Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

zebricka23
25. máj 2014

@moonaa no hotel je trosku drahsi.....my ho pozerame teraz tiez.....a este jeden, uvidime ci nieco bude vobec volne......

zebricka23
25. máj 2014

@ninaajakub kukni foto a recenzie na tripadvisore...je ich tam kopu, ja som ich akruat vcera pozerala 🙂

moonaa
25. máj 2014

@ninaajakub ideme cez Hydrotour 18.júna a Vy máte aký termín vybratý?

moonaa
25. máj 2014

@zebricka23 my sme ho vyplácali ešte začiatkom februára, bola tam nejaká zľava, ale čo som pozerala, mal by zž poskytovať určitý vyšší štandard, ale zas je tam aj kopec drahších hotelov. Sama som zvedavá, aké to tam bude, na fotkách vyzerá super🙂 a u nás rozhodovala aj pláž, lebo máme malé dieťa, tak som chcela takú pozvoľnú nie s kameňmi

ninaajakub
25. máj 2014

Ahojte, no my planujeme ist tiez cez Hydrotour, ale 25.juna, skodaaa:o(
Idem pozriet tie recenzie:o)

zebricka23
25. máj 2014

@ninaajakub no my pozerame az augustove terminy,a vtedy v sezone este drahise....hej su drahe......len uz pre 4 ludi je to riadna palka....

ninaajakub
25. máj 2014

No , my sme tiez 4 clenna rodinka, ale ideme radsej v juni, zevraj cez sezonnu su tam riadne horucavy, no uvidime, potom napisem ako tam bolo a mozete sa rozhodnut:o)U nas tiez zavazila ta plaz, tak uvidime
@zebricka23

moonaa
25. máj 2014

@zebricka23 ved práve aj my ideme štyria a mladší krpec bude mať dva roky práve na dovolenke, ale platíme už zaň riadne poplatky aj na letisku, takže tiež sa nám to fajn nazbieralo ☹

moonaa
25. máj 2014

@ninaajakub my sa 28. vraciame, takže sa tam možno aj stretneme, ak pôjdete 🙂

zebricka23
25. máj 2014

@ninaajakub no v juni nemozme lebo mame uz skolopovinne dieta, tak baia Je uz vyptedana v tom termine, vyzera to na nashiru

flori
25. máj 2014

@katemis vstup do mora bol kamienkovy,po par metroch uz bola hlbsia voda,ale plaz je pieskova

danielita55
25. máj 2014

Ahojte,neviete ake je pocasie v Alanyi?Odchadzame 3.6.

ninaajakub
25. máj 2014

@flori Ahoj, prosim ta to pises o plazi pri hoteli baia Lara???

ninaajakub
25. máj 2014

@moonaa To cloveka potesi, ked za toho malickeho drobca sa musi uz platit....a nie malo!!!Taka somarina!

ninaajakub
25. máj 2014

Chcem sa este opytat, ako to riesite so stornovanim dovolenky, robite si nejake na to poistenie, bojim sa toho, aby nahodou deticky neboli v tom objednanom termine chore a co potom?!

vanduska3
25. máj 2014

Tak my letíme 20. júna o 5 ráno z BA. Dúfam, že nebude pršať lebo pratať spiace dieťa okolo pol noci za dažďa do auta by nebolo bohvie čo, keďže ideme zo Žiliny 😀 😀 .Už aby bolo 19teho a ja aby som mala zbalené, už sa neviem dočkať, konečne bez varenia a upratovania... 😎 😎 😎 😎

jaaty
25. máj 2014

Ahojte, poznáte resp. bol niekto z Vás v hoteli Nashira Resort? Má ho v ponuke Hydrotour.

zebricka23
25. máj 2014

@katemis mozno sa tam vidime,mali by sme ist 12.8

jaaty
25. máj 2014

@zebricka23 možno aj my 😀

zebricka23
25. máj 2014

@jaaty zeby? 🙂jasne s vami ratame na 100 percent

kaja40
26. máj 2014

@adka_m ahoj, aj my letime 6.6. o 3.40 z Bratislavy. Do akeho hotela a casti idete? My sa chystame do Beleku. Ideme 1× letecky tak mam z toho trocha strach 😑🙂

katemis
26. máj 2014

@zebricka23 OK, my odchádzame späť 15.8., hádam sa tam za 3 dni uvidíme v takom velkom komplexe 😀

mirka0703
26. máj 2014

@kaja40 kedy vam dali vediet cas odletu? my letime 4.6 a stale nemame cas... ?dakujem

kaja40
26. máj 2014

@mirka0703 My ideme s Firom a na ich stranke su uz casy odletov 😉

mirka0703
26. máj 2014

@kaja40 my ideme cez solvex a zial oni nemaju...aspon som nenasla...tak mi ostava uz len cakat :d

kaja40
26. máj 2014

@mirka0703 a do akej destinacie idete? My ideme do Beleku a rezort Limak Arcadia Sport@golf. Uz sa neviem dockat a zacinam mat cestovnu horucku 🙂) Len najhorsie je ze mi krpec ochorel,tak ho teraz liecim,to je ako naschval. Inac este ani mne nedosli cestovne pokyny od cestovky,ale aspon priebezne viem cas odletu,samozrejme ze moze mat lietadlo este nejake meskanie,ale snad nie.

mirka0703
26. máj 2014

@kaja40 my ideme oblast Side, hotel crystal admiral resort...ja sa akosi neviem dockat kedy poletime 🙂 a do toho som ochorela ja....takze sa teraz liecim aby som o tydzen bola fit... mna chyti cestovna horucka par dni pred odletom a budem stresovat ze nemam vsetko dokupene...este zhanam saty :D

kaja40
26. máj 2014

@mirka0703 ja saty mam,len plavky nie :D

mirka0703
26. máj 2014

@kaja40 no tak plavky su u mna kapitola sama o sebe.... :D vlani som si kupila dvoje a teraz som videla pekne vo vyklade tak zvazujem ci kupit dalsie :D ale tak mam este tyzden cas :D ale ked manzel zbada ake mnozstvo plaviek beriem tak sa zblazni :D

karinkaeich
26. máj 2014

aj nám sa to uz kráti 🙂 za 2,5 tyzdna ideme. postupne dokupujem este pár veci. a tiež začínam mať des z balenia. uz nech sme tam a valame šunky 😀 + nahaname deti po pláži 😉