• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

19. septembra 2017 
@kiwinka ahojky, no musim povedat, ze tento rok bolo v tomto hoteli iberotel serra palace kvoli strave nie najlepsie, zmenil sa tam majitel akurat a setril na strave, ale prostredie bolo nadherne... no neviem ci by som odporucila dalej - radsej nie
4. okt 2010 o 14:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mikolajova.zuzana no pocula som,,aj známi boli na zaciatku leta v serra palace a neboli spokojní :sweat_smile:
my sme boli minuly rok s muzom v iberotel palm garden,, je to podobny hotel aj v rovnakej oblasti,,myslim ze aj so serrou najlepsie co ponuka CK cez ktoru sme cestovali,, tak ten hotel odporucam! nenormalne! vsetko na výbornu a to my s muzom sme velmi cistotní a potrpime si na detaily,,, naozaj na jednotku dovolenka!!
5. okt 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jsme zpět a naprosto nadšení, hotel Yalihan, moře teplé, jídlo výborné, pláž písčitá, pak tak 600m od hotelu po pláži kameny, na nich kraby, my teda trávili čas v moři před hotelem(úplně kousíček)hotel je přímo na pláži, k vodě 100m, lidi fajn, bazén taky teplý,ale malá chtěla být pořád v moři...a vynikající SPA, dvě hodiny relaxu :sunglasses: :dizzy_face: můžu doporučit, jen je to přes 1OOkm od Antalye,ale cesta klimatizovaným busem nevadila, koukali jsme po okolí :slight_smile: letěli jsme s Čedokem a Travel servisem
9. okt 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sylvar A čo ten Seapark? Boli ste? Funguje to vôbec ešte v októbri?
11. okt 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fifik, funguje normálně,ale my nakonec nebyli, malá nechtěla z moře a byť to bylo 5km, byla by otrávená,tak jsme zvolili klidový režim na pláži, bylo to tam moc fajn, i bouřku jsme zažili večer před odletem a ráno hic jako prase,takže ještě koupačka :dizzy_face:
11. okt 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a k vodě od hotelu to bylo tak 30m prý, byla jsem opravena že 100m by můj drahý nechodil :grinning:
11. okt 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: my sme prišli včera :wink: SEApark funguje aj Delfinárium odporúčam fakt supeeer zážitok :dizzy_face:
16. okt 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. okt 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chtěla jsem se zeptat, zda někdo nebyl v hotelu Caretta beach v Alanyi.
Ale především, počasí v druhé polovině května v Turecku?? Díky moc.
14. dec 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rezetka Ten hotel je v Konakli cca 10 km od Alanye. My sme bývali vedľa neho v Eftalia resort a chodili sme popri ňom na pláž. Na vačšine fotiek čo sú na nete je žltej farby, ale je taký modrý, mne sa páčil, bazény, tobogány, veľká záhrada a ... a už len more, nijaký hotel medzi ním a plážou... na pláž 1 minútka. Inak neviem o ňom nič :slight_smile:) Recenzie sa dajú nájsť na nete... aveľa veľa :slight_smile:
17. dec 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rezetka Našla som aj fotku... pohľad z nášho balkóna... to naľavo, to modré, to je Caretta beach
18. dec 2010 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky, ale rozhodli jsme se pro jiný hotel a ne ten recenze teda nemůžu najít, někdo zkušenost?
http://www.eximtours.cz/zajezdy/turecko-izmir/atlantique-holiday-club/176259/?tab=1
18. dec 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.holidaycheck.de/hotel-Hotelbewertungen_Hotel+Atlantique+Club-ch_hb-hid_60500.html

skus mozno ti pomoze toto, je to sice po nemecky, ale mozno daco pomozem, su tam aj fotky...
18. dec 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím, jak je to v květnu? Někde píšou 25°C , někde udávají v květnu 20°C, takže byl někdo v květnu v Turecku?Já vím, že se to nedá paušalizovat, ale ráda bych věděla, zda vůbec svítí slunko :grinning:
21. dec 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My bychom chtěli do stejného hotelu,ale začátkem září, jen mám strach,aby nebylo moře hodně studené. Uvádí teplotu 22 stupňů
22. dec 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@zmz ja som bola v Turecku začiatkom septembra (zárí) a more boli teplučké :dizzy_face:
25. dec 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli v Turecku už 2x, je tam úžasne kedykoľvek, či na začiatku alebo na konci leta... na začiatku je trošku chladnejšie more, ale ani synčekovi to problém nerobilo... a budúci rok (2011 :grinning: ) ideme zase, strašne sa teším :grinning:
25. dec 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmz my sme boli tiez v septembri a more bolo teplucke... az moc :grinning:
28. dec 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čili dá se v květnu trošku koupat, jo? :grinning:
28. dec 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
30. dec 2010 o 01:42 • agenturaberuska
@rezetka ,my chodíme v máji po 15-tom kúpať sa dá voda má okolo 20-22°C ale ešte býva niekedy veterno a vtedy to nejde kvôli vlnám / kúpe sa aj dcéra a nerobí jej to problém-keď boli vlny, kúpali sme sa v bazéne :dizzy_face:
2. jan 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@livia76 Díky, my letíme 25. 5. ;)
2. jan 2011 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile:) aj my tak niekedy už sa neviem dočkať :slight_smile: kupujeme dovolenku tak 3-4 dni pred odletom :dizzy_face: :dizzy_face: ale určite to bude koncom mája :dizzy_face: prajem príjemný pobyt :wink:
2. jan 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rezetka: letos v květnu bylo v tom resortu, kde jsme dovolenkovali teplo dost, i 27 st. v moři jsme se koupali, ale spíš jsme kvůli synovi trávili čas kolem dětského bazénku :grinning:
4. jan 2011 o 06:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prajem pekný deň,

chcem sa spýtať či máte niekto skusenosti s hotelom

Fame Residence Lara alebo Hotel Baia Lara,

ďakujem
11. jan 2011 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika07 - vo fame residence bola kamoska, velmi sa im pacilo, my sme boli potom vo vedlajsom hoteli concorde de luxe, tiez super a teraz, ked sme vyberali hotel, tak sme mali v uzsom vybere aj hotel baia lara, ale nakoniec sme vybrali lara beach :wink:
pozri si hodnotenie na www.holidaycheck.com, obidva tieto hotely maju 5,4 bodov zo 6, takze sa nemas coho obavat..
11. jan 2011 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulik s ktorou cestovkou letite?
11. jan 2011 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauraa - tusim cez FTI, ale objednavame cez settour (www.settour.sk), oni maju vela rakuskych a nemeckych CK, letime z viedne..
11. jan 2011 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulik dakujem pekne za info, my sme boli minulý rok v Barut arum Lara resors , tam bolo super - odúoručam
:dizzy_face:
nevieš mi zistit ako je to s rodinnými izbami, či su situované s výhľadom na more
11. jan 2011 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika07 - v lare su asi vsetky hotely dobre :slight_smile:
s tou rodinnou izbou ti nepomozem, musis sa spytat v CK..
11. jan 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok