Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

kosska3003
3. jún 2014

@nefertitka no ako ja ak budem na tablete tak ku veceru az skor isto nie asi si myslim teda neviem kde tam bude signal

medo
4. jún 2014

kocky a neviete ci su niekde v okoli Side delfiny? radi by sme na ich vystupenie len netusim ci je nieco take aj tam? diky

eweny
4. jún 2014

Asi az v alanyi

karinkaeich
4. jún 2014

@vanduska3 @nefertitka 22.juna sme este aj my v turecku, tiez v side. len som nepostrehla, kde presne to vy planujete to stretko 😉 iba viem, ze na plazi, ci co 😀

nivi
4. jún 2014

@medo bud nedaleko Alanye alebo v Beleku. priamo v side a blizkom okoli delfinarium nieje

harmi
4. jún 2014

juuuuj baby ked vas citam tak vam zavidim v dobrom. uzite si 😵

sintra
4. jún 2014

dievcata, este skusam...nahodou od 24.6. do Beleku sa nikto nechysta?

moonaa
4. jún 2014

Baby prosím Vás sú v Lare aj nejaké obchodíky, myslím také tie typické trhové? Alebo len v hoteloch ? Dik

vanduska3
4. jún 2014

@karinkaeich Stretko bude na pláži pri hoteloch Primasol Hane garden a Primasol Serra Garden. Budeš niekde blízko ?

delonko
4. jún 2014

Hotel Kervansaray Beach, Lara - ide niekto v termíne 10.6.-20.6.? A poprosím aj + a - , ďakujem 🙂

medo
4. jún 2014

@nivi a ako je to daleko od side nevies nahodou ktore je blizsie? diky

nivi
4. jún 2014

@medo ono je to cca priblizne rovnako. ale zo Side tie domace CK chodia skor do Avsallaru (to je to pri Alanyi)

nivi
4. jún 2014

@medo a je to asi 45-50min zo Side

nefertitka
4. jún 2014

@karinkaeich
@vanduska3 to by sme boli uz styri 😝 mozno sa este zopar nazbiera a dame zurku, deti nechame s muzmi a hajde do baru 😀

medo
4. jún 2014

@nivi diky snad sa nam podari si taky vyletik spravit lebo uz sme 4x v turecku a este sme neboli nikdy pozriet...

medo
4. jún 2014

@nivi a bola si tam na tom ci len mas info?

nivi
4. jún 2014

@medo my sme boli raz v Avsallary pred 3rokmi. boli sme iba na predstaveni. s delfinmi sme neplavali, lebo mi to prislo drahe. Zaplavali sme si potom o rok neskor v Bodrume 🙂

medo
4. jún 2014

a ako dlho bolo to predstavenie,oplatilo sa? cenu si uz asi nepamatas ci? 🙂

nivi
4. jún 2014

@medo tak tristvrte hodku. no stalo to celkom dost :D okolo 18€ za osobu. deti do tusim 10rokov boli okolo 14€ a do 3 rokov zdarma len vstup.
mne sa predstavenie celkom pacilo aj malej.
minuly rok sme tiez chceli ist pozriet tiez ale ked som sa pytala u miestnych ck na cenu tak to vychadzalo pre mna a malu okolo 65€ ale teraz neviem ci to bolo aj s aquaparkom.
plavanie stoji 100€ na par minut o nicom. + si pytaju aj za fotky ak chces. lebo fotenie tam nebolo povolene. ale cez show si poniektori robili fotky.

medo
4. jún 2014

@nivi tak to plavanie je ozaj velmi vela to by som nedala ale pozriet by som asi isla ved uvidime ci budu vobec ponukat take zajazdy 🙂 a dakujem pekne za info

adka_m
4. jún 2014

@medo ahoj, my sme boli minuly rok v Beleku na predstaveni. Trvalo to asi hodinu, stalo to 25€ na dospeleho a 20 dieta, tusim tak to bolo. Ale kazde euro stalo za to. Bolo to velmi pekne, najprv boli take dve biele velryby, potom bol mroz, ten bol najlepsi a nakoniec traja delfini. Ale pocula som, ze v tom Avsallare je to este lepsie.
Ale bol to naozaj krasny zazitok.

karinkaeich
4. jún 2014

@vanduska3 fuuuha, my sme v Ozlem Garden. a ideme 1x, tak ani neviem, ci je to niekde blizko. ale mam 8-9 dni na zistenie (ideme uz 13-teho). napisem vam tiez sem do fora. a moje poznavacie znamienie, cierne plavky s farebnymi pasikmi a ruzove snurky na nich 😀

moonaa
4. jún 2014

Dievčence máte prosím Vás skúsenosť s parkovaním auta počas dovolenky na parkovisku cca 1500m od letiska v BA- je to stránka ...parkovanienaletisku.sk

vanduska3
4. jún 2014

@karinkaeich Aspoň budeme mať správy o počasí z dôverihodného zdroja 😀 😀 😀 😀 😀

nicky04
4. jún 2014

@moonaa ahoj. Tak mi parkujeme vždy pri letisku vola sa to Monty a je to úplne v poho. Je možnosť aj krytej haly a odvezú tá na letisko a taktiež po prílete im volám a zachvilku su tam. Čo sa týka Lary boli sme tam minuly rok a teraz ideme tiež . Nakoľko máme Turecko dosť pochodene toto je úplne naj. 15 minút do hotela . A čo sa týka obchodov je ich tam plno . Dlha ulica plno plno handier, fejkov ale aj obchodný tom tam je .

hodka
4. jún 2014

@medo ahoj, prosim ta, ako to vyzera v Palm Garden? Recenzie su fajn, az na more, vraj je kamenisty vstup a hlboke. A ako je to tam s obchodmi? Vdaka.

moonaa
4. jún 2014

@nicky04 Ahoj, super super, že mi konečne niekto odpovedal aj ohľadne našej destinácie 🙂 ja som už mala pocit, že tam nikto nechodí, všetci tu spomínajú hlavne Side....tak som ozaj rada, že sa Vám v Lare páčilo a to, že sa tam vraciate vraví samo za seba🙂 tak príjemenú dovolenku prajem 😎

enynka30
5. jún 2014

Babule, nevratil sa niekto z Turecka teraz niekedy? my letime zajtra a chcela som vediet.ze ake tam je pocasie..lebo niektore predpovede ukazuju nejake burky a prehanky 😕 😕 to sa asi pomylili nie? 😀

a este technicka otazka...beriete si so sebou aj normalne fotoaparaty? alebo len mobilom fotite? lebo neviem ci ho mam so sebou vlacit... dakujeeeem

peggy589
5. jún 2014

@enynka30 ahoj aj my zajtra letime,letime zo Sliača a toho počasia sa tiež bojim,nie je to nič moc podla predpovede...fotak si berieme aj kameru a aj mobilmi budeme fotit,takže to je na tebe 😀 🙂

olise69
5. jún 2014

@enynka30 teraz je v Side burka, do stredy ma byt zamracene, po tom vraj len slnecno. Ale je prijemne teplo. V Primasole Serra Garden su uz ceske animatorky, velmi dobre animacie.