• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

17. septembra 2016 
Ahojte, kto ste boli, prípadne idete na dovolenku do Turecka cca v polovici septembra? aké máte skúsenosti, prípadne poradíte hotel.plánujeme ísť po 10.sept. nemáme veľké nároky na hotel, hlavne čistá pláž, dobrá strava, nemusia tam byť tobogány a pod.ďakujem
29. máj 2014 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@medo sunise elite myslim
29. máj 2014 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@medo no hej, ale som este nebola na dovolenke, kde bola tepla voda v bazene :slight_smile: a nas malkac je dost teplomilny :slight_smile: tak dufam, ze bude to more ok aj pre neladove medvede :grinning:
29. máj 2014 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eweny tak to mate paradny cas odletu :slight_smile: my zevraj o 11; 05.
29. máj 2014 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali vodu v bazenoch super a v detskom ani nehovorim moj mal 11 mesiacov a super stale tam chcel byt tak dufam ze to aj tu tak bude...

@monstos
29. máj 2014 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
eweny, medo dievčatá aj my letíme 10.6.2014 z BA do Side, turecko, Primasol Serra Garden, zostava ja, manžel , dcérka 2r 4m, 4r 3m.
30. máj 2014 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eweny, @medo dievčatá aj my letíme 10.6.2014 z BA do Side, turecko, Primasol Serra Garden, zostava ja, manžel , dcérka 2r 4m, 4r 3m. Odlet ráno 05.00 odchod z BB 00.00 .
30. máj 2014 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzub my ideme tretíkrát do Turecka a vždy len v septembri. Počasie je stabilné, teploty 28 - 36 stupňov a more úplne teplé. Tento rok ideme do baia lary. Len pár km od letiska v Antályi.
30. máj 2014 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@delonko no super, my vyrazime pol hodiny po vas :slight_smile: takze dorazime priblizne rovnako do BA :slight_smile: nakoniec tam na letisku bude deti ako smeti :slight_smile:
30. máj 2014 o 00:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, uvazujem nad tureckou dovolenkou... prosim vas je pravda to s medzipristatim???????
do akych hotelov idete? ktory odporucate??? s 2,5 rocnym potapacom :slight_smile:)
30. máj 2014 o 00:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
SIAM ELEGANCE... mate skusenost? dakujem
30. máj 2014 o 01:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@broskilinka podla toho akou leteckou spolocnostou ides. pokial viem z SK medzipristatia nebyvaju. z Viedne sa moze stat.
30. máj 2014 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzub v polovici septembra je este stale teplucko aj more byva teple.
30. máj 2014 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@delonko daj potom info ako bolo v primasole,aj my tam ideme v auguste ..
30. máj 2014 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby opalovacie berie ake pre seba a aké pre drobcov? zatial mam pre malu Vichy 50tku, a teraz neviem ..ešte ej aj 30 a nam? 30? sme obaja snedy..muž najviac...toho asi nikdy nespali...mna len ak sa nenatriem prvý den...
30. máj 2014 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzub nasi znami zo skolky hovorili, ze uz by nesli v septembri, lebo sa im zdalo, ze domaci maju toho uz "plne zuby". neboli priamo neprijemny, ale trosku horsi ako zaciatkom sezony, ked su este oddychnuti a s elanom. ale to asi ako kde :-/
30. máj 2014 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@broskilinka pokial poletite z wiedne tak ano , ale to budes vediet uz pri kupe zajazdu ze mate medzipristatie, ja vzdy hladam praime lety,....
30. máj 2014 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminy balite detom na plaz aj tenky zupan? ci je to zbytocne? ideme do turecka na druhy tyzden a neviem ci ho budem nejak vyuzivat :(
30. máj 2014 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzub my sme tak boli po dvakrat,sice hned prvy spetembrovy,ale prave sme sa chceli vyhnut tym najvacsim natreskom na plazach,restikach a santiacich pubertiakov ,ktori uz su v skole:slight_smile: ja nemozem povedat pol slova,praveze obsluha bola velmi mila,nik nebol neprijemny,bolo plno ale nie prepchato...a uz len dospeli s malinkymi detmi vacsinou...my ked sme boli bolo vzdy stale este okolo 35 stupnov nehovoriac o tom paradne vyhriatom mori z celeho leta:slight_smile: :wink: takze urcite odporucam,
30. máj 2014 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura77 ďakujem a boli ste aj s deckami? v akom hotely?
čo sa týka obsluhy je to podľa mňa len o ľuďoch a je jedno či ideš v máji alebo v oktobri
30. máj 2014 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzub turci vseobecne zboznuju deti :wink: my sme boli v Turecku v Kumkoy beach and spa,a Kamelya world,oba supeeeeer :wink: ale napr v Dubaji sa arabov krpec bal:grinning:
30. máj 2014 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzub tu bola moja este mensia od tvojej..sa tam nej rehlili jak ta sa pustala,4 rocne deti tam chytali dole maminky aby sa nezaspliechali co sa bali ze sa potopia a ta moja jak raketa,otriasla a isla zas:grinning: to je Kamelya
https://www.youtube.com/watch?v=Wq9JkPCnQeE
30. máj 2014 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzulikmy Ja beriem male osušku pončo, lebo keď sa vyčvachtá, tak jej to fajn padne trošku sa zohriať a osušiť :sunglasses: :sunglasses:
30. máj 2014 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janka.l jeeej, tam ideme aj my:slight_smile: máš nejaké podrobnejšie info, čo sa hotela týka okrem tých oficiálnych ? Lebo ja idem 1x do Turecka a za celú našu veľkú rodinu som ho v podstate vybrala ja, tak dúfam že budú všetci spokojní :slight_smile:
30. máj 2014 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vieš čo, my tam ideme tiež prvýkrát. A vyberala som na základe recenzií hostí, tak dúfam, že bude super. Inak sú aj na FB - Baia Lara Hotel a pridávajú stále nové aktuálne fotky a už teraz to tam vyzerá parádne. A kedy idete?
30. máj 2014 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto ide v juny do turecka , side , colakli s detmi ???
30. máj 2014 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli ste niekto v beleku v hoteli ela quality resort?
30. máj 2014 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka.l potom napíš recenziu ked sa vrátite som zvedavá my sme sa už tiež pár krát chystali do baia lara, ale myslím si že bude dobrý, my sme boli vedla v royal holiday palace. na kolko dní idete? asi cez rakúsku ck že
30. máj 2014 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ideme cez Hydrotour na 12 dní s odletom zo Sliača. Sme z BB, tak nebolo o čom rozmýšľať. A cena vyšla rovnako ako z Viedne.
30. máj 2014 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@moonaa ja som nikdy nedavala ziadne probiotika vopred :wink:
30. máj 2014 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok