• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

19. septembra 2017 
v ozdere, oblast Izmir, tam su burky, je tam moja mama teraz
5. jún 2014 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olise69 a ty si teraz v Primasol serra garden? ako tam je?
5. jún 2014 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peggy589 my letime z BA... no pytam sa, lebo my mame taky ten velky fotak, a neviem si predstavit ako tam s nim budem chodit k moru a cachrovat tam s nim ,tak preto :grinning: ale dakujem :wink:
5. jún 2014 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olise69 dakujem, a ty si tam teraz? a da sa normalne kupat ked je zamracene?? potrebujete vecder aj nejake svetriky alebo tak?
5. jún 2014 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my letíme 17 do avsallaru...tie delfíny su cca 20km...da sa to aj na vlastnu past?dolmušou npr?, druha vec tiež mam z toho počasia depku...neviem či malej nabalit aj svetríky,

@enynka30 foták berime aj my určite, aj mobily, aj notbook..tam to budeme rovno stahovat
5. jún 2014 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teress to si sa asi sekla s tymi delfinmi. ved ak idete do Avsallaru tak ich tam hned mate :P. do alanye je to cca 20km z Avsallaru. a podla mna v pohode by sa dalo na vlastnu past.

svetrik by som pre istotu zobrala vecer este moze byt chladnejsie.
5. jún 2014 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hodka Palm Garden je uplne uzasny hotel krasna zahrada a more je hlboke asi po 3m ale vstup je v ohodicke male kamienky na 1m a potom strk s pieskom no kedze je hlboke tak plavas a nevies ani co je pod tebou :slight_smile: moj drobec mal vtedy 11 mesiacov cize do mara len na rukach a aj to 10 sekund a stacilo mu radsej bol v tepluckom malickom bazeniku kde bola voda od 10cm do 20cm a cely kryty cize aj cez obed sa tam kupal a ziadny vypek a potaom je tam vavsi bazenik so smykalkami od 30cm alebo 40cm a velky plavecky krasny...jedlo super a obchodiky aj v hotely ale hned za hotelom je obchodny dom kde sme tiez nakupili a potom cez cstu trh cize vela,vela moznosti :slight_smile:
5. jún 2014 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dámy. Trošku nie úplne priamo k téme ale mám otázku na tie skúsenejšie. 19.7 letíme do Turecka a neviem či dovtedy odnaučiť od plienok a tam už bez plienok, či to nebude o držku stale niekde hladať wc,alebo behať s nočničkom,alebo radšej počkať a odnaučiť až po dovolenke. Malá bude mať v auguste 2roky,ale vidím na nej,že by to už dala. Moc ďakujem za každú odpoveď
5. jún 2014 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@doory nemyslim si, ze by tam bol problem s WCkami, su aj na palazach, aj pri bazenoch aj v restikach...
ale inak skusala by som to odplinkovanie teraz ked uz je teplo je to ideal.
5. jún 2014 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olise69 tak to je hruza my ideme dnes :cry: to tam je horsie pocasie ako unas?
5. jún 2014 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v Primasole je teraz dcera s rodinou /my ideme v sobotu do Port resortu/ Velmi sa im tam paci, dostali rodinnu izbu, hoci mali kupenu len s 2 pristelkami. Zatial su so vsetkym spokojni, akurat pocasie -prehanky, ale je teplo, voda vcera bola velmi prijemna, normalne sa kupu v mori. Do soboty maju byt obcasne prehanky okolo obeda, potom dlhodobo bezoblacno.
5. jún 2014 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@doory myslim, ze dovolenka pri mori nie je idealna na oducanie od plienok. Nevyrabajte sebe a detickam zbytocny stres. Ak sa vam to podari dovtedy , super, ak nie netrapte ich .
5. jún 2014 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nefertitka vybrala si vyborny hotel
5. jún 2014 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olise69 uz si v nom bola? :wink:
5. jún 2014 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte poprosim vas o radu. Prvy krat sa chystame do Turecka syncek ma 4 roky a neviem v akom termine je najlepsie tam s takym malickym ist. Myslite ze termin 9.8.-20.8.14 je ok? Nebude tam horuco? A este s akou cestovkou chodite do Turecka?
5. jún 2014 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rommynka urcite tam vtedy bude horuco, ak nechcete take horucavy, chodte niekedy do konca juna,alebo potom v septembri....my sme tam boli raz s Koalou, raz s Kartagom a teraz ideme cez TUI reisen
5. jún 2014 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nefertitka a kde ste si vybrali dofču a aký termín? ja som pozerala hydrotour. doteraz sme chodili stále do chorvátska ale už sa mi nechce variť :slight_smile:
5. jún 2014 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rommynka a celkom slusne nas aj vysiel, nie je to vobec drahe, tam sa da vybrat
dvaja dospeli a 5 rocne dieta platime 1650eur
5. jún 2014 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, viem ze tu je uz o tom asi popisane, ale nemam velmi cas to citat cele :frowning2: ide o tom, ze chceme ist do turecka tak o tyzden s malym. ma 13 mesiacov. Boli ste s takymi malymi detmi v turecku? ak ano, ake to tam je? strava, voda, na co nezabudnut? kocik vam v lietade neznicili? ist? ci neist? neviem :frowning2: dakujem za kazdu radu, postreh. Nika
5. jún 2014 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nefertitka no tak to idem kuk :slight_smile: trošku neskoro sme sa rozhýbali aj v hydrotoure je už skoro všetko obsadené :/
5. jún 2014 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rommynka drzim palec, nech dobre vyberiete:slight_smile:
5. jún 2014 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rommynka Uz si nepamatam cez aku cestovku sme sli, ale maly mal 3r.3mesiace a isli sme v septembri. Bolo to lacnejsie ako pocas sezony a bolo este dost teplo, hic. Maly tam chytil nejaku crevnu virozu a skoncili sme v nemocnici na infuzke a zvysok dovci na diete :frowning2:
5. jún 2014 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vika9792 ja som bola s 10 mes a vsetko v pohode hotel ale min 4 hviezdicky musi byt ja som brala aj niake vyzivy a som kojila tak o stravu som mala postarane na ranajky dostal niake to pecivo aj z obeda ryzu somarinky som mu nedavala a nebola ani hnacka ani nic kocik je v pohode ide teraz druhy krat do turecka tak ja odporucam
5. jún 2014 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nefertitka nie, nebola, ale 2 roky ho mam v hladaciku, slov. cestovky ho nemaju v ponuke, skoda. Ale je preklepnuty od mojich znamych- cestovateliek, zaruka dobrych sluzieb :wink:
5. jún 2014 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nefertitka super cena , my platime 2krat tolko ale letime v sezone a s niki...
5. jún 2014 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kosska3003 dakujem pekne. a vedeli ste vopred o kolkej bude let? lebo ja sa bojim ze poletime o polnoci, to by uz bolo na maleho vela :frowning2:
5. jún 2014 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vika9792 no letela som cez tuireisen a tam ti hned pise kedy letite leteli sme okolo 14tej teraz letime o 5tej rano cize o pol noci musim ist z domu
a poviem ti jedno tie deti to zvladnu uplne super bude ti spat neboj nic a potom dospi v kociku na plazi :slight_smile: ja som sa tiez bala a zvladol to super fakt
5. jún 2014 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kosska3003 ok, dakujem. dufam ze to bude aj nas pripad :slight_smile:
5. jún 2014 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kosska3003 a ozaj, uzite si dovolenku :slight_smile:
5. jún 2014 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok