Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

denklo
1. jan 2015

@danulkaja1 Joooj, keby dom mohla, hneď idem späť 🙂! Bolo úplne DOKONALE, úplne všetko 🙂! Kto chce hľadať chyby, nájde, ale tu netreba hľadať chyby, len si užívať všetko, čo poskytuje tento hotel. Milý personál, úžasné animačné programy, skvelý servis, strava, všetko. Úprimne závidím, ale v dobrom, každému, kto tam tento rok pôjde 😉!

denklo
1. jan 2015

Primasol Serra Garden pre danulkaja1 🙂

danulkaja1
1. jan 2015

@denklo ďakujem veľmi oekne

nefertitka
1. jan 2015

@danulkaja1 my sme tam boli velmi spokojni, boli sme tam v r.2012, v 2013 roku sme boli v Sutnopii Pegsos World a minuly rok som sa chcela vratit do Serra Garden, ale neboli uz volne izby, tak sme sli do hotela, ktory je hned vedla - Primasol Hane Garden, preto sme sa tam vratili, lebo je tam uzasna plaz, siroka, ziadne kamene, pozvolny vstup, vacsinou male vlny, cize aj dieta si tam moze behat v mori bez problemov. Kedze si sa pytala konkretne na Serra Garden, tak tento hotel mozem len odporucit, strava dobra, animacie dobre, spominana uzasna plaz...no vsetko sa mi tam pacilo. Neviem, co by si chcela vediet konkretne, pytaj sa;)Tento rok by sme sa chceli vratit do tej istej oblasti ( Evrenseki - Side), tam ma to chytilo za srdce. Je tam aj vela nakupnych moznosti, na takom dlhom bulvari. Nemusis chodit daleko. No a Suntopia bola vo vsetkom uzasna, ale more hlboke, velke vlny, strmy spad. Inak vsetko ostatne velmi dobre. A uzasna strava.

Ak pojdete do Serra Garden, tak budem len ticho zavidiet;) Mozem sa opytat aku ponuku ste dostali?Lebo mne pride tento hotel uz nejaky predrazeny, odkedy ho vynovili.

danulkaja1
1. jan 2015

Prosím Vás bol niekto v hoteli Club Grand Side?Ďakujem za všetky názory a skúsenosti.

zoska
2. jan 2015

@danulkaja1 foto alba queen

amikka
5. jan 2015

Prosím, bol už niekto z vás s hoteli Aska Just in Beach v Alanyi?

slavka28
7. jan 2015

Ahojte. Aku mate skusenost z hotelom Saray Regency resort?

popova
7. jan 2015

@slavka28 AHOJ Znama z našho mesta -stretavame sa v lete na detskom ihrisku bola v SARAY regency rezort pred dvomi rokmi a velmi si chvalila ako hotel tak pláž,strava ,okolie a tak ....Tiež pokukavam po tomto hotely cenovo je zaujimavý .Ahoj

292292
11. jan 2015

Prosím , kto bol v Ic green palace? Je to naozaj kvalitný hotel? Poraďte 😊

karinkaeich
12. jan 2015

ahojte, ktore ste boli hned zaciatkom juna, ake bolo more a vecery? vyuzili ste napr. tricko s dlhym rukavom? dik

peggy589
12. jan 2015

@karinkaeich ahoj my sme boli minuly rok od 6.6 a bolo teplo...more bolo pri vstupe chladnejšie,ale potom sa dalo a večer sme v pohode behali v tielkach.Minuly rok ale bol jun chladnejši,takže tažko povedat,radšej si vyberte stred juna a budete to mat istejšie...

karinkaeich
12. jan 2015

@peggy589 minuly rok sme boli od 13-24.jun. teraz pozeram terminy a tento od 5-teho vychadza lepsie, a je to 12-dnovka, nie iba 11. tak sa rozhodujeme. neviem no. hlavne kvoli detom 😝

peggy589
12. jan 2015

@karinkaeich ved ja mi to jasne,tie ceny su desne tento rok ☹ my sme boli minuly rok od 6 do 17 a ku koncu už aj more bolo paradne takže na zaklade toho by som si radšej už vybrala stred juna,ale tak aj keby nie,deti sa vyjasia aj v teplom bazene...a teplo bude určite.

kosska3003
12. jan 2015

@karinkaeich my sme boli v jun v lete a pohoda teplo z dlhym sme nic nemali to sme boli v Side aj tento rok ideme 5 juna do Side
bola som aj na prelome maj jun bolo teplo 30 stupnov more chladnejsie ale dalo sa 23 stupnpv malo ale vecer sme mali svetriky tenke ale to bolo v Kusadasi to je severnejsie a to bolo 2 roky dozadu

danulkaja1
12. jan 2015

@karinkaeich prosím ťa aké bolo počasie okolo toho 20.júna?chcela by som dovolenku v tomto termíne,tak len dúfam,že more už bude aspom trošku teplé.A inak tie ceny....turci zvyšujú stále viac a viac...

kosska3003
13. jan 2015

@danulkaja1 my sme tak boli teraz v lete a pod 30 nebolo v priemere 35 a jeden den bolo 49 ako to co bolo sa nam ani verit nechcelo ze je tolko vecer o 9 bolo este 39 stupnpv vtedy ale na druhy den pohoda zas 35 -37 a vlhko bolo na balkone som uterak nemohla ususit 🙂

nefertitka
13. jan 2015

@karinkaeich my sme boli raz od 1. juna a druhy krat od 23.maja a bolo teplo od 30 - 35 stupnov par dni dokonca az 40tky ku koncu, v Side, dokonca aj more bolo teple, uplne v pohodicke, no ale minuly rok sme boli az od 21. juna a pocasie to iste, ale zas bolo vseobecne chladnejsie leto, takze to zavisi aj od toho. No a tento rok ideme zas od 23. maja a vobec sa nebojime zimy;)

@kosska3003 ktory hotel ste vybrali tento rok?🙂

nefertitka
13. jan 2015

@karinkaeich akurat ze vecer ked sme boli od toho 23. maja sme na zaciatku zopar dni potrebovali dlhy rukav, ale stacil tensi svetrik

karinkaeich
13. jan 2015

@danulkaja1 to uz sme chodili stale iba v plavkach, aj deti (mensi mal iba 1,5r.), vecer sme boli von aj do 1-2hej na terase a pohoda. vtedy uz je stalejsie pocasie. mna zaujimal hlavne zaciatok juna, druha polovica uz je ok urcite

karinkaeich
13. jan 2015

@nefertitka tak super, mne bolo aj teraz dobre a stale iba v tielku, dokonca aj deti. len svagrina je viac zimomrava, preto sa pytam. dakujem moc

kosska3003
13. jan 2015

@nefertitka ide ma vyvratit som vybrala Aska Wshington ale idem to rusit som citala recenzie ze tam nie je pozvolny vstup do mora 😒 😒 😒 tak to akurat riesim s cestovkou ze chcem menit hotel ako ponukli mi primasol serra garden co som bola minule leto a potom Belek niake hotely, pisala som teraz akurat do cestovky babe co som to s nou podpisovala

kosska3003
13. jan 2015

@nefertitka a kde idete vy

nefertitka
13. jan 2015

@kosska3003 no snad sa vam to podari, na toto som aj ja prihliadala, aby bol pozvolny vstup. No my ideme tento rok k Alanyi - hotel Lonicera World...snad ten dlhsi transfer zvladneme, ale su nanho velmi dobre recenzie a aj sa nam paci vela veci na nom

nefertitka
13. jan 2015

@karinkaeich ak nejdeto do oblasti kd je egejske more, netreba sa bat;)
tie skorsie terminy su naozaj omnoho lacnejsie

karinkaeich
13. jan 2015

@nefertitka mame vybratu alanyu, tak to by malo byt ok (v side sme boli minuly rok)

kosska3003
13. jan 2015

@nefertitka no moja ck nema tento hotel da sa to bezplatne zmenit do 15 marca tak este ze som to skoro kukla 😀 😀 😀 sa mi pacil ten hotel okolie vsetko len to more ma nenapadlo ked tam pisali ze je hodnotene modrou vlajkou teda plaz tak som to brala ze je to ok akurat kukam Grand Prestige idem kuknut recenzie

nefertitka
13. jan 2015

@kosska3003 neviem to naisto, ale Grand Prestige tiez asi nema pozvolny vstup, my sme ho mali v merku minuly rok, nakoniec sme sa rozhodovali medzi nim a Hane garden a vyhral Hane;) a tusim to bolo kvoli plazi...ale radsej si to over

nefertitka
13. jan 2015

@karinkaeich aj my tam ideme a smiem sa opytat, aky hotel ste vybrali?

karinkaeich
13. jan 2015

@nefertitka este nemame zaplatene, len rezervovane, hotel Monart City. uz tam boli aj svagrovci, aj svokrovci a pochvalovali si 😉