Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

barcabejby
20. jún 2015

@danulkaja1 ahoj, odlietate z ba o 20:20? My áno.. Do akého hotela idete?

danulkaja1
20. jún 2015

@barcabejby ahoj,my odlietame v nedeľu ráno o 5,ideme do Alba Queen

barcabejby
20. jún 2015

@danulkaja1 Tak príjemnú dovolenku 🙂 myslela som, že idete dnes večer..

evulienkaslx
20. jún 2015

Ahojte, nebol niekto v tomto hoteli? IC Green Palace Resort & Spa swimming pools

mirka907
20. jún 2015

@danulkaja1 Alba Queen...tam som chcela ist 🙂 Akurat som bola prehlasovana a ideme do Kamelye..Potom napis ako bolo a peknu dovolenku prajem...

danulkaja1
20. jún 2015

@mirka907 jasné,napíšem,Kamelya je určite super😊

natalyi
21. jún 2015

@mirka907 ja som prave v kamelyi a je tu super Urcite sa ti bude pacit 🙂

giugia
21. jún 2015

Ahojte....bola niektora z vas v Titanicu v Lare,čo by mi vedela poradiť či na večeru musia mať muži dlhe nohavice,alebo stacia aj 3\4,alebo rifle....nech tam nebalim co netreba,verim ze mi niektorá z vas poradi...dakujem 🙂

mirka907
21. jún 2015

@natalyi v niektorom z hotelov alebo vo Village si? My sme to vybrali kvoli dcerke ..ja by som skor isla na kludnejsie a mensie miesto 🙂 ale aspon som si presadila village a bungalov nie hotel..tak som zvedava

januska191
21. jún 2015

@giugia ahoj ja som nebola v tomto hoteli, ale je to 5* hotel, takže určite dlhé nohavice

giugia
21. jún 2015

@januska191 ....ja som uz bolo vo viacerych 5* v Turecku....a nie vsade museli byt dlhe...skôr by som povedala ze 3|4 stačili. ...potrebujem info konkrétne k tomuto hotelu....kazdy hotel ma ine požiadavky. ..ale aj tak ďakujem

hasleerka
21. jún 2015

@januska191 aj my ideme do 5* a nie je písaná požiadavka dlhé nohavice ...

mes1177
21. jún 2015

Baby koľko dní pred odletom Vám prišli pokyny k odletu ? My odlietame 28.06 do Kahya Aqua Resort http://www.kahyahotels.com/en-kahyaresort
No a ešte nemáme pokyny .....Mám sa ísť v pondelok spýtať do cestovky ak neprídu ?

tinka76
21. jún 2015

@giugia Boli sme vlani... mali to tam sice napisane ale muz chodil aj 3/4 a nebol jediny... 😉... takze ziadny problem.

tinka76
21. jún 2015

@mes1177 Uz by som sa asi isla spytat.... tych 7 dni pred odletom je standardna doba...

giugia
21. jún 2015

@tinka76 dakujem velmi pekne... 🙂

daja13
21. jún 2015

@tinka76 aj my tam ideme ale nič bližšie som nenašla

daja13
21. jún 2015

Syn má ešte na noc a na spanie cez deň plienky, neviete či hotely ponúkajú aj tie, nechce sa mi ich brať...

januska191
21. jún 2015

@giugia @hasleerka ,pre turkov je vecera najslavnostnejsia a vsade pisu, ze dlhe nohavice su vyzadovane na veceru. Ano nenosi ich kazdy a niekto ide aj v kratasoch, ale budem predsa respektovat to, ze proste na veceru chcu, aby mali muzi dlhe nohavice. Jedna kocka to tu uz pisala a ona zije v Turecku, ze pre nich je vecera proste slavnost

giugia
21. jún 2015

@januska191 respektujem Turecku kulturu.....len väčšinou to vyzera pri večery v hoteloch ako keby vypustili stado nenazratych kobyliek..a o zakladoch stolovania ani nehovorim.....čistý grc....tak toto mi slávnostne ozaj nepripadá.....dat si dlhe nohavice a stolovat ako sviňa,ale doslova .....velmi uctihodne teda nieje....a nebola som raz v turecku,takže viem o čom hovorim.....pisala si,ze v 5* určite dlhe a v 3* uz netreba rešpektovať ich kultúru ...99percentna klientela su cudzinci a väčšinu 100%.... tak mi to nepride ze muž v 3/4 nohaviciach nerespektuje turecku kulturu.....ale to je len taka moja uvaha ....osobna skúsenosť 😉

ewelinna
21. jún 2015

@tinka76 no, trosku uz aj zacinam lutovat nas vyber, uvazovali sme nad Kumkoy v Side a Efes royal 😖
V hydrotour nas presvedcili, ze bude super, nic nebude chybat 😒 , ved clovek to aj predpoklada pri tej cene, ze to bude dokonale...no uz sa neda nic spravit, uvidime 🙂 , tesim sa , aj sa obavam nudy a nefunkcosti atrakcii, amaterizmu, improvizacie...zakopavania o stavebny material, kable, balvany na plazi...atd...dufam, ze sa do toho 3.7.posnazia 🙂
Nevies nahodou ako je to s letom?Vcera som vycitala, ze odlet z Ba do Izmiru je cez Kosice- bolo to pisane takto- Kos/Izmir a cas letu...

tinka76
21. jún 2015

@ewelinna no s tym letom si ma prekvapila... dufam ze nie.... kde si to citala?

ewelinna
21. jún 2015

@tinka76 klikala som a dufala, ze najdem aspon priblizne cas odletu z Kosic...nikde nic...ani zmienka o nejakych charterovych letoch do Izmiru, tak som skusila letisko Bratislava, odlety a nasla som to 😒 , mozno sa to tyka len junovych odletov...ale tazko povedat, ci naplnili lietadlo z Ke do Izmiru...neviem o nikom, kto ide okrem nas troch z Kosic...

tinka76
21. jún 2015

@ewelinna pozerala som odlety z ba... a je tam na zajtra aj let s prestupom ako si pisala. Ale v utorok su tam 3 lety do Izmiru priamo.... a aj to je divne, lebo 2 z toho maju rovnake cislo letu... aj ten 01:20 aj ten po 11 hod. ... a to sa mi zda divne (?)

zebricka23
21. jún 2015

@ewelinna
@tinka76 moji rodicia zajtra letia do Izmiru,iny hotel....a let tam z BA je medzipristatie na Kose, ale to su len pridane linky....let naspat je priamo.....je mozne ze ostatne odlety su priamo do Izmiru.....to by uz povedali v cestovke....mne to hned povedala kocka,ako som rezervovala ten pobyt......

brise
21. jún 2015

@tinka76
Ten o 1:20 je nas a ideme priamo do izmiru a vraj leti cez den iba jedno lietadlo do izmiri nam povedali, no predtym sme mali letiet o 11:20 a zmenili na 1:20

ewelinna
21. jún 2015

@tinka76 to bol ten let po 11.00...
Nepaci sa mi, ze je tak malo informacii ... 😖 dokumentacie...
Ked aj bude odlet po 11.00 z Ba realne na hotel dorazime okolo 17.00...co myslis?

zebricka23
21. jún 2015

@brise lety pridavali.....takze je mozne ze ich bude viac.....ja som kupovala zajazd v piatok,a povedala ze je to nove lietadlo...

brise
21. jún 2015

@zebricka23
Je to mozne ak je to ina cestovna kancelaria, my ideme cez hydrotor.

zebricka23
21. jún 2015

@brise bol to hydrotour......pridavali aj nove datumy v terminoch...napr.co mam odsledovane..tak Efes v januari ponukali len ako 11 dnove pobyty.....teraz tam maju uz aj nove terminy s 8dnovymi.....takze doplnaju aj lietadla.....takze ich moze viac letiet.....