Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

nefertitka
3. jún 2014

@medo no tak uvidime, nam naozaj ide iba o to, ist sa tam pozriet, tak mozno len na minutku nakukneme;)

lauraa
3. jún 2014

@nefertitka a skym letite? pozeram ale uz zostava len tailwind...

halit13
3. jún 2014

@nefertitka a kedy letíte? tiež ideme cez tui a Jt z viedne, letíme Pegasusom

nefertitka
3. jún 2014

@halit13 21.6. o pol siestej, ale neviem este cim

nefertitka
3. jún 2014

@lauraa neviem cim este

artep1982
3. jún 2014

@medo videla som recenziu s fotkami na airstop tak preto sa pýtam

peggy589
3. jún 2014

taka otazka....budete davat niečo do pasu za lepšiu izbu??Kolko?V egypte sme davali 20eur a vratili nam ich naspät a izbu sme dostali krasnu s vyhladom na more...tak teraz nevieme...

nefertitka
3. jún 2014

@halit13

@lauraa vyzera to, ze letime s pegosus airlines

vanduska3
3. jún 2014

@nefertitka Ja si myslím, že v pohode budeš môsť prísť, veď na pláži nebol plot 😀 . Takže 22.júna o 10 :00 hod. dáme stretko v mori ? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aj s kosskou 😎 😎 😎 😎

vanduska3
3. jún 2014

Inak kosska našla hotel Primasol Serra garden na FB, vyzerá to tam super. Komenty prevažne od nemcov a veľmi pozitívne 😀 😀 😀 😀 😀

zoja
3. jún 2014

Tie co ste uz tento rok leteli su nejake zmenyco sa tyka napojov? Su zrusene obmwdzenia ci stale platia?

nefertitka
3. jún 2014

@vanduska3 jasne, ze dame 😀 len sa musime blizsie dohodnut, ze kde presne 😀 😝

nefertitka
3. jún 2014

@vanduska3 bud si nejak napiseme, bud cez wifi sem na konika, alebo si dohodneme nejake poznavacie znamenie;) trebars si dam na hlavu nieco specialne;)

vanduska3
3. jún 2014

Hahaha, keď uvidíš babu v tmavomodrých polovičných plavkach o 10hodine sa obzerať okolo seba, tak máš istotu, že ťa vyzerám a určite bude niekde pri mne aj kosska 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nefertitka
3. jún 2014

@vanduska3 som bola velmi stastna, ked sme tento hotel nasli, bo som chcela ist tam kde vy,ale teraz to vychadza draho, takze sme len o kusok dalej, o tu plaz mi hlavne islo...a o tie obchodiky vzadu 😀
dobre, tak ta budem vyzerat 😀 😀 hladaj babu v tyrkysovych plavkach 😀

vanduska3
3. jún 2014

@nefertitka ok čo takto jeden s tých kvetov, čo tam rastú v záhrade 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nefertitka
3. jún 2014

@vanduska3 moze byt, dam si ho do vlasov a aj ty si daj 😀 to sa urcite najdeme, lebo dalsie take tam asi nebudu 😝

vanduska3
3. jún 2014

Však ty budeš určite s malou a pri mne bude zas moja najmladšia Viki, a ešte budeš mať aj moju obľúbenú farbu 😀 😀 😀 😀 😀 .Takže 22júna máme slovenské stretko v turecku 😀 😀 😀 😀

nefertitka
3. jún 2014

@vanduska3 ok dohodnute, tesim sa 😀

vanduska3
3. jún 2014

@nefertitka Jasné 😀 😀 😀 takže budeme dve skvetované

vanduska3
3. jún 2014

@nefertitka Vlastne tri, nahovorím aj kossku 😀 😀 😀 😀

nefertitka
3. jún 2014

@vanduska3 jasne;)

kosska3003
3. jún 2014

@vanduska3
@nefertitka ako ja sa zvezem neviem co tam rastie ani ako to toam vyzera kedze som tam nebola ale tak stretko dame jednoznacne budeme kvakat pri mori a chytat bronz a ake obchodiky to v Side ci tam nablizku 😀 😀

nefertitka
3. jún 2014

@kosska3003 kusok od hotela je dlha ulica plna obchodov, predminuly rok sme tam boli nakupovat a minuly sme boli sice 11km daleko odtial, ale zas sme sa tam zviezli dolmusom;)

kosska3003
3. jún 2014

@nefertitka jaj tak to pojdem radsje tam kusom ako chytam sa aj do side pofotit nieke tie pamiatky ale ci aj na nakupi neviem 😀 😀 no tesim sa na vas 😀 😀 😀 @vanduska3 s tou som sa zoznamila dnes teba osobne v turecku spoznam 😀 😀 😀 nevola sa tvoj muz nahodu Peter nech je sranda 😀 😀 😀

nefertitka
3. jún 2014

@kosska3003 v ramci prechadzky vecer sa mozes hocikedy rozdhodnut, ze ides pozriet obchody a nemusis sa s tym nahanat ako v mnohych inych hoteloch, lebo nakupne moznosti su dalej;)
aj ja sa tesim, no a nevola sa Peter, vola sa Robo 😝

kosska3003
3. jún 2014

@nefertitka no to je super ja ze musime ist vzdy len do Side na nakup ak neratam par obchodov co byva v hotely tak super no nasi sa volaju petrovia a este aj moj oco ide ten je Palo tak budu 29teho mat ruku hore 😀 😀 😀

nefertitka
3. jún 2014

@kosska3003 😀 😀 😀 no bude zabava🙂 hlavne, ked sa budeme hladat 😝

kosska3003
3. jún 2014

@nefertitka no to hej ked tak tam budem mat tablet si napiseme tu ze kedy a kde 😀 😀 😀

nefertitka
3. jún 2014

@kosska3003 hej, ale myslim, ze to zvladneme aj bez toho 😀 ale urcite sem nakuknem, alebo napisem