• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

17. septembra 2016 
@denklo plavanie s delfinmi stoji 110e
5. júl 2014 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@m05102009 ahoj my letime 26.7. do tohto hotela,tak potom ti môžem napisať :wink:
5. júl 2014 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, vratili sme sa z rezortu IC Santai v Beleku, ak o nom niekto uvazujete, mozem len a len odporucat. Skvele sluzby, prijemne prostredie, pre deti dostatok zabavy. A vynikajuca kuchyna. Ak by niekoho zaujimalo nieco konkretne, kludne sa pytajte.
5. júl 2014 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tigra440 V Sealanyi? A sú v cene aj nejaké fotky z toho plávania? A nevieš, ako dlho sa s nimi pláva? Veľmi po tom túžim ja i deti, len "bojujeme" s manželom. Niekto ti písal, že to stojí 130,-. Určite je to dosť peňazí, ale veeeeeeľmi po tom túžime :wink:!!!!
5. júl 2014 o 13:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denklo ale najprv si zistite, ako dlho budete s tymi delfinmi plavat, my sme sa takto obabrali raz v Dominik.republike, boli sme vo velkom zvieracom parku, kde bolo aj plavanie s delfinmi, celkom drahe, no a akurat tak sme s nimi boli v bazene, mohli sme sa na ne len pozerat a potom nas raz previezli z jednej strany bazena na druhu a potom sme uz museli vyliezt z bazena
5. júl 2014 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cinnamon111 Vdaka za krasne fotky ,tak ste si to naozaj užili,mna prave tie golfove ihriska hnevaju kedže nehrame golf,a žiadna promenada s obchodíkmi nieje inač hotely papillon majú všeobecne dobrú povesť, Tak my ešte trocha čakame a 2.8. letíme ak sa nič nezmení... Ahojky
5. júl 2014 o 15:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nefertitka No veď toho sa bojím. Preto som dúfala, že je tu niekto, kto to už absolvoval. Pozerala som aj nejaké videá na youtube, ale z toho sa to nedá zistiť.
5. júl 2014 o 16:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najlepsie plavanie s delfinmi je v Bodrume, je to areal priamo v mori. ja som bola stalo to cca 40€ a vo vode som bola cca 30min. plavala som s nimi boli dva, hladkala , tocili sme sa spolu, mohla som ich nakrmit a pod. poslednych 10 min. bola so mnou vo vode aj dcerka. óna bola este mala na plavanie tak ich len hladila a davala im pusu a tak.

v Alanyii sme boli iba na show. ale ludia hovoria, ze plavanie o nicom. ze ich tam do bazena daju viacerych a ze len nejakych par min. sa kazdemu uslo. ale osobne som nebola tak neviem. snad ti niekto poradi kto s nimi plaval.
5. júl 2014 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nivi kde v Bodrume?
5. júl 2014 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rezervovali sme Sea Schell resort v Side.Bol niekto? Ako ste boli spokojne na sluzby,okolie...Ako LM je fajn cena sa tesi ma ze je tam klub markiza.Snad sa tu niekto najde kto tu bol.
5. júl 2014 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bianka prosim ta daš link na tu tvoju dovolenku? dakujem :slight_smile:
5. júl 2014 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto sa chysta v auguste do Kumkoy????nakoniec ideme tam :slight_smile: uz sa tesim....
5. júl 2014 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ano spravne.
5. júl 2014 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianka... v nom sme priamo neboli, ale ma super plaz;) siroku... pozvolny vstup, cisty piesok...boli sme kusok dalej
5. júl 2014 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denklo noo my sme tam boli pred tyzdnom a pytala som sa delegatky kolko to stoji povedala 110e ale deti pod 120cm nesmu lebo ich delfiny nerešpektuju ....
6. júl 2014 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tigra440 Aj ste plávali? Sú v tej cene aj nejaké fotky? Ďakujem :slight_smile:!
6. júl 2014 o 16:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denklo nie neplavali pretoze by moju malu nepustili ma len 3 roky a 109cm ..... :unamused:
6. júl 2014 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariuskaa ahoj. nebolo to priamo v Bodrume,sli sme smerom na mesto Milas. Na plazi to ponukal chlapik, tak podla mna ak sa opytate tak vam povedia.
6. júl 2014 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@zebricka23 ahoj.tal nakoniec bude dofca v Turecku?aspon vam to vyslo,uzite si to:wink:
6. júl 2014 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mici111 BOLI SME TRAJA TAK NáS TO VYšLO 80 EUR+40 FOTKY A VIDEO, ALE STáLO TO ZA Tú CENU. dETI BOLI Z TOHO úPLNE PAF :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. júl 2014 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievčatá, letel niekto tento rok s Hydrotourom na 11 dní v stredu? o kolkej bol let?
8. júl 2014 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikinka1111 - my letíme zajtra s Hydroturom, odlet o 4.30 ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale ideme na 10 dní
8. júl 2014 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monnaa vďaka veď aj my 10 dní, zle som to napísala :slight_smile: veľmi si mi pomohla v plánovaní :slight_smile:
8. júl 2014 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monnaa a ešte jedna otázka ak vlastne ešte budeš čítať :slight_smile:. kedy máte plánovaný odlet domov? :slight_smile:
a prajem krásnu dovolenku, užite si to :slight_smile:
8. júl 2014 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby a hydrotour kedy posiela pokyny k odletu ?

Ideme 26.7 a tiez som uz velmi zvedava kedy budeme mat let :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. júl 2014 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziatko ideme s Hydro prvý krát povedali nám že týždeň dopredu, aj známy čo už boli trraz v júni hovorili že týždeň :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. júl 2014 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikinka1111 - späť ideme 19.7. :slight_smile: ,v BA by sme mali byť o 16.30 hod. A myslíš, že u vás to bude tak isto s odletom ? Inak nič moc kvôli deťom....., vyrážame o 23.30 z domu...a tie 2hod na letisku v noci si neviem celkom predstaviť... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@zuziatko - pokyny nám prišli presne týždeň pred odletom , aj my ideme 1x s hydroturom, a vlastne 1x s deťmi mimo SR a letecky :slight_smile:
8. júl 2014 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monnaa myslím že ano, lebo porovnávala som zajtrajší letový plán s letovám plánom z 18.6 - tiež streda - leteli známy ale na 8 dní a nevedela som ktorým letom išli 10 dňový, - a je totožný. nehovorím že je to 100 percentne ale aspoň nejaká predstava.
možno budeš prekvapená ako to deti zvládajú. vlani mal malý 13 mesiacov a náročky sme išli zo sliaču - denný let no katastrofa :grinning:
8. júl 2014 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikinka1111 - tak držím pale, aby ste to teraz zvládli :slight_smile: , ja sa bojím trochu letu kvôli malému - má 4 roky a chronický zápal stredného ucha + teraz do toho ešte hnisavá nádcha, no asi ho to trochu bude bolieť .
Ozaj a kde do Turecka idete ?
8. júl 2014 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok