Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

hanicka45
5. aug 2014

ake mate skusenosti s Tuniskom?

zuzankaxy
6. aug 2014

Boli ste už niekto v Egypte? Počula som, že majú skvelé aquaparky len si neviem vybrať ponuku, poradíte?

http://destinacie.edovolenky.sk/egypt/dovolenka...

13mandy
7. aug 2014

Ahojte, nikto neletí v sobotu z BA? 😉

jurinka1
7. aug 2014

Letí niekto 15.8 z Popradu?

mici111
7. aug 2014

Kocky neviete mi povedat, kto ste boli aj minuly rok v septembri v Turecku, je tam vecer uz chladnejsie? treba brat aj mikinku? ideme 02.09.-12.09. dakujem moc..

adka_m
7. aug 2014

@mici111 ahoj, my sme boli minuly rok od 4.9. do 17.9. a veru uz vecer bolo chladnejšie. S pribúdajúcim datumom viac a viac chladnejšie, netreba velmi hrubu mikinu, ale svetríky ci tenšie mikiny urcite.

evita68
7. aug 2014

Poprosím, delfinárium je aj v Side? Ak ste boli, alebo v Alanyi, koľko je vstupné?

iffca
8. aug 2014

@evita68 v Side netuším či je, ale v Alanyi je vstupné cca dospelí: 35,-EUR a dieťa cca: 28,-EUR. Ale už si to presne nepamätám. Platil to manžel. 🙂

sakura77
8. aug 2014

@mici111 my sme boli prvy septembrovy a bolo horuco aj vecer..

petrina82
8. aug 2014

@evita68 boli sme teraz na zaciatku Alanye, vola sa to SEALANYA a vstupne je 20 dospely a 15 dieta

popova
9. aug 2014

@evita68 delfinárium je v Beleku čo je blizko Side . Boli sme tam minulé leto vola sa to TROYA je to super vystúpenie.

popova
9. aug 2014

Dnes sme sa vrátili z Turecka hotel VON CLUB GOLDEN BEACH a možem povedat bolo tam super nie je čo vytknúť,strava pláž okolie samotný hotel s palmovou alejou no a ubytko sme mali bombove dostali sme rodinnú izbu -apartmán syn mal poschodovu postel v jednej izbe v druhej izbe spálen ,telka v oboch izbách a ten hotelový aquapark bol vynikajúci taktiež, večerné disco pre deti a program na amfiteatri ak chce niekto info rada napíšem Ahojky

nikinka1111
9. aug 2014

Ahojte, dnes sme sa vrátili z dovolenky, Side ,hotel Adalya Ocean. teraz stručne, podrobnejšie rozpíšem v skupine. Všetko super, strava, čistota, zábava... pre mňa bola nevýhoda že tam bolo dosť slovákov. hotel môžem len odporáčať.

mischel123
10. aug 2014

@popova ahoj, prosim ta tu rodinnu izbu ste mali na vyziadanie? Plati sa zanu navyse? Dakujem

lauraa
10. aug 2014

@popova klientela v hoteli bola aka? Detsky Klub?

popova
10. aug 2014

@mischel123 jednoducho nam ju pridelili na recepcii prišli sme na hotel o 22.30 a hned nam dali izbu neviem možno sme mali štastie ,Najlepšie ubytko ake sme mali za tie roky.

popova
10. aug 2014

@lauraa klientela NemciRusi boli slušní Holandania pár Čechov a pár Slovákov.Detské animácie tiež superové Detský klub otvorený od rána pol osmej na celý den mali deti program raz vyrabali všeličo na tému Indianska dedina ,potom karneval no prosto venovali sa tí animátori na sto percent a večer na amfičku po detskej disco bolo vyhodnotenie naj šikovnejšieho chlapca alebo dievčata tak isto ktoré malo narodeniny tak celý amfiteáter blahoželal a spieval bolo to pekné,mohli ste dat dieta na celý den do klubu mali tam aj svoj detský bufet no úžasné..moj malý bol 2x našiel si tam kamoša čecha tak radšej dvaja šantili na tobogánoch ja som bola velmi spokojná jediné mi trošku vadilo moc vela ludi v jedálni ale miesto sme stále našli pýtaj sa Ahoj

popova
10. aug 2014

@lauraa ešte som zabudla deti mali mini talent šou a to stálo za to potom púštali zo strechy amfička balony a j penová šou, pre deti rozprávka

tanika
10. aug 2014

@nikinka1111 ahojte tak tento hotel ma zaujíma ak budete mať viac času budem rada ak sa podelite o skúsenosť pá Táňa

lauraa
10. aug 2014

@popova dakujem..

nikinka1111
10. aug 2014

@tanika kludne mi napíšte ip, rada vám pomôžem 🙂

tanika
13. aug 2014

takže kočky je to last minut zaplatený 18.8. Evren Beach letí tam niekto 2+2 s deťmi?

lauraa
13. aug 2014

@tanika na kolko a sktorou cestovkou? oplati sa LM ? vy uz ste v tomto hoteli boli nie?

tanika
13. aug 2014

áno idem po tretí krát manžel a deti povedali že keď nám tento rok nevyšiel Titanic resort nebolo volné Adalya ocean deluxe tiež tak nebudeme riskovať a pôjde tam kde sme sa dobre cítili a tak sme si počkali na náš termín cca čo sa týka firmy - volna a týždeň si už sledujem Evren a oplatilo sa. A pri evrene sa last minut určite oplatí. pá Táňa

sakura77
15. aug 2014

Caute dievky.tak nam dnes dosli pokyny k dovci, odlietame 26 teho o 03 hodine rano😀 no to bude veseleee🙂
A ideme skusit nieco nové takze tentokrat Kirman belazure resort v Beleku s Fisherom.dufam ze budeme spokojni🙂

erinka123
15. aug 2014

@sakura77 krásnu dovolenku prajem,potom napiš ako bolo a nejake fotecky, 😉

lauraa
15. aug 2014

@sakura77 tak tento tiez nepoznam...info a foto po dovolenke..uzite si to ..

ksts
17. aug 2014

6.8.2014 jsme se vrátili z pohádkový dovolení v Turecku-Arcanus Side Resort,byla to pohádka,hotel luxusný na vysoký úrovni,všude čisto,pláž krásnučká-píseček,no pro dětičky moc-moc doporučuji,jídlo výbornýýý,spoustu ovoce,sladkosti,výborný džusy z čerstvých pomaranču,určitebych se tam nekdy vrátila. 🙂 🙂 🙂

kaaaty
17. aug 2014

@ksts ahoj vyzera to super, urcite ste si uzili. Krasne foto. Mozem sa spytat kolko vas to vyslo, boli ste traja? Velmi by som chcela ist s mamou a 2,5rocnym synom len cenovo sa potrebujem zmestit do 1500€. Preto sa pytam na cenu, dik

ksts
18. aug 2014

@kaaaty my jsme byli s českou cetsovkou Blue Style a leteli z Prahy,protože bývam v Praze,ale doporučila mi to kamarádka ze Slovenska,moc se im taky líbilo,myslím že ho u vás má cestovka Saturn,protože to byl hotel kde byl animační klubík slovenský,byli tam dve super dievčatá ze Slovenska a naša malá tam chodila a moooc se jí líbilo.Klidne a budete chtít vedet více tak vám napíšu do správy a nebo mám fotečky na Fb-KARINA STEFANIKOVA,tak si ma klidne pridajte do pratel a muzete se podivat. 🙂