Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

kosska3003
23. jan 2015

@jakubnina my sme boli v Primasol serra Garden je to vlastne ta ista plaz ako davala fotky @nefertitka ta bola v hotely vedla v Hane garden tusim sa vola presne je tam fakt krasna plaz pozvolny vstup len na obed musis bezat cez horuci piesok 😀 😀 😀 tak vela ludi malu pri kraji slapky a sli do mora a potom sa obuli a sli spat na lehatko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
v Primasole strava super aj animacie je tam aj sk animator aj cesky, plaz super, transfer trval hodku 😉 😉

my tento rok ideme skusit Belek tej je 30 km od letiska

vikiem
23. jan 2015

Bol niekto v Ibertotel Palm Garden? Aké máte skúsenosti?

nefertitka
23. jan 2015

@fuxo1 dufam, ze ich budem menej, lebo ti sa otrasne spravaju vsade

nefertitka
23. jan 2015

@olise69 ano, dobre pamatas;) a co ste nakoniec vybrali?

@jakubnina Primasol Hane Garden a hned vedla je Primasol Serra garden, ako pisala Kosska;)

v tychto dvoch hoteloch je strava super, teda aspon posledny rok v Hane bola skvela, nakupne moznosti par metrov od hotela, co ja viem, mozno tak 200 az 300, no a plaz je velmi dobra, podla mojho gusta, siroka, a hlavne ten pozvolny vstup je uzasny. Od letiska je to tak 50 - 60 minut. Zalezi aj od toho, ci sa rozvazaju ludia aj do inych hotelov po ceste, alebo nie, my sme sli cez rakusakov a v minibuse sme boli my a este jedna rodinka, nas vyhodili v hoteli a pokracovali dalej, cize my sme tam boli velmi rychlo

olise69
23. jan 2015

@nefertitka boli sme v Port Side, spokojnost velika / nemecky hotel bez Rusov / Hanecko nemali nase CK minuly rok v ponuke, a tohto roku som uz vyberala na isto- Orange, takze nabuduce 🙂 / Kazdy rok si okolie obeham, pokukam hoteliky, po sezone nastudujem recenzie,a mam v hladacku.
Serra Garden je o nejaky level nizsie akoHane Garden / aj ked rovnaka siet Primasol/ Ale zas Serra Garden ma uzasne animacie pre deti, a vela slovakov

nefertitka
23. jan 2015

@olise69 Port Side je tam pri tom mole blizko, ze?Tiez sme si to tam obehali a obkukali🙂 aj sme chceli ist naspat do tejto oblasti, ale tym, ze ideme na dlhsie, sme financne vyhodne nenasli nic, celkom dost draho to vychadzalo. Aj Port Side. Tiez sa mi zda Hane o level vyssie, aj ked je pravda, ze aj nam dost vadilo, ze animacie napr. boli iba v nemcine. Ziadna anglictina, rustina, slovencina nic, len nemcina.
Ale zas ked je hotel nemecky, bez rusov a inych narodnosti, tak su aj sluzby lepsie mam dojem. V tom hoteli bolo tak cisto, ze to som hadam este nikde nezazila, vkuse tam niekde upratovacky nieco lestili, co sa tyka hotela, izieb, vsetkeho. A myslim, ze nemci su aj na stravu narocni a bolo to v tomto hoteli citit. Naozaj som nenatrafila na nic, co ked som si nabrala na tanier, ze by mi to nechutilo a ze by som to nezjedla, vsetko bolo velmi chutne uvarene.
Takze Orange, tiez nad nim uvazujeme do buducna, aspon das recenziu🙂 a celkom sa cez TUI aj da financne, len ta Lonicera stale vychadza lacnejsie a sme sa zhodli, ze teda skusime inu oblast.

olise69
23. jan 2015

nie, zeby mi Rusi velmi vadili / zazili sme na DV aj velmi milych/, ale pre istotu sa motam radsej po nemeckych hoteloch, recenzie tiez beriem skor od Nemcov, ti v hoteloch travia skoro cely rok, a su prefekcionisti, cize vynuraju hocico. A zalezi fakt, ake ma kto priority- napr. ked som videla vykopanu dieru, kde planovali Orange, tak som si tukala na celo, ake to bude nahustene. Minuly rok som ho preskumala v celej krase---- a bolo rozhodnute. 😀 Teraz mi nevadia nahustene hotely, trochu dalej od plaze, / aj tak sme cely den na plazi, bazen len na chvilu vecer alebo skoro rano/--a ideme bez deti, takze zase ine kriteria.

olise69
23. jan 2015

😀 😝 😝 teraz citam., ze som sa zamotala do vlakna- DV s detmi v Turecku. Tak uvedie na spravnu mieru-v Porte sme boli bez deti, ale v Primasole Serra Garden bola v tom case dcera, takze sme to navstevovali a porovnavali./a v Hane Garden znama/ 😎

nikoll123
23. jan 2015

@karinkaeich ahoj. ja som bola minuly rok v turecku. isli sme priblizne v polovici juna.. odlet sme mali v noci okolo pol 3 sa mi zda..alebo pol 4.. a odlet domov sme mali tiez vecer, myslim, ze okolo pol 11... vyhodou bolo to, ze sme si uzili plnych 12 dni, za ktore sme si zaplatili. nevyhodou vsak bolo to, ze sme prisli do hotela rano a museli sme cakat do 14,00 na izbu.. a taktiez posledny den pobytu sme museli izbu do dvanastej uvolnit.. nastastie nemal hotel plnu obsadenost, tak sme si priplatili, aby sme v izbe mohli zostat az do vecera.. neviem, ako by sme to prezili pol dna ako "bezdomovci" 😀

nefertitka
23. jan 2015

@olise69 vies co, my sme vsade zazili asi iba tych blbych rusov, vsade hucali, nevedeli sa spravat pri stolovani, plytvali totalne jedlom...

fuxo1
24. jan 2015

@nefertitka čau oni rusi sa nevedia spravat a ake deti su drze.aj v egypte z malimi detmi každy den napite hlučne ako keby bolo všetko len pre nich.

karinkaeich
24. jan 2015

@nefertitka kedy idete?

karinkaeich
24. jan 2015

a z popradu nahodou niekto 16.6. neleti?

nefertitka
24. jan 2015
karinkaeich
24. jan 2015

@nefertitka tak to sa vymeníme. budem čakať info o počasí, a čo si nenechať ujsť v alanyi 😉

nefertitka
24. jan 2015

@karinkaeich budem informovat;)

jakubnina
24. jan 2015

@nefertitka ďakujem pekne 🙂 tak že vybrané Primasol serra garden v pondelok vyplatiť a už sa len tešiť 😀

nefertitka
25. jan 2015

@jakubnina som zvedava, ako sa vam bude pacit, ale som presvedcena, ze budete spokojni🙂 kedy idete?

jakubnina
25. jan 2015

@nefertitka ideme začiatkom juna tak dufam že more bude teplučké a vraj sú tam aj český animátori ale až od jula ☹ ale už ďalší turnus bol o skoro 300€ drahší tak sme sa rozhodli isť takto 🙂

kosska3003
25. jan 2015

@jakubnina my sme boli minule leto a bola tam ceska az dve dokonca a to boli animatori hotela a potom aj c tiptravelu tam bola slovenksa animatorka a my sme tam boli 20 juna a bola tam uz aj turnus pred nami

nefertitka
25. jan 2015

@jakubnina podla mna bude teple, aspon sme mali taku skusenost uz dva krat

olise69
25. jan 2015

@jakubnina nasi tam boli od 3.6. a boli tam uz ceski a slovenski animatori / vyborni/. More bolo teple, ale do 7.6. kazdy den zaprsalo

sakura77
27. jan 2015

my sme tiez naposledy mali nocny let a prisli do hotela okolo 8 rano...tiez nam povedali ze sa ubytovava okolo 14tej,ale kedze vieme ako to tam chodi,po "prilepseni" k platu recepcnemu sme do hodky mali krasnu velku izbu 😉

karinkaeich
27. jan 2015

@sakura77 my sme leteli vecer o 18:30 + transfer, na hotel sme prisli trosku po polnoci, izby boli hned, dokonca aj bez vsimneho 😉

sakura77
27. jan 2015

@karinkaeich tak to ste mali fajn. 🙂 len ako vidis malokedy to tak je,vacsinou fakt az na obed..ale taktiez zalezi od obsadenosti hotela,spokojnosti a tak...v top sezone to byva problem dost casto,pred a po sezone v poho no..mna by asi rachlo keby do druhej takí oťapení mame cakat na izbu veru...

mici111
27. jan 2015

kocky a kolko davate na recepcii do pasu? este som nemala problem sice, ale kdyby neco 😀 😀 😀

kosska3003
27. jan 2015

@mici111 ja som nedala nikdy nic

karinkaeich
27. jan 2015

@sakura77 a my s kuframi a detmi (vtedy 1,5r. a necele 4r.), to by bolo 😝 😝 😝 uvidime teraz, ideme opat pred sezonou, tak hadam bude fajn

sakura77
27. jan 2015

ja som dala 20 a miesto obyc. izby sme dostali krasny dvojizbovy apartman napr...teraz muz dal tusim 15 na to ubytko skor...takze zalezi od situacie no.oni su tam na to zvyknuti,beru to ako samozrejmost dobreze nie....tak ale zas ak mi to ma pomoct no...ak prides,mas hned ubytko ze je to v dobrom case tak neni o com,netreba...viem ze aj 10 davaju ak chcu lepsiu izbu( nie pri central klime,alebo vytahu alebo v tichsej casti chcu,alebo tak...)

mici111
27. jan 2015

@sakura77 ja nemam problem dat do pasu, len aby sa nestalo, ze aj tak dostaneme nejaku na figu izbu 😠 no skusim 🙂