Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

adinam
30. apr 2015

kočky,čo letíte 5.8. do Antalye cez Kartago-vyhadzuje mi už odletové časy:10,55 odlet a prílet až o 14,25 😕 ,a15.8.z Antalye odlet 15,15 a prílet o17hod. 😒 .Ako to máte vy?

stankapk
30. apr 2015

@popova no my ideme 🙂 od 26.8. preco?

zebricka23
30. apr 2015

@adinam je tam hodinovy posun...a prilet a odlet z turecka pise v ich case, a prilet na sk,zase v nasom casovom pasme

adinam
30. apr 2015

@zebricka23,aha,nato som zabudla 😀 ,ďakujem za vysvetlenie, pri posune +1hod.,to by mohlo byť...

karinkaeich
30. apr 2015

slovenske ck este asi nemaju cas odletu, ze? na stranke letiska (PP) to nevidim a globtour tiez nic 😝

nefertitka
30. apr 2015

@karinkaeich Fifo uz napriklad ma. Ale to je vsetko len predbezne.

erikajanik
30. apr 2015

Myslim, ze vsetky su predbezne, az 5 dni pred odletom by to malo byt iste☺️

mici111
30. apr 2015

@adinam ahoj,my letime tiez 5.8. z Bratislavy a pise mi tie iste casy ako tebe..celkom fajn..ja som spokojna..tiez ideme cez kartago..do ktoreho hotela idete? My suntopia pegasos soyal/resort..

popova
30. apr 2015

@stankapk Takze tiež do SA RAYA regencY? no ja len tak ,že ,aby sme tam neboli jediný Slováci ,ale aj tak my už vtedy budeme doma ideme.1.8.-8.8

popova
30. apr 2015

@karinkaeich KARTAGO ma časy odletov už asi 2 mesiace,. len ten svoj si treba nájst podla čisla zmluvy ....

adinam
30. apr 2015

@mici111,Suntopia Pegasos Club-sme si písali o tom 😉

nefertitka
30. apr 2015

inak baby, co ste uz boli v Turecku, pocula som chvaly na nejaky ich sypany ovocny caj, v nejakych velkych baleniach, ze sa da kupit za dobru cenu a ze je velmi chutny. Neviete nahodou ako vyzera, alebo ako sa vola? Nevedela som to tam ja najst:(

adinam
30. apr 2015

@nefertitka,nemyslíš ibiškový s granátovým jablkom?My sme ho už dvakrát prinesli,je naozaj výborný.

nefertitka
30. apr 2015

@adinam je to dost mozne, je to v nejakych sackoch?Lebo sa chcem k nemu aj ja dopracovat, ale ziadne velke balenia caju som nevidela, teda aspon naposledy, ked som uz o nom vedela. A mozno som len bola v nespravnych obchodoch.

mici111
30. apr 2015

@adinam aha naozaj..zabudla som.. 😀 ake stare deti mas?

adinam
30. apr 2015

@nefertitka,my čo sme kúpili,tak bol balený v takom priesvitnom,plastovom valčeku s obrázkami ibišku a granátového jablka.Nebolo to veľké balenie,asi 20cm na výšku.Cenu si už nepamätám,ale lacné to bolo.Normálne originál pekné balenie so zárukou dva roky,čiže žiadna mačka vo vreci z trhu.

adinam
30. apr 2015

@mici111,mám len jedno dieťa,6 ročného chlapčeka 😉

mici111
30. apr 2015

@adinam super,moja ma 5 rokov..tak mozno sa aj pohraju.. 🙂

nefertitka
30. apr 2015

@adinam jej, tak dakujem, uz viem co mam hladat🙂 a dufam, ze najdem...

nefertitka
30. apr 2015

@mici111
@adinam aj my sme mali tento vas hotel ako prvy v meritku🙂 tak poviete, ako bolo 😉

Ale boli sme pred dvoma rokmi v Suntopii Pegasos World a tam bolo super

adinam
30. apr 2015

@mici111,jasné a my si dáme dáky drink 😀
@nefertitka určite dáme vedieť 😉

karinkaeich
30. apr 2015

@popova my ideme cez globtour, ten ešte asi nemá, neviem to nikde tam nájsť. 16.6. z popradu

silviaaa21
30. apr 2015

@adinam Jéj super, my máme tie isté časy. Ak to nezmenia, tak to bude ideálny odlet 🙂

eweny
4. máj 2015

Ahojte baby, boli ste niekto v Side hotel IZ Flower?..uvitala by som trosku info, ak tam niekto bol 🙂 minuly rok sme boli Novum Lillyum a max. spokojnost..len ten uz nie je volny na ten termin, co chceme..dakujem 🙂

martinam79
4. máj 2015

Tak my uz v piatok ficime 👍 drzte palce nech nam pocasie vide 😊

vivi
4. máj 2015

Idete niekto do Marty Mira? My ideme v od 12.septembra s už vtedy 2ročným a 3,5ročným. Ako zvládajú deti lety? Vydržia sedieť? tieto lety asi nemajú nasedačkách telky ako dialkové, že? Asi vezmem Ipad

martinam79
4. máj 2015

@vivi pochybujem , my tiez bereme ipad , ako zvladnu let dam vediet drobec ma 2roky 10 mes a babulka 7 👍tiez som zvedava 😁

vivi
4. máj 2015

@martinam79 budem rada za každú infošku 🙂 😉

nefertitka
4. máj 2015

@martinam79 jej tak peknu dovolenku prajem a daj potom vediet ako bolo a ake ste mali pocasie;) a kam to presne idete?

vivi
4. máj 2015

Baby a v tom Marti Myra clube ste neboli nikto?