Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

katinka2010
22. máj 2015

@kosska3003 no už nam neostava nič ine len čakat na čas odletu a ake maš velke detičky? a už ste boli aj takto v juni? mi prvy krat v septembri

jankako
22. máj 2015

čafte..Idem sem opäť prispieť kvôli tomu nešťastnému nočnému letu.Mojmu mužovi povedali v rakúskej cestovke,že pokial máme zaplatený denný let,tak sa nemože zmeniť na nočny,pretože ten je lacnejší..Tak ako sa toto vôbec mohlo stať.Ja nie som odkázaná na to, platiť si lacný nočný let.Dúfam že nám pani z AZ Travel predala nejaký lacný šitový pobyt.Ved šak aj bol lacnejší,kedže letíme v noci a nie cez deň...Akože že sa lety posúva je OK,ale posunuť z denného na nočny..akože trošku moc,nie?

jankako
22. máj 2015

@katinka2010 No,my sme kvôli nočnému letu zvolili AT a aha,nakoniec letíme aj odtial v noci 😠

mici111
22. máj 2015

@jankako tak toto by som si s pani z AZ travel vykomunikovala..hlavne ked vam priamo v AT cestovke potvrdili, ze mate zaplateny denny a ona vas dala na nocny..kazdopadne sa s nou skontaktuj a ries to..daj vediet ako ste dopadli..uz to aj mna zaujima..to je tak, ked robis nieco cez sprostredkovatela.. 😠 😠 😠

jankako
22. máj 2015

@mici111 to bola nezavisla CK.

giugia
22. máj 2015

@aalinka Ahoj. ...a kedy ideš ?

katkak512
22. máj 2015

@lauraa my sme boli prvy krat Crystal Paraiso verde - vsetko bolo super len k moru trosku dalej. Ale bol tam traktor ktory zvazal ludi na plaz. Pre starsieho to bola super atrakcia. Ja som s mladsim chodila peso na kociku a on mi cestou vzdy zaspal. Takze super. Dalsi rok sme boli Crystal flora beach. Uplne super. Hotel priamo na plazi. Z bazenov sme videli do mora. Strava tiez vyborna aj pre male deti. Treti rok sme boli Akka Antedon. Tento odporucam zo vsetkych najviac. Vsetko bolo vyborne. Stvrty rok sme boli Akka Alinda. Tam bolo tiez dobre len detsky bazen bol uplne na inom konci arealu ako more a ostatne bazeny. Ale inak parada. 🙂 Tento rok mame pauzu lebo mame male babo ale uz sa tesime na buduci.

popova
22. máj 2015

@nefertitka lietadlo zvladam aj nezvladam pri pristávaní mi je stále na vracanie,malý aj muž v pohode,muž ma strach aby ,lietadlo nespadlo ,myslím že ,to každý pasažier ktorí letí,prajem peknú dovolenku a napíš či tam niesu nepokoje ,ved vieš čo myslím. štastný let !

karinkaeich
22. máj 2015

@nikina17 jedina slovenska ho ma globtour a ideme 16-26.6.

karinkaeich
22. máj 2015

@neferitka stastnu cestu a krasnu dovolenku 😉

aalinka
22. máj 2015

@giugia 7. jula odlietame

lucka23
22. máj 2015

@danulkaja1
@katusiatenko
@epelino baby vyjde nas to 1880€ ma 8 dni, 2 dospeli a 2 deti /2r a 8r./ odlietame 16.6. Pani v cestovke vravela ze teraz je naj termin kupovat dovolenku cez rakuske cestovky. tento isty hotel cez hydrotour vychadza nas ako rodinu skoro 3000€.

danulkaja1
22. máj 2015

@lucka23 tak to je super cena😊

karinkaeich
22. máj 2015

@lucka23 takže letite z viedne? my ideme tiež v ten deň, ale na 11 a z popradu

lucka23
22. máj 2015

@karinkaeich ano z viedne. 🙂 o 6 rano mame odlet. sice nic moc ale tak prezijeme. min rok sme leteli o 4 rano na rhodos a zvladli sme uplne v pohode. 🙂 maly mi bol hore od 23-tej a zaspal az v lietadle o tej 4-tej.

karinkaeich
22. máj 2015

@lucka23 máte deň k dobru aspoň. my sme minulý rok isli až 18:30, tipujem to teraz tiež tak, ešte nemajú na stránke. a naspäť kedy?

lucka23
22. máj 2015

@karinkaeich vsak to. 😵 prideme do turecka hned nas ubytuju a mozeme si zacat uzivat. 😵 naspät letime okolo 11-tej doobeda. musim kuk uz som aj zabudla presny cas 😅

kosska3003
22. máj 2015

@katinka2010 ja som bola v turecku len v juni hihihi raz sme sli 31 maja pred rokom sme sli 20 juna super teplucko bolo

lucica
22. máj 2015

Ahojte, otazka na tie čo ste boli v beleku. Idem za necele 2 mesiace do magic life waterworld belek a mám 10 mesacneho syna. Tym padom treba plienky, vlhcene utierky, sunar, kase, hipky.... neviete ci sa da niečo z toho zohnat v beleku pripadne aj v rezorte ak ste tam niekto boli. teda ide mi havne o plienky, kedze je to dost velka vec a zaberie značnú časť batožiny. Prípadne ak viete o niecom co ste zbytočne trepali, prípadne naopak, píšte. Dajte tipy. Ďakujem

nikina17
22. máj 2015

@karinkaeich ten termin chceme ist aj my 😊 lebo len vtedy moze mat muz dovcu 😊 sranda,nakoniec sa mozno aj strwtneme na letisku inak mam pocit,ze ta z videnia piznam 😊

nicky04
22. máj 2015

@aalinka Ahoj. My. Toto leto tretí krát po sebe tam ideme. A určite bude dobre.

karinkaeich
22. máj 2015

@nikina17 ideme priamo do centra alanye. tiež chcete z popradu? a deti máš aké? inak som z priekopy

barcabejby
22. máj 2015

Ahojte kočky, otázka... V ktorých častiach Turecka sú piesočné pláže prosííííím. Tento rok by sme nechceli kamene ani kamienky... Nech sa deti vedia zahrať, teda hlavne aby náš malý beťár nekonzumoval kamene 😀 piesok ochutnať môže. Ďakujem.

tiinka
22. máj 2015

Ahojte, Napíšem krátko info ku komplexu Kamelya holiday village. kKed sme pred 2 rokmi hladali dovolenku, chcela som nejaky pekny hotel v Turecku chceli sme si to uzit bez nejakych neprijemnosti. Vela casu som stravila hladanim toho naj .. hladala som info na nete o uz konkretnom vybratom ... a najlepsie mi z toho vysla prave kamelya. Naozaj nelutujem .. stale spominame ze to bola taka dovolenka snov, nie lacna ale stala za to. Oddychli sme si, bola to dovolenka, ktoru sme stravili v rezorte, chceli sme si oddychnut. Bola to rozpravka pre nas ... vecerny program bol na urovni, taky program som nevidela v ani jednej destinacii ... ultra all inclusive .. naozaj jedlo bolo vsade, na plazi su bufety, sice obmedzeny vyber ale na obed v pohode ... obed sme nikdy neabsolvovali v restike, nechcelo sa nam prezliekat .... Isli sme cez cestovku Firo ale musim podotknut ze ani nevedeli ze nam nukaju tie vilky, ktore sa nachadzaju v komplexe a nie hotel. Nakoniec som si to overila ze kde budeme byvat, ze chceme hotel .. tak to bolo za priplatok ale naozaj som prisla na to az ked som si pozerala nejake recenzie .. vtedy som citala ze tie vilky su novsie a starsie a ze slovakov davaju do tych starsich tak som necchela riskovat. Hotel Selin bol uplne uzasny, najblizsie pri plazi ... krasna velka izba ... postel taka velka ze 4 sa v pohode mohli vyspat. Ak by niekto chcel podrobnejsie info .. nech napise IP rada odpisem. Este napisem ze som chcela, aby do mora bol pozvolny vstup kvoli dcere, nie vo vsetkych strediskach a pri hoteloch je to tak ... niekde je hned hlboka voda a to sme nechceli. Ak tam niekto tohto roku ide, urcite si to uzije my sme nenasli nic naozaj nic co by sme vytkli. A zboznovali sme vecerne prechadzky a drinky ktore su podavane vsade 🙂

giugia
23. máj 2015

@aalinka.... my štvrtého priletime akurat domov. ... 🙂

natalyi
23. máj 2015

@tiinka my ideme do Selin 20teho juna. velmi si ma potesila svojim prispevkom, uz sa nevieme dockat 🙂
napisem ti IP, mam par otazok 🙂

nikina17
23. máj 2015

@karinkaeich my chceme bud z Popradu alebo zo Sliaca. Zatial este nevieme kam presne. Pozerala som ten hotel Monart City. Je super len mame rozpocet 1500€ tak je trosku nad limit 😕 tak este uvidime. Mam 4,5 rocnu dcerku a 20 mesacneho syna.My sme z Ladovne

aalinka
23. máj 2015

@giugia tak potom by si mohla hodit info ake to tam bolo 🙂

mici111
23. máj 2015

@nikina17 fuu rozpocet 1500 eur na turecko 2+1 malehi ti budu ratat tusim okolo 60 eur ako infanta..to je hodne malo..mate nieco vyhliadnute? Lebo pochybujem ze sa do toho limitu zmestite..drzim palce.daj vediet kam ste sa nakoniec rozhodli..

petrina82
23. máj 2015

@nikina17 no tak to aj ja pochybujem...teraz co pozeram last minuty tak vyjdu minimalne 1200 na 2 osoby/8dni s odchodom do tyzdna, bez deti. Mozno nejaky 3* ale pochybujem, ze 4-5* nieco najdete do tej sumy
@mici111