Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

adka_m
2. jún 2014

@kaja40 bez liekov to nejde, ja beriem skoro celu lekarnicku🙂

nefertitka
2. jún 2014

@peggy589 dakujem🙂

silvianm
2. jún 2014

Kocky?ako s menou v Turecku?beriete eura ci zamienate na ich menu uz na Slovensku..akurat riesime ze napr.co dat za upratanie izby...ci eura ci ako..dakujem

silvianm
2. jún 2014

Kocky?ako s menou v Turecku?beriete eura ci zamienate na ich menu uz na Slovensku..akurat riesime ze napr.co dat za upratanie izby...ci eura ci ako..dakujem

harmi
2. jún 2014

@silvianm platime tam eurami. a na izbe sme nechavali dolare alebo nejake eura. aj casnikom sme davali sem-tam a potom sme mali paradnu obsluhu v bare 🙂

nefertitka
2. jún 2014

@harmi vy uz mate nieco vybrate? ja hladam ako sprosta a neviem nic najst take, aby nam to vyhovovalo po vsetkych strankach:(

artep1982
2. jún 2014

@nefertitka ahoj cez akú cestovku si ho našla?? aj my nad ním rozmýšlame

kalltera
2. jún 2014

ahojte, baby ma niekto skusenost s hotelom Xeno Sugar beach?dakujem za kazde info

nefertitka
2. jún 2014

@artep1982 cez inviu a cez tui.sk
ale recenzie teda nic moc, tak ja neviem...uz som zufala, tento rok to vidime bohuzial asi na djerbu

artep1982
2. jún 2014

@medo ahoj a ten vstup do mora je aký fakt len cez molo?? lebo som videla foto, že sú tam dáke pláty betonu alebo veľkých skál. chceme ísť s menšími detmi. dakujem za info

artep1982
2. jún 2014

@nefertitka pozri si airstop tam sú recenzie fajn čo človek to názor, ale si myslím že taký stred by to mohlo byť fajn.

petka2826
2. jún 2014

@adka_m no dufam ze bude teplo ideme do kamelia word..odlietame 3:40 tak sa tam aj stertneme 🙂

hodka
2. jún 2014

ahojte, bol niekto v Adalya ocean deluxe?

karinkaeich
3. jún 2014

my uz 13.6. idemeeeee 😉 🙂 pocasie hadam bude fajn. len ma chyta mierna panika z balenia 😒 😀

harmi
3. jún 2014

@nefertitka no to je fakt pech ze nemozes nic najst ☹ tie najlepsie hotely su terminovo uz vypredane.

my sme sa rozhodli ze si stanovime kedy pojdeme a potom tak cca 2-3dni pred odletom skocime do cestoviek a uvidime co bude. kamoska mi robi v kartagu tak aj s nou sa dohodnem nech mi nieco sleduje.

nefertitka
3. jún 2014

celkom sa nam teraz pozdava Grand Prestige...

harmi
3. jún 2014

@nefertitka co ja ti viem, moc sa mi nepozdava 😒

harmi
3. jún 2014

@nefertitka a co povies na Adalya resort and spa? ma hydrotour na LM.

nefertitka
3. jún 2014

@harmi ten je pekny, nad nim sme rozmyslali uz v januari, ale teraz vychadza celkom draho, na to, ze ani nevieme, kedy sa nam vratia peniaze z poistky za tu zrusenu dovolenku

nefertitka
3. jún 2014

@harmi ale idem kuk cez ten hydrotour;)

harmi
3. jún 2014

@nefertitka aha to este potrva kym vam vratia peniaze? som myslela ze hned vam ich vratia

hodka
3. jún 2014

@karinkaeich idete do adalye? Ked sa vratis, napíšeš mi, ako bolo? Z balenia mam aj ja stres, budem potrebovat 300 kufrov, nevien zbalit malo veci 😔

medo
3. jún 2014

@artep1982 netusim o akych molach hovoris alebo skalach kde si videla take fotky?

medo
3. jún 2014

@nefertitka a co tak Plam Garden alebo Club calime serra? v prvom sme boli min. rok a parada a teraz ideme skusit o 500m dalej Club calimera serra tak snad to bude nieco podobne 🙂

nefertitka
3. jún 2014

@harmi ano trva, aj niekolko tyzdnov to moze trvat, ba az mesiacov...musia to preverovat, ci naozaj bola chora a tak...no katastrofa

@medo pozriem🙂

lavyrle
3. jún 2014

Akurat som volala s pani z CK, takze my mame odlet 10.30 zo Sliaca a prilet 9.45 🙂

halit13
3. jún 2014

@nefertitka posielam ti IP

eweny
3. jún 2014

tak zmenili nam odlet 10.6. do side z BA, neletime o 05.00 ale o 07.00h.

peggy589
3. jún 2014

@lavyrle my tak isto... 🙂

medo
3. jún 2014

@eweny a cez aku cestovku idete my cez koalu a teraz som tam volala ze oni maju stale nezmeneny let o 5:00 tak ze nevie ci este len nemaju info alebo je to iny let...