Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

zuzub
29. máj 2014

Ahojte, kto ste boli, prípadne idete na dovolenku do Turecka cca v polovici septembra? aké máte skúsenosti, prípadne poradíte hotel.plánujeme ísť po 10.sept. nemáme veľké nároky na hotel, hlavne čistá pláž, dobrá strava, nemusia tam byť tobogány a pod.ďakujem

monstos
29. máj 2014

@medo sunise elite myslim

monstos
29. máj 2014

@medo no hej, ale som este nebola na dovolenke, kde bola tepla voda v bazene 🙂 a nas malkac je dost teplomilny 🙂 tak dufam, ze bude to more ok aj pre neladove medvede 😀

monstos
29. máj 2014

@eweny tak to mate paradny cas odletu 🙂 my zevraj o 11; 05.

medo
29. máj 2014

my sme mali vodu v bazenoch super a v detskom ani nehovorim moj mal 11 mesiacov a super stale tam chcel byt tak dufam ze to aj tu tak bude...

@monstos

delonko
29. máj 2014

eweny, medo dievčatá aj my letíme 10.6.2014 z BA do Side, turecko, Primasol Serra Garden, zostava ja, manžel , dcérka 2r 4m, 4r 3m.

delonko
29. máj 2014

@eweny, @medo dievčatá aj my letíme 10.6.2014 z BA do Side, turecko, Primasol Serra Garden, zostava ja, manžel , dcérka 2r 4m, 4r 3m. Odlet ráno 05.00 odchod z BB 00.00 .

janka.l
29. máj 2014

@zuzub my ideme tretíkrát do Turecka a vždy len v septembri. Počasie je stabilné, teploty 28 - 36 stupňov a more úplne teplé. Tento rok ideme do baia lary. Len pár km od letiska v Antályi.

eweny
29. máj 2014

@delonko no super, my vyrazime pol hodiny po vas 🙂 takze dorazime priblizne rovnako do BA 🙂 nakoniec tam na letisku bude deti ako smeti 🙂

broskilinka
29. máj 2014

ahojte, uvazujem nad tureckou dovolenkou... prosim vas je pravda to s medzipristatim???????
do akych hotelov idete? ktory odporucate??? s 2,5 rocnym potapacom 🙂)

broskilinka
29. máj 2014

SIAM ELEGANCE... mate skusenost? dakujem

nivi
30. máj 2014

@broskilinka podla toho akou leteckou spolocnostou ides. pokial viem z SK medzipristatia nebyvaju. z Viedne sa moze stat.

nivi
30. máj 2014

@zuzub v polovici septembra je este stale teplucko aj more byva teple.

jurinka1
30. máj 2014

@delonko daj potom info ako bolo v primasole,aj my tam ideme v auguste ..

teress
30. máj 2014

baby opalovacie berie ake pre seba a aké pre drobcov? zatial mam pre malu Vichy 50tku, a teraz neviem ..ešte ej aj 30 a nam? 30? sme obaja snedy..muž najviac...toho asi nikdy nespali...mna len ak sa nenatriem prvý den...

karinkaeich
30. máj 2014

@zuzub nasi znami zo skolky hovorili, ze uz by nesli v septembri, lebo sa im zdalo, ze domaci maju toho uz "plne zuby". neboli priamo neprijemny, ale trosku horsi ako zaciatkom sezony, ked su este oddychnuti a s elanom. ale to asi ako kde :-/

lauraa
30. máj 2014

@broskilinka pokial poletite z wiedne tak ano , ale to budes vediet uz pri kupe zajazdu ze mate medzipristatie, ja vzdy hladam praime lety,....

zuzulikmy
30. máj 2014

maminy balite detom na plaz aj tenky zupan? ci je to zbytocne? ideme do turecka na druhy tyzden a neviem ci ho budem nejak vyuzivat :(

sakura77
30. máj 2014

@zuzub my sme tak boli po dvakrat,sice hned prvy spetembrovy,ale prave sme sa chceli vyhnut tym najvacsim natreskom na plazach,restikach a santiacich pubertiakov ,ktori uz su v skole🙂 ja nemozem povedat pol slova,praveze obsluha bola velmi mila,nik nebol neprijemny,bolo plno ale nie prepchato...a uz len dospeli s malinkymi detmi vacsinou...my ked sme boli bolo vzdy stale este okolo 35 stupnov nehovoriac o tom paradne vyhriatom mori z celeho leta🙂 😉 takze urcite odporucam,

zuzub
30. máj 2014

@sakura77 ďakujem a boli ste aj s deckami? v akom hotely?
čo sa týka obsluhy je to podľa mňa len o ľuďoch a je jedno či ideš v máji alebo v oktobri

sakura77
30. máj 2014

@zuzub turci vseobecne zboznuju deti 😉 my sme boli v Turecku v Kumkoy beach and spa,a Kamelya world,oba supeeeeer 😉 ale napr v Dubaji sa arabov krpec bal😀

sakura77
30. máj 2014

@zuzub tu bola moja este mensia od tvojej..sa tam nej rehlili jak ta sa pustala,4 rocne deti tam chytali dole maminky aby sa nezaspliechali co sa bali ze sa potopia a ta moja jak raketa,otriasla a isla zas😀 to je Kamelya

https://www.youtube.com/watch?v=Wq9JkPCnQeE
vanduska3
30. máj 2014

@zuzulikmy Ja beriem male osušku pončo, lebo keď sa vyčvachtá, tak jej to fajn padne trošku sa zohriať a osušiť 😎 😎

moonaa
30. máj 2014

@janka.l jeeej, tam ideme aj my🙂 máš nejaké podrobnejšie info, čo sa hotela týka okrem tých oficiálnych ? Lebo ja idem 1x do Turecka a za celú našu veľkú rodinu som ho v podstate vybrala ja, tak dúfam že budú všetci spokojní 🙂

janka.l
30. máj 2014

Vieš čo, my tam ideme tiež prvýkrát. A vyberala som na základe recenzií hostí, tak dúfam, že bude super. Inak sú aj na FB - Baia Lara Hotel a pridávajú stále nové aktuálne fotky a už teraz to tam vyzerá parádne. A kedy idete?

tigra440
30. máj 2014

kto ide v juny do turecka , side , colakli s detmi ???

sendy111
30. máj 2014

boli ste niekto v beleku v hoteli ela quality resort?

vanesa73
30. máj 2014

@janka.l potom napíš recenziu ked sa vrátite som zvedavá my sme sa už tiež pár krát chystali do baia lara, ale myslím si že bude dobrý, my sme boli vedla v royal holiday palace. na kolko dní idete? asi cez rakúsku ck že

janka.l
30. máj 2014

Ideme cez Hydrotour na 12 dní s odletom zo Sliača. Sme z BB, tak nebolo o čom rozmýšľať. A cena vyšla rovnako ako z Viedne.

lavyrle
30. máj 2014

@moonaa ja som nikdy nedavala ziadne probiotika vopred 😉