Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

popova
20. jan 2015

@bembulka Určite cestovka Kartago ma najlepšie zlavy , ak by som mala odporučit oblast tak -SIDE je tam super .V Alanyi sa ide na pláž z hotela večšinou cez miestnu komunikáciu ,no pláže su pekné ako v Side tak aj v Alanyi. My ideme tento rok do SARAYA REGENCY REZORT mame 7 ročného syna v hotely su aj tobogány ktoré on miluje, večšina hotelov v Turecku má tobogány deti to ocenia ...

sesilia
20. jan 2015

@lauraa je to prosim dobry hotel pre rodinu s malymi detmi. ma nejake negativa? alebo ktory by si mi doporucila, ak mas skusenosti? dakujem

fuxo1
20. jan 2015

čau.idem prvi raz do turecka. hotel orange palace -side bol tam niekto.

cinnamon111
20. jan 2015

@lauraa ďakujem, poznáš ten hotel? Ak áno napíš mi niečo.... Aký je a hlavne by ma zaujímalo čo je tam pre deti - 3 ročné. V CK naá upozornili na dodržiavanie dress code - hlavne na večeru

olise69
20. jan 2015

@fuxo1 idem tam aj ja, myslim, ze super vyber. Hotel som si obzerala od zakladov, naposledy minuly rok uz v prevadzke

petronela81
20. jan 2015

kočky hotel Sirius Deluxe - poprosím nazory🙂

kosska3003
20. jan 2015

@fuxo1 my sme boli oproti nemu teraz v lete pekny hotel novy len na plaz bud busom alebo pesi tak 10 minut ale tak bus chodil kazdu chvilku

lipicano
20. jan 2015

@cinnamon 111 - dress code v Limaku? de facto ziadny...na veceru mali muzi normalne kratke nohavice a tricka...jasne ze nie take plazove, ale klasika riflove alebo platene po kolena v pohode...a zeny okrem plaviek a plazovych siat cokolvek...pre deti je tam vsetko a je tam super, detske bazeny uz pre najmensie deti, moje dieta malo tiez tri roky ked sme tam toto leto boli. Krasny velky bazenovy komplex od plaze az popod hotel. More hned po ruke a vzdy volne lehatka. Ked chces nieco vediet, pytaj sa...vratila by som sa 🙂

cinnamon111
20. jan 2015

@lipicano ďakujem moc, a tobogány boli aké, len tie 3 také hady a potom 2 v maličkom bazéniku pre detičky ? Či je aj niečo viac?

lipicano
20. jan 2015

@cinnamon111 - ak si dobre pamatam, lebo ja tie tobogany nemusim, tak boli 4 hady a 4 siroke smyklavky /teraz mi to tu moj muz tvrdi 😀 / a v detskom bol drak a potom v este jednom detskom taky maly slonik.

fuxo1
21. jan 2015

čau diky. idem 29.6 .

fuxo1
21. jan 2015

@kosska3003 čau.to nevadi treba aj pohyb.

fuxo1
21. jan 2015

@olise69 čau ty ideš kedy.

kosska3003
21. jan 2015

@fuxo1 ani nam to nevadilo my sme byvali v hoteli oproti 🙂 sme sa presli aspon po vydatnom obede aj ranajkach

nefertitka
21. jan 2015

@fuxo1 je fajn, tiez sme boli priamo pri nom, uz dva krat, vyzera dobre, aj sme o nom rosmyslali tento rok, ale kedze sme v Side boli tri krat po sebe, tak ideme teraz do Alanye.

fuxo1
22. jan 2015

@nefertitka čau aka je tam plaž .kde sa oplati nakupovat ,šacstvo.

nefertitka
22. jan 2015

@fuxo1 plaz je uplne super, siroka, piesok, sem tam kamienok, pozvolny vstup do mora a nakupne moznosti cca 200 metrov od hotela je dlha promenada plna obchodov, clovek potrebuje velmi vela casu, aby to vobec presiel🙂

fuxo1
22. jan 2015

dakujem parada

fuxo1
22. jan 2015

@nefertitka ešte raz dakujem plaž parada

fuxo1
22. jan 2015

@nefertitka minuly rok som bol v egypte hotel grand plaza plaž krasna ale strava pod psa.

nefertitka
22. jan 2015

@fuxo1 za malo, neviem aka je tam strava, ale v recenziach ludia velmi chvalia, neviem ci si cital

fuxo1
22. jan 2015

@nefertitka recenzie su dobre .

nefertitka
22. jan 2015

@fuxo1 tak potom super 😉

fuxo1
22. jan 2015

@nefertitka recenzie su dobre .v alany ktory hotel ste si vybrali
@nefertitka

olise69
22. jan 2015

@fuxo1 to ani s Egyptom neporovnavaj, myslim, ze po Turecku nan ani nepomyslis, to all s celym servisom je tam dokonale. / samozrejme, ak netuzis po pamiatkach a podmorskom svete, vyhrava jednoznacne Turecko

nefertitka
22. jan 2015

@fuxo1 Lonicera World...je za prijatelnu cenu a ma velmi dobre recenzie

fuxo1
22. jan 2015

@nefertitka aj kamoš tam mal ist z prace ale jeho syn si pisal žehotel paradni ale vela rusov

fuxo1
22. jan 2015

@fuxo1 ale teraz rubel klesol tak ich bude menej

olise69
22. jan 2015

@nefertitka ak pamatam, tak si minuly rok bola v Primasole Hane Garden, nie ? to bol moj minulorocny favorit, nakoniec som sa rozhodla inak. A tohto roku som mala v hladacku tiez Loniceru v Avsallare. 😉

jakubnina
22. jan 2015

@nefertitka ahoj prosím kde ste boli toto konkrétne v akom hoteli? A boli ste zo všetkým spokojný? Tiež hľadáme nejaký dobrý hotel v side aby nebol ďaleko od letiska aj pekná pláž aj strava a tiež nákupné možnosti.