupit tam plienky. aj v Side ziju babatka :P

karinkaeich
23. máj 2014

@nivi ano ano, to viem, babatka su vsade, nastastie 😉 kupim tam, hadam nebudem musiet vela hladat. verim, ze to bude dostat na "kazdom kroku". i ked v bulharsku sme v top sezone mali problem zohnat mlieko po opalovani 😝

nivi
23. máj 2014

@karinkaeich neboj, uplne v pohode zozenies aj to mlieko po opalovani. v ktorom hoteli budete? prijemnu dofcu 🙂

karinkaeich
23. máj 2014

@nivi ideme od dnes za 3 tyzdne do Ozlem Garden, dakujem 🙂 vy sa kam chystate?

nivi
23. máj 2014

no tak to mas v pohode, to ste blizko pri centre mestecka. je tam kopec lekarni. a keby nahodou aj nie, cca 5min peso vybehnes ku kruhacu a tam mas hned aj tri obchody alebo 5 min. k tej mensej nakupnej ulicke tam je tiez lekaren.

adoela
23. máj 2014

Kde v Turecku je plytke more pre deti? Kamienky mi nevadia - budu mat obuv do vody? Ale aby tam hned nebola hlbocina - nevedia plavat.

nivi
23. máj 2014

@adoela zapadna plaz v Side, Kumkoy aj Colakli je podla mna v pohode. Ked sme boli v Kusadassi tiez tam boli aj plaze s pozvolnym vstupom ale plaze samotne boli velmi malicke.
aj v Bodrume bolo daleko do hlbokej v casti Gumbet. Potom sme boli este na jednej v okoli Marmarisu ale nespomeniem si teraz na nazov tej dedinky.

teress
23. máj 2014

dievčata kolko cca beriete penazí..nevieme sa s manželíkom dohodnut? ideme do avsallaru incekum all inclusive 2dospelý+mala3r...tak asi výlety moc nehrozia..ason alanyu by som chcela dat

sussie259
23. máj 2014

@silvianm no my este nevieme kedy 🙂

peggy589
23. máj 2014

@teress ahoj ,odchadzame o 2 tyždne a berieme 400 eur hotovost plus karta,pre pripad,že by sa niečo nam alebo malemu stalo...ideme na 12 dni.

peggy589
23. máj 2014

dievčata tie krore ste boli v Side,kolko vam cca trvala cesta z letiska do Side čast Colakli?

danielita55
23. máj 2014

Ahojte,kto cestuje 3.6. na dovolenku do Turecka Avsallaru?Ideme do hotela Annabella Diamond Spa, kto tam bol na dovolenke?

teress
23. máj 2014

@danielita55 my ideme 17.6

mirka0703
24. máj 2014

Baby nejdete niektora do Crystal Admiral Resort Suites & Spa, Side.... 4.6....?? alebo ste tam boli niekto?

yidaky
24. máj 2014

@karinkaeich Ahoj, podla mna netreba brat nejako vela plienok /na cestu a par dni/. A ani vodu....plienky sa daju kupit aj v hoteloch alebo v side. Je to trochu drahsie ako u nas, ale v pohode. Za to odlahsenie kufra a uvolnenie miesta 😉 to stoji. A co sa tyka vody, na hoteloch je vsade balena voda k dispozicii. A co sa tyka mlieka dievcata, tak byva k dispozicii na ranajky a tak. Ja som si vzdy zobrala krabicu rano ked bolo treba a mala v chladnicke....

yidaky
24. máj 2014

@karinkaeich A este...aj do prirucnej si kludne zober jedlo pre deti. Nie je problem. Aj my si bravame, pre deti nejake chrumky, cukriky a tak. Aj mlieko som mala a vodu. Len som musela odpit z flasiek 😉. Inak ok. A este k tomu jedlu na hotely. Prichod sme mali okolo polnoci. Vzdy bola k dispozicii mala restauracia kde boli bufetove stoly. Kazdy vecer. Neviem akou cestovkou idete a do akeho hotela....aj od toho to zalezi. Raz sme prisli rano, kym nas ubytovali boli 2 hod. poobede. Boli sme az na obede. Najblizsie by som taku situaciu riesila vyhladanim delegata a vybavila to cez neho /tie ranajky/. Predsa len 4 deti vo veku 3-7 su hladoskovia 🙂.

popova
24. máj 2014

@peggy589 ahoj! boli sme v Side oblast Colakli cesta nam trvala cca. 50 min.a to boli preplnene cesty od Antalye podla mna sa dá aj za tých 40-45 min zaleží do ktorého hotela idete.

peggy589
24. máj 2014

@popova ahoj ideme do hotela Side Star Resort,tak dufam,že dlhšie ako 50 min to nebude trvat...a aky je tam vstup do mora?Mame 21 mesačne dieta.Ake to tam je?Je tam pekna čista plaž a voda?V Turecku sme ešte neboli,tak sa trocha obavam...

jurinka1
24. máj 2014

@dannynko my ideme 16.8....

popova
24. máj 2014

@peggy589 Plaž je vhodná pre deti pozvolný vstup My sme boli v ADALII rezort v Colakli na pláži bolo čisto staviali sme hrady s piesku,boli aj vlny ,ale my sme nemali nejaké moc velké.Nám sa tam velmi páčilo aj hotel ,bazény ,izba a pod a strava tá bola úžasná.Ahoj

ninaajakub
24. máj 2014

Zdravim, nechysta sa niekto do hotela Baia Lara Resort, pozeram nan a neviem sa rozhodnut, ci by to bola ta spravna volba.Dakujem. Eva

moonaa
24. máj 2014

@ninaajakub ahoj, my ideme práve do tohto hotela, vyberali sme podľa recenzií, len na tejto stránke asi nie sú mamičky, ktoré by v nom boli, lebo ked som sa naň pýtala, nikdy mi nikto neodpoveal 🙂 až som sa začala báť, či vôbec ten hotel existuje, lebo pospomínaných tu bolo kooooopec hotelov, len tento nič 🙂

ninaajakub
24. máj 2014

Ahoj, no my sme to este nezabookovali, ale rozhodujeme sa, tiez na zaklade predchadzajucich recenzii...a mozem sa opytat , kedy idete a cez aku cestovku?