Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

tigra440
5. júl 2014

@denklo plavanie s delfinmi stoji 110e

kotmirka
5. júl 2014

@m05102009 ahoj my letime 26.7. do tohto hotela,tak potom ti môžem napisať 😉

sintra
5. júl 2014

dievcata, vratili sme sa z rezortu IC Santai v Beleku, ak o nom niekto uvazujete, mozem len a len odporucat. Skvele sluzby, prijemne prostredie, pre deti dostatok zabavy. A vynikajuca kuchyna. Ak by niekoho zaujimalo nieco konkretne, kludne sa pytajte.

denklo
5. júl 2014

@tigra440 V Sealanyi? A sú v cene aj nejaké fotky z toho plávania? A nevieš, ako dlho sa s nimi pláva? Veľmi po tom túžim ja i deti, len "bojujeme" s manželom. Niekto ti písal, že to stojí 130,-. Určite je to dosť peňazí, ale veeeeeeľmi po tom túžime 😉!!!!

nefertitka
5. júl 2014

@denklo ale najprv si zistite, ako dlho budete s tymi delfinmi plavat, my sme sa takto obabrali raz v Dominik.republike, boli sme vo velkom zvieracom parku, kde bolo aj plavanie s delfinmi, celkom drahe, no a akurat tak sme s nimi boli v bazene, mohli sme sa na ne len pozerat a potom nas raz previezli z jednej strany bazena na druhu a potom sme uz museli vyliezt z bazena

popova
5. júl 2014

@cinnamon111 Vdaka za krasne fotky ,tak ste si to naozaj užili,mna prave tie golfove ihriska hnevaju kedže nehrame golf,a žiadna promenada s obchodíkmi nieje inač hotely papillon majú všeobecne dobrú povesť, Tak my ešte trocha čakame a 2.8. letíme ak sa nič nezmení... Ahojky

denklo
5. júl 2014

@nefertitka No veď toho sa bojím. Preto som dúfala, že je tu niekto, kto to už absolvoval. Pozerala som aj nejaké videá na youtube, ale z toho sa to nedá zistiť.

nivi
5. júl 2014

najlepsie plavanie s delfinmi je v Bodrume, je to areal priamo v mori. ja som bola stalo to cca 40€ a vo vode som bola cca 30min. plavala som s nimi boli dva, hladkala , tocili sme sa spolu, mohla som ich nakrmit a pod. poslednych 10 min. bola so mnou vo vode aj dcerka. óna bola este mala na plavanie tak ich len hladila a davala im pusu a tak.

v Alanyii sme boli iba na show. ale ludia hovoria, ze plavanie o nicom. ze ich tam do bazena daju viacerych a ze len nejakych par min. sa kazdemu uslo. ale osobne som nebola tak neviem. snad ti niekto poradi kto s nimi plaval.

mariuskaa
5. júl 2014

@nivi kde v Bodrume?

bianka...
5. júl 2014

Rezervovali sme Sea Schell resort v Side.Bol niekto? Ako ste boli spokojne na sluzby,okolie...Ako LM je fajn cena sa tesi ma ze je tam klub markiza.Snad sa tu niekto najde kto tu bol.

jantato
5. júl 2014

@bianka prosim ta daš link na tu tvoju dovolenku? dakujem 🙂

zebricka23
5. júl 2014

kto sa chysta v auguste do Kumkoy????nakoniec ideme tam 🙂 uz sa tesim....

bianka...
5. júl 2014

Ano spravne.

nefertitka
5. júl 2014

@bianka... v nom sme priamo neboli, ale ma super plaz;) siroku... pozvolny vstup, cisty piesok...boli sme kusok dalej

tigra440
6. júl 2014

@denklo noo my sme tam boli pred tyzdnom a pytala som sa delegatky kolko to stoji povedala 110e ale deti pod 120cm nesmu lebo ich delfiny nerešpektuju ....

denklo
6. júl 2014

@tigra440 Aj ste plávali? Sú v tej cene aj nejaké fotky? Ďakujem 🙂!

tigra440
6. júl 2014

@denklo nie neplavali pretoze by moju malu nepustili ma len 3 roky a 109cm ..... 😒

nivi
6. júl 2014

@mariuskaa ahoj. nebolo to priamo v Bodrume,sli sme smerom na mesto Milas. Na plazi to ponukal chlapik, tak podla mna ak sa opytate tak vam povedia.

vlasa
6. júl 2014

@zebricka23 ahoj.tal nakoniec bude dofca v Turecku?aspon vam to vyslo,uzite si to😉

vanduska3
7. júl 2014

@mici111 BOLI SME TRAJA TAK NáS TO VYšLO 80 EUR+40 FOTKY A VIDEO, ALE STáLO TO ZA Tú CENU. dETI BOLI Z TOHO úPLNE PAF 😀 😀 😀 😀

nikinka1111
8. júl 2014

Dievčatá, letel niekto tento rok s Hydrotourom na 11 dní v stredu? o kolkej bol let?

monnaa
8. júl 2014

@nikinka1111 - my letíme zajtra s Hydroturom, odlet o 4.30 ráno 😝
ale ideme na 10 dní

nikinka1111
8. júl 2014

@monnaa vďaka veď aj my 10 dní, zle som to napísala 🙂 veľmi si mi pomohla v plánovaní 🙂

nikinka1111
8. júl 2014

@monnaa a ešte jedna otázka ak vlastne ešte budeš čítať 🙂. kedy máte plánovaný odlet domov? 🙂
a prajem krásnu dovolenku, užite si to 🙂

zuziatko
8. júl 2014

Baby a hydrotour kedy posiela pokyny k odletu ?

Ideme 26.7 a tiez som uz velmi zvedava kedy budeme mat let 😝 😝

nikinka1111
8. júl 2014

@zuziatko ideme s Hydro prvý krát povedali nám že týždeň dopredu, aj známy čo už boli trraz v júni hovorili že týždeň 😝

monnaa
8. júl 2014

@nikinka1111 - späť ideme 19.7. 🙂 ,v BA by sme mali byť o 16.30 hod. A myslíš, že u vás to bude tak isto s odletom ? Inak nič moc kvôli deťom....., vyrážame o 23.30 z domu...a tie 2hod na letisku v noci si neviem celkom predstaviť... 😝
@zuziatko - pokyny nám prišli presne týždeň pred odletom , aj my ideme 1x s hydroturom, a vlastne 1x s deťmi mimo SR a letecky 🙂

nikinka1111
8. júl 2014

@monnaa myslím že ano, lebo porovnávala som zajtrajší letový plán s letovám plánom z 18.6 - tiež streda - leteli známy ale na 8 dní a nevedela som ktorým letom išli 10 dňový, - a je totožný. nehovorím že je to 100 percentne ale aspoň nejaká predstava.
možno budeš prekvapená ako to deti zvládajú. vlani mal malý 13 mesiacov a náročky sme išli zo sliaču - denný let no katastrofa 😀

monnaa
8. júl 2014

@nikinka1111 - tak držím pale, aby ste to teraz zvládli 🙂 , ja sa bojím trochu letu kvôli malému - má 4 roky a chronický zápal stredného ucha + teraz do toho ešte hnisavá nádcha, no asi ho to trochu bude bolieť .
Ozaj a kde do Turecka idete ?