• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

29. júla 2017 
@martuska75
Ja som nasla tieto ;)
29. máj 2015 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@adinam My sme tiež kupovali 4.1. a na 27.06. cez Kartago bolo už vypredané lietadlo. Vtedy mi tvrdili, že ďalší let na tento termín nebude pridaný. A 24.06. bolo tiež už len pár miest voľných. Myslím si, že LM budú za dobrú cenu možno do polovičky júna.
29. máj 2015 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@teskoma no my letime o mesiac skor, tak napisem ako bolo :slight_smile: vdaka
29. máj 2015 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erikajanik sme tu do 13.6.takze sa az tak nestresujem kvoli pocasiu. Dnes je zas zamracene. Teda tak polooblacno,ale tak neva,vyuzijeme to na nakupy. Vcera poobede uz bolo fajn,normalne sa ludia kupali,my radsej nie,lebo mam od zaciatku dovci pocit,ze na mna nieco lezie a mala sem tiez prisla chora,ma stale dost zachripnuty hlas. V noci bola burka
30. máj 2015 o 06:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ppppetra este sme stale tu. Hotel je dobry,velky areal,viacero budov,my sme v cast F,akurat otvorili aj G cast,pri kazdej budove je bazen,su tu dve restiky. Strava chutna,aj ked podla mna nie je az taka rozmanita. Zle nam nie je:slight_smile: vstup do mora postupny.uteraky na plaz aj v izbe. Netreba si nosit.
30. máj 2015 o 06:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@popova nic sa tu nedeje. Vsetko ok:slight_smile:
30. máj 2015 o 06:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nefertitka to ste u niekoho na navšteve alebo mate taky dlhy len pobyt?
30. máj 2015 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to počasie tam teda nevyzera dost pekne a ma človek zaplatit 2000 euro za dovču a neokupat sa poriadne :unamused:
30. máj 2015 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nefertitka To ma mrzi, ale dalsi tyzden uz bude ok, skoda, ze nie ste v kamelya dali by sme kavicku :wink: Tak si to este uzite :slight_smile:
30. máj 2015 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nefertitka dakujem za info ,užijte si to v pohode .
30. máj 2015 o 09:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brise kde si nasla tie fotecky? klobuk dole:wink: ja som patrac snoric, ale toto som nenasla:wink:
30. máj 2015 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martuska75 super-sikulkovia ste, ze ste to vypatrali:wink: prosim, ak to nie je tajomstvo posli link stranky, kde ste to nasli:wink: dakujem
30. máj 2015 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkacoke
Na instagrame ;) ked si tam zadas sunisvtak najde tieto fotky ;)
30. máj 2015 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Našla som nejaké ďalšie
30. máj 2015 o 11:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ono ísť na dovolenku v máji ,v júni je dosť veľká blbosť. More studené, môže pršať.... Oveľa lepšie je ísť v septembri,aj v polke októbra ešte,kedy je stále teplo a more má aj 29 stupňov
30. máj 2015 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
tak zrazu mame ine odlety, no sama som zvedava, co z toho nakoniec bude. tam az 21:35, spat 19:35 :stuck_out_tongue_closed_eyes: davaju si ozaj nacas s pokynmi. aj este aj zmeny asi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. máj 2015 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia265 preco blbost?my sme boli posledny majovy pred 2 rokmi a bolo super,najlepsia dovolenka doteraz
30. máj 2015 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karinkaeich ahoj a kedy letite?
30. máj 2015 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia265 ja som bola 3 krat v turecku od 29maja do konca juna take sme mali terminy a bolo teplo a lepsie sa vypyta dieta zo skoly na konci roka ako na zaciatku

@karinkaeich kedy vam menili cas odletov ja dufam ze uz menit nebudu
30. máj 2015 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak áno,ale o počasí je to náhoda, ale na konci leta neprší skoro vôbec,že je to istejšie
30. máj 2015 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka_m @brise jeeej vdaka:slight_smile: Mna by dost aj zaujimalo to aka je tam plaz a ci to nie je v zalive, alebo ako vyzera okolie... ale to by som asi uz vela chcela:wink:
30. máj 2015 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chcem sa spytat, ci sa niekto nechysta do Turecka, hotel Papillon Belvil?
30. máj 2015 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia265 chodime v juni kazdy rok a more teda studene urcite ani nebolo a teplo mame vzdy:blush:
30. máj 2015 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli ste niektorá v alanyi hotel Tac premier?chystame sa koncom jula poteši každa recenzia..máme 6ročnu a 4 ročneho a prvykrat dovolenka tak troška obavy... :unamused:
30. máj 2015 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katinka2010 16.6. ideme z popradu
@kosska3003 dnes som pisala priamo do cestovky, papiere este nemame, to asi az tyzden pred
30. máj 2015 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mausy21 Bol tam môj syn minulý rok. Čo chcete vedieť?
30. máj 2015 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka_m
@brise
@majkacoke Perfektné!!!!!, dievčence :grinning: Tak ak niečo vysnoríte určite pridajte sem aj pre ostatné, prosím prosím... . Ved neviem prečo s tým v hydrotoure robia také tajnosti. Bola som hrozne zvedavá či to aspoň stojí, tak ked som niečo vysnorila tak som pridala ,že nech poteším aj iné. a vidím že som mala pravdu. :wink:
Tak ešte jednu na dnes. V nútri to bude pekné, nie?
Len tá pláž ma trochu trápi. Nejako blízko mora je to. Inak fajn ale kde budú lehátka netuším.!?
30. máj 2015 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martuska75 wauu nadhera:wink: no mas pravdu, ze sa to zda byt blizko k plazi. Na obrazkoch v katalogu to vyzera tak idealne, no bojim sa, ze skutocnost bude trocha ina. O hotel a sluzby sa ani tak neobavam...Pre nas je dost dolezita plaz a more-a odtial este nie su ziadne recenzie, ci nie su skaly v mori alebo betonove platne:-/ To zistime az vlastnou skusenostou... Ale tiez nechapem, preco to tak prisne taja a oni sami nezverejnili takmer nic... Bude teda prekvapko:wink:
30. máj 2015 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janicaa či to minimalne odppovedalo tým foto tu na nate..dakujem
30. máj 2015 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nefertitka ten blok F je byvaly Kosdere? Je to zrekonstruovane?
30. máj 2015 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok