Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

luliu
24. júl 2014

@nikinka1111 letime 4.30 do Kumkoy hotel v Side a co vy?

zuziatko
24. júl 2014

@sakura77 aké máš tipy ? titanic aj mňa veľmi láka. my ideme teraz concorde, tak uvidime ako budeme spokojni v turecku....ale uz teraz rozmyslam kam ist buduci rok

maximilian
24. júl 2014

@zuziatko my sme boli v Concorde pred dvoma týždňami a super, len mi vadilo to množstvo Rusov

zuziatko
24. júl 2014

@maximilian nooo snad ich bude teraz menej 😀 😀 .... som rada, ze bolo super. ja sa uz neviem dockat 😉 😉
asi vsade je kopec rusov teraz 😒 😒

zofik
24. júl 2014

@marley7 já ano, je to tam super, jen pozor na ubytování , žádat zrekonstruované pokoje označené jako SUPERIOR 🙂

nikinka1111
24. júl 2014

@luliu 4.30. no adalya ocean deluxe 🙂

zofik
24. júl 2014

my letos byli v SEa planet, ubytování spokojenost, nicméně strava nás zas až tak neoslovila, byli jsme v kamelya SElin a Ali bey Manavgat a mnohemto bylo lepší co se týče stravy..
animace též slabé...
bazény a moře ok

ale u bojek jsme potkali želvy....luxusní zážitek 🙂

titttike23
24. júl 2014

mi sme sa vratili pred tyzdnom, boli sme 2km od Avsallaru v hoteli Asrin beach, bolo super, dcerke sa veeelmi pacilo ako aj nam, cely den sa kupkala ci v bazenoch ci v mori, hoci v mori moc nie lebo boli velke vlny a sa troska bala, na vecer bola uplna KO 🙂

zoska
24. júl 2014

@janinkad alba resort je velmi fajn 🙂 my sme boli v juli vedla- v alba queen a boli sme velmi spokojní...akurat plaz trosku dalej od hotela, a kedze nam po prilete dali zlomeny kocik, tak trosku blbe...ale krpec to zvladal s prehladom 🙂
isli sme tiez rakuskou cestovkou, mali sme superior izbu, hotel aj plaz krasna... my sme boli spokojni

janinkad
24. júl 2014

@zoska co je podla teba lepsie Resort ci Queen?myslim aj pre deti.sme sa nevedeli rozhodnut.

zoska
24. júl 2014

@janinkad resort je lepsie prisposobeny pre mensie deticky...su tam mensie smykacky v bazene a je o kusok blizsie k plazi, vnutro a sluzby porovnat neviem, ale je to jedna siet takze asi to iste...znami tam boli dvakrat a chystaju sa do tretice
queen ma tobogany v bazene, takze 4,5 rocna sa vyblaznila a 2 rocny sa bavkal v malom bazene...

celkovo je to rozdelene tak, ze resort pre najmensich, queen pre stredne a vacsie deti a royal ubytuje az nad 16rokov 😉

adka10
24. júl 2014

Ahojte, chcela by som sa spýtať, aké je v Turecku teraz počasie?

rikarika
24. júl 2014

ahojte dievcatá, my sme sa dnes ráno vrátili so Side hotel kumkoy, cez CK Hydrotour, maximálna spokojnosť so všetkým, ťažko by som hľadala nedostatky, personál neskutočne milý a ochotný na všetkých postoch, všetkým vrelo odporúčam 🙂

nicky04
24. júl 2014

@sakura77 Zober odvahu a objednaj ten Titanic. My sme tam teraz boli druhý krát a úplne v poho. Minuly rok skoro žiaden Slovák a teraz bolo dosť Slovákov aj Čechov . My sme mali Rusov máličko väčšinou Nemci a Holanďania. Tento rok aj wifi zadara. Lara mi vyhovuje úplne najviac. Blízko letiska, plno nákupných možnosti . Animátora som sa pýtala nech poradí nejaký hotel v Lare ( k budúcemu roku) a že všetky su dobre ale najviac TOP je Delphin Imperial. A taký zážitok z posledného dňa objednali sme si Cabanu ( domček pri mori s obsluhou) vliezla som do mora a zrazu sok - pohryzla má Caretta. Ale inak všetko super aj program jeden večer bol aj koncert Hadaway... a vážne by som sa tam vrátila aj 3 krát ale budem musieť nabudúce nájsť niečo iné. Kamoška bola v Limak Lara a že super bolo.

mirka1986
24. júl 2014

@zoska my ideme tiez do Alba Queen 🙂 chcela by som sa spytat, su v miniklube aj slovaci? katalog slubuje aj slovenskych animatorov, tak ci je to ozaj tak

zoska
24. júl 2014

@mirka1986 ahoj, ano je tam animatorka Dominika, velmi zlata baba, nasa mala sa do mini klubu stale pytala, pacilo sa jej tam. Dominika je tam pre slovensky a anglicky hovoriacich hosti, a ostava do konca sezony 🙂

mirka1986
24. júl 2014

@zoska dakujem pekne za rychlu odpoved 🙂 uz sa velmi tesime na dovolenku, baby sa uz nevedia dockat 🙂

dolla
25. júl 2014

Dievcence.. Vaham, mam malej zobrat kocik? Ma1,5 roka.;

nikinka1111
25. júl 2014

@dolla náš má 2 a beriem 🙂

sakura77
25. júl 2014

@nicky04 jj mne sa paci ale minulý rok sme mali zaplateny Titanic a skoncili sme v Kumkoy..som to ti uz spominala. .Kumkoy je skvelý, len sme mali byt inde no.a niekto tu sponinal ze Titanic to ma veľmi v oblube narobit overbooking..tak to ma jedine odrazda...

@zuziatko no mam Kirman belazure resort
Ali bey club manavgat
Limak lara
Royal Dragon
Iberotel palm royal

Kvoli detom a atrakciam je naj ali bey club...zas tie dalsie su take luxusnejsie ale zas menej atrakcii...tak stale vaham...a este crystal admiral vyzeta fajn...limak a dragon uz vychadzaju okolo 3500... no musim.to do konca tyzdna uz vybavit a rozhodnut sa

lauraa
25. júl 2014

@dolla ak ho tvoje dieta potrebuje tak ano , ale vo vela hoteloch si mozes pozicat kocik...

fabula
25. júl 2014

@dolla urcite zober svoj kocik ...videla som ich v hoteloch ..a podla mna eeeee ..

sakura77
25. júl 2014

@dolla vezmi golfac..urcite..na letisku ocenis🙂😉 a moze sa čokoľvek stat,meskanie lietadla a tak...tak ho neodovzdavaj s velkou batozinou ale si ho nechaj az k lietadlu

zebricka23
25. júl 2014

@rikarika ahoj, aj susedka sa rano vratila...danka s dievcatami Laurou a Liankou 🙂 my tam ideme 12.augusta..tak sa neviem dockat 🙂

risula
25. júl 2014

Ahojte, ako na buduci týžden letíme do Turecka so 14 mesačnou dcérkou a bojím sa ako to zvládne. Ako to zvládli vaše detičky...nejaké rady....díky 🙂

siska25
25. júl 2014

@rikarika Ahoj, čítam, že si sa aktuálne vrátila z hotela Kumkoy. Chcem sa spýtať, aké sú tam atrakcie pre malé deti. Chystáme sa tam v septembri a malá bude mať vtedy 22 mesiacov. Hlavne ma zaujíma, či je tam pre ňu aj taký úplne maličký bazén s nejakou tou šmykľavkou, nejaké to ihrisko a ešte či je tam vonkajší bazén pre deti prekrytý, tak aby na nich nepražilo slnko, keď sa kúpu. Aha a ešte ak môžeš boli na izbách k dispozícii kanvice a dostatok vody? Ďakujem za odpovede.

rikarika
25. júl 2014

sú tam 2 malé bazény s hlbkou 50 cm, deti v nich nebolo veľa, takže miesta bolo, šmyklavka priamo do bazénov nebola, boli síce v inom bazéne tobogany aj pre deti ale až tak od 5 rokov. Pri malých bazénoch bolo detské ihrisko so šmyklavkou a hojdačkami. Detské bazény nejak prekryté neboli ale bolo dostatok velých slnečníkov a vzadu aj stromy, ktoré siahali aj nad bazén. Na izbe bola kanvica a flaše s pitnou vodou boli k dispozícii na každom kroku

sakura77
25. júl 2014

@siska25 jj smykalka taka mini tam nie je.az pre vacsie deti.ale inak pre detusiky vsetko co treba.aj nutrilon.konvica tiez.inak my sme v takom veku presne boli v Kamelyi a tam boli aj pre taketo krpky smykaly🙂 moja sice je nezmar a ta uz vtedy chodila s nami na velke tobogany ale aj tych malych tam bolo hojne..
Ale inak Kumkoy co sa tyka sluzieb, stravy, cistoty a mora fakt ze super.

lara75
25. júl 2014

ahojte, v stredu sme sa vrátili z Royal Alhambra Palace (Side, Colakli), perfektná dovolenka, všetko podľa očakávaní. Vyjadrujem sa len v superlatívoch. Maximálne odporúčam, hotel siete Stone ma zas nesklamal. Dokonca sme dostali luxus apartmán pre novomanželov s jacuzzi v spálni🙂 To bola pecka, to sa nám vždy zadarí keď ideme cez nemeckú cestovku🙂

sakura77
25. júl 2014

@lara75 no ty si to vyhrala teda😀 paráda🙂