• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

19. septembra 2017 
@babulka82 No moje deti sa standardne vracali domov biele - takze vlani som to uz zmenila a boli pekne hnedi, ako od mora :wink:. Ale ja inak doobeda pre deti pouzivat este take tie "trickove" plavky - ze maju prekryte ramena (pod tie nenatieram vobec, to mam overene, ze cez to neopali). Poobede uz boli len so slabsim faktorom a len v spodku od plavok.
3. jún 2015 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Bol niekto v hoteli onyria claros beach na egejskej riviere? Alebo sa tam niekto chysta?....my ideme 13-teho juna
3. jún 2015 o 13:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nefertitka prosim ta,nevies mi poradit,maly pije rano a vecer kravske mlieko,ako to poriesim,mozem si zobrat z vecere a dam do ladnicky? len potom kde zohrejem alebo si kupim u nich v potravinach niekde?dam na izbu do ladnicky,len zas to ohriatie...
3. jún 2015 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suzim ahoj, ja by som chcela ist,ale este nemame zajednane.. chceme az koniec juna. a vy ste to kedy bookovaliak sa mozem opytat a idete cez slovensku ci rakusku cestovku? :slight_smile:
3. jún 2015 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gretkab no aj ja chcem aby sa opalili decka ale nespalili samozrejme ,asi ich poobede natriem slabšim faktorom ako pišeš ty.
3. jún 2015 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suzim dost dlho sledujem tuto temu...par rokov..a myslim ze ho este nikto nespominal......ale ma dobre recenzie,mne sa tiez pacil...tak som zvedava co napises.....bud.rok chcem urcite vyskusat IZmir
3. jún 2015 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zebricka23 mne sa velmi paci, aj som citala rozne recenzie, troche sa bojim chodenia hore dole kedze je to tak na kopci.. :grinning:
3. jún 2015 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Port Nature Luxury resort boli ste niekto?Teraz ho má kartago vo výpredaji a celkom dobre to vypadá
3. jún 2015 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte boli ste Hotel Seamelia Beach Resort Hotel & SPA 5*CK Turancar?Dakujem za odpoved...
3. jún 2015 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babulka82 Mne sa mala do mora boji, ale mame taku naf. lodku, tak jej tam naberem vodu,nech sa clapka:relaxed:
3. jún 2015 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nefertitka Side- kamelya:wink:
3. jún 2015 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@epelino ahoj ideme cez rakusku cestovku tam je to podstatne lacnejsie...konkretne nas to vyslo o 700 eur lacnejsie....len u rakuskych cestoviek to funguje asi tak ze cim skor objednas tym je to lacnejsie...
3. jún 2015 o 18:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zebricka23 on je otvoreny asi len 5 rokov tak skusam zistit ci tam niekto bol ale nejako sa mi nedari nikoho najst....tak budem asi prva co poskytne info
3. jún 2015 o 18:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@epelino zevraj tam premava nejaky vlacik ktorym sa da prepravovat vramci hotela tak uvidim...my mame byt ubytovani v tych bungalovoch tak som zvedava ako daleko to bude od vsetkeho
3. jún 2015 o 18:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zebricka23 to som uz citala len som chcela hodit rec s niekym takto napriamo....
3. jún 2015 o 18:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suzim rakuske cestovky maju aj teraz vyborne ceny na tento hotel, mesiac pred odletom by nas to vyslo 2 dospeli a dieta 1700 e na 10 dni s vyhladom na more, ale som zistila dnes, ze lety v tych dnoch su vsetky s prestupom, takze to pada :cry:
3. jún 2015 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@epelino Aky je to hotel pozriem ti priame linky v nasom rakuskom systeme..a tiez potrebujem vediet termin a pocet osob...po pripade vek detiii
3. jún 2015 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@epelino my mame bez prestupu ale je to nocny let ale tiez sme museli zmenit datum lebo boli s prestupom...nas to vyslo za 1253€ 2 dospeli a jedno 4 rocne dieta.....
3. jún 2015 o 21:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oni su aj bez prestupu, ale tie s prestupom su lacnejsie a davaju to tak schvalne na net, lebo nie kazdy si to vsimne
3. jún 2015 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulka74 Tu napr. robia presso, capp., atd, maju masinku na slahanie mlieka, tak by ti bez problemov v tom mlieko zohriali. Mozno to je vsade. Len neviem, ci je plnotucne, ale da sa tu kupit v obchodikoch:wink:
4. jún 2015 o 05:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Niekto sa tu pytal na usb vstup, my neme, tv ma hdmi vsup, syn si bral pc a hdmi kabel, tak sa zapoji do tv a mozme kukat:wink:
4. jún 2015 o 06:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zebricka23
@suzim
@epelino ja pozeram na holidaycheck a veru nejake dobre rezenzie nema, takze pockame kym sa vratis a napises ako naozja bolo...http://www.holidaycheck.at/hotelbewertung-Onyria+Claros+Resort+Spa+Hotel+Onyria+Claros+Resort+Spa+Hotel-ch_hb-id_14942600.html
4. jún 2015 o 06:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erikajanik ano vela letou je len s prestupom a su lacnejsie, priame lety su dost vypredane uz v first moment
4. jún 2015 o 06:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erikajanik a ako sa máte?? aké máte ubytko? atrakcie sú dobré? Deti sa zabavia?
4. jún 2015 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erikajanik Ahoj, ake mate teploty? Co more? Je velmi studene? Da sa kupat?
4. jún 2015 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinaca ahoj, dakujem ti, je to ten Onyria Claros Beach, odlet od 29.06. max. do 01.07. na 10-11 dni, 2 dospeli, 1 dieta 4 roky. dakujem. :slight_smile:
4. jún 2015 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suzim a to ste bookovali ako first moment? a kedy idete?
4. jún 2015 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosim radu.chystam sa s detmi do turecka bez muza.deti maju ine priezvisko ako ja.stacia im pasy alebo mam mat pre istotu kopie rodnych listov prip.iny doklad o tom ze su moji?ma niekto skusenost?dakujem
4. jún 2015 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby možno trochu blbá otázka...ale čo sa ma budú pýtať na recepcii po príchode na hotel?budem vypisovať aj nejaké papiere v angličtine?lebo niesom veľmi jazykovo zdatná,tak aby som sa vedela nachystať...
4. jún 2015 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok