• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

19. septembra 2017 
@sylvar Kúpať sa dá v pohodičke v tom bazéne kde sú tie rybky.. na tej poslednej fotke s lodou. Sem tam trčia z vody tie antické stlpy, ked sa vam nechce plávať, sadnete si na ne :sunglasses: Plávaťsa dá aj v tej rieke - fotka pri moste... Klasicky palvecky bazen tam nie je. Fotky sa platia samozrejme zvlast, maju cennik v USD a EUR, ja sa uz nepamatam na ceny... Mali to podla kusov, napr. ze 10 kusov foto pytali 25 eur / to som si tipla, vazne si to uz napamatm... a mozno som aj trafila :grinning: / My sme si nakoniec vzali vsetky nafotene... bolo to asi 33 kusov /povodne sme si objednali 10 ks/ . Obed vyborny, sice bez polievky, ale vybrat sa dali bud spagety, kuracie prsia na prirodno s hranolkami / to bolo vyborne!/ a myslim že este jedno jedlo bolo na vyber /asi rizoto ?/. Rad na obed ako v bistre, kucharovi jednoducho ukazete prstom co chcete, k tomu este davaju zelenku. "Jedalen" je vonku, v takej peknej zahrade...K tomu bol aj dezert - melon, alebo puding. Dcerka ma vstup zadarmo, ale listok na obed dostane tiez. dufam, ze som vam narobila chutky, pojdete a napisete mi, ako sa vam pacilo.
22. sep 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fifik, ty si mě neskutečně navnadila!!!díky za info, ty fotky pod vodou s rybama jsou báječné, já se snad potopím :sweat_smile:
22. sep 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sylvar Ani sa velmi netreba potapat. Staci poloziť tvár s okuliarami na ociach do vody a rybicky vidite... a vlastne vsetko, co je na dne. Rybky su neskodne :grinning: . Naozaj by bola skoda neist tam, ked budete 5 minut od toho... a nemusite precestovat pol Turecka, aby ste to navstivili. Mam este taku milu spomienku na ceskych turistov... Bola som v turec. kupeloch, akurat sme boli v solnej miestnosti ludia rozpravali vsetkymi moznymi recami, a samozrejme som nikomu nerozumela :frowning2: . Zrazu vosla taka ceska rodina z liberca, a ja som zajasala, že konečne niekto, komu rozumiem. Tak sa smiali aj oni... a potom sme na vsetky ostatne procedury chodili spolu :slight_smile: . To bolo milé...
22. sep 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sylvar A este jedna pre dcerku... z detskeho bazenika
22. sep 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fifik, díky moc
23. sep 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, ahoj, ještě dotaz, jak je to s blonďatýma vlasama, přítel je maniak a prý tam po mě ti turci pojedou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako se přeci nepřebarvím kvůli dovolené, ne?a taky že má strach sednout do taxíku, prej já blonďatá, Sofa blonďatá :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
24. sep 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sylvar, je to blbost, maju tam blondín kolko len chcu, určite v dnešnej dobe tam blondína nie je žiadna zvláštnost.
24. sep 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Určite sa budú pozerať... aj ja som blond, ale nič strašné. Kamarát bol v Egypte, majú krásneho blondaveho chlapceka, a za toho im ponúkali hodinky, peniaze a podobne veci... Strasne veci sa diali, dieta nemohli pustit z ruk... V Turecku myslim nie je problem v dovolenkovych oblastiach, horsie asi vo vnutozemi, tam je to asi tazsie. Treba si dat satku, klobuk...
24. sep 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sylvar, povedz priatelovi, že sa vobec nemusí tohto bát. Však je tam plno rusov, v dovolenkových oblastiach je plno blondínok, a ten taxikár ked viezol v ten den už 30 blondín tak si nemyslím že bude z tej tridsiatej prvej na vetvy. Konkrétne v našej partii je vela blondínok ale najviac turkov reagovalo a pozývalo na rande našu tmavovlasú kamošku.
24. sep 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj môjmu mužovi riťku stískalo, keď som išla sama do kúpeľov :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prežil to...
24. sep 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už zítra... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. sep 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry den,maminky,chcem sa vas spytat,ake mate skusenosti z tureckom?co ste brali do lietadla?a aku starvu ste podavali svojim ratolestam,mame 15mesacneho drobca a za mesiac odchadzame do Antalie a prvy krat budem letiet s drobcom tak nie su zidne skusenosti.dakujem vam za vas cas i rady.prajem vsetko dobre
27. sep 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sylvar Idem s vami :grinning: :grinning: :grinning: , trošku sa zohriať :sunglasses:
27. sep 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fifik, pojeď...to zahřátí je teda potřeba :stuck_out_tongue_closed_eyes: tady je to úplně šílené, zima, vítr :unamused:
27. sep 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@certik302 - precitaj si par stran dozadu a vsetko sa dozvies :wink:
27. sep 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry den,pozrela vase nazory na dovolenku ale chcela by som vediet ci je vhodne s dietatom ktory ma 15mesiacov ist na relaxacno-poznavaci zajazd do turecka,ktory sme vyhrali ale drobca nemame kde nechat,dakujem za vase nazory
28. sep 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@certik302 Ja to neviem posúdiť... naše deti sú už vačšie. Jednak nebude tak teplo, ako sme mali my v auguste... to je výhoda na poznávacie pobyty. Otázka je, či sa vám ho chce ťahať nejakého mrzutého niekam do Pamukale... Ja by som si zobrala k sebe :wink: , ale bývame ďaleko :frowning2:
28. sep 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fifik dakuje,ste mila,snad PAMUKALE sa budu dat nejak zrusit 3noci sme v beleku a 3noci sme v kemeri,tak neviem co urobit,zrusit to?ved zase nevyhravame zajazdy kazdy mesiac :frowning2:
28. sep 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este chcem spytat mile mamicky,vsetci,ktory ste leteli ste mali let s prestupmi alebo sa da letiet priamo?dakujem :frowning2:
28. sep 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme leteli charterovym letom - teda let bol priamy na objednavku cestovnych kancelarii. Vsetci leteli priamo do Antalye. Neviem, ako je to mimo sezony... ci byva este úplne lietadlo ludi... my sme leteli prvy krat :slight_smile: . Naozaj by to bola skoda zrusit to, take veci sa vyhravaju raz za zivot !
28. sep 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fifik takze cestovka vam vybavovala vsetko i teda priamy let?!cez aku letecku spolocnost ste leteli?po dlhom hladani som nasla na pelikanovy nejaky termin v oktobri a nejaky v novembri,bez prestupu,a cena tak okolo 400eur
28. sep 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano, let aj letenky... vsetko komplet vybavovala cestovka. vy to mate nejako inak asi... Pobyt ste vyhrali, dopravu si musite zabezpecit sami? S tymto nemam nijake skusenosti... to som malo scestovana :grinning: Jedno Tuerecko zo mna nerobi poradcu :grinning: My sme leteli s Travel service.
28. sep 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@fifik pobyt sme vyhrali ale dopravit sa tam musime sami,idem pozriet ten travel servise,i tak vam dakujem za typ a rady
28. sep 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@fifik pozerala som tu vasu spolocnost ale pravidelne leti nerobia do turecka
28. sep 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@certik302 skús pozrieť cez GTI
28. sep 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem a prepacte co je GT1?
28. sep 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@certik302 GTI nie GT1 :wink: nemecká,alebo Rakúska spoločnosť, do Turecka lietajú z Viedne, manžel cez nich kupuje letenky, skús pozrieť vo vyhľadávači prípadne sa večer opýtam muža na www adresu :wink:
28. sep 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. sep 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@livia76 dakujem,a prepacte za preklep,pockam si na webovu adresu,pekny vecer
28. sep 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. sep 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok