• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

11. decembra 2017 
@zebricka23 dakujem za objasnenie, trosku sa mi nezdalo...predsa len Kos a Ke :slight_smile: , nevedela som v informaciach z Kosickeho letiska nic najst...tak klikam, hladam....
21. jún 2015 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha tak moze byt. My sme presne kupovali v januari ;)
21. jún 2015 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka76 ....skus zavolat na infolinku hydrotouru,ja som volala dva týždne pred odletom a vedela mi presne povedať o kolkej odlietame aj o kolkej priletime späť a je to identické ako na pokynoch a tie som dostala az teraz v piatok.....môžno tito vvyrieši dilemu :wink:
21. jún 2015 o 21:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamicky,hlasime z marti myra v kemeri krasne pocasie,pomerne teple more,uzasne sluzby a prepracovane detaily pre rodiny s detmi,ale vela vela vela ruskych turistov,okrem par cechov a nejakych nemcov len sama rustina:grinning::grinning:my s manzelom ako generacia bez zakladov sa ale snazime nieco pochytit hihi tak krasnu dovolenku vsetkym!!!
21. jún 2015 o 21:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sonia1712 jupiii, sa tesim z info......izbu mate novu???teda prerabanu,ci starsiu???
21. jún 2015 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zebricka23 aj ja som si vsimla, ze Hydrotour pridal terminy... mam doma aj katalog a tam je ovela menej terminov, napr. co mam vyhliadnuty hotel, tak je tam skoro kazdy den uz teraz let..
21. jún 2015 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zebricka23 mame novsiu,obrovska kupelna- teda na nase panelakove pomery hehe a vsade je plno zelene,jastericky,vtaciky,drobec sa nepohne od miniozoo,ktore je v areale hotela,na izbe ma potesila rychlovarna kanvica na vecernu kasu:grin:
21. jún 2015 o 22:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mirka907 my sme v seline Je to tu velike ale vobec nie prepchate Da sa tu v pohode poprechadzat a aj pre deti je tu toho vela Plaz je tiez velka akurat su vlny a moj maly sa bal ist aj prvy den do mora ale terz uz v pohode :grinning:
22. jún 2015 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalyi ahoj....kolko stupňové je večer. ...deti v pohode kr.rukav a kr. Nohavice stačia?
22. jún 2015 o 07:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nove foto EFES

@medo @brise
22. jún 2015 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@zebricka23
Uz som ich pozerala... na tej predposlednej je vlavo vidiet asi rozostavany aquapark.... takze to este nie je hotove :confused:
22. jún 2015 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka76 skoda toho aquaparku, nasa mala sa tesila na tobogany :unamused:
22. jún 2015 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina1305 Ja stale dufam ze to do nasho prichodu stihnu. Ked si tu fotku stiahnes a zvacsis , tak nejaka mensia smyklavka - modra- tam uz je.
Inak prave som dostala pokyny :confused:... a tiez nam odlet posunuli na 1:20 v noci... presne ako vlani ... co uz...
22. jún 2015 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka76
@zebricka23
@martina1305
Nam povedali ze do 25.6 ich spustia, no zatial sa detska budu spustat na tom mensom modrom, dnes o 23.20 sme na letisku tak zajtra vam pofotim aktualny stav toboganov ;)
22. jún 2015 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@brise dakujeme a stastnu cestu.
22. jún 2015 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak my sme boli v Rubi, velmi sa nam pacilo. Len skoda traviacich problemov. Mala vracala v piatok este na dovo. A my s manzelom po prichode na striedacku.
Ale dovolenka to bola inak krasna.
22. jún 2015 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sonia1712 jeeej super. Som rada,ze je tam dobre. Aka je plaz? Piesok alebo kamienky? My sme mali na kazdej dovolenke samych rusov. Iba v jednom hoteli sme stretli cechov. Nam to vyhovovalo aspon nam nikto nerozumel. A s personalom sme komunikovali iba po anglicky. Vzdy sa ku nam spraval personal lepsie ako k rusom. :slight_smile: Prajem este prijemnu dovolenku.
22. jún 2015 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj vy ste sa tu viacere nasli co idete...a ku mne sa zatial nik nepridal...zeby do konakli nik nechodil :frowning2:
22. jún 2015 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Má niekto skúsenosti s cestovnou kanceláriou solvex?Chceli by sme íst cez ňu do Turecka. :slight_smile:
22. jún 2015 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katusiatenko ja osobne nie, ale pamatam si pripad ked mali aferu s bulharskom. Uvadzami 3-4*hotel a bol to kemp kde chceli ubytovat skupinu viacerych ludi , tusim 8 do 1 izby... Skoncillo to na sude :pensive:. Pamatam si to preto ze ucastnici boli priatelia mojej kolegyne advokatky.
22. jún 2015 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katusiatenko ani ku mne :unamused:
22. jún 2015 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalyi Plážové osušky môžem meniť každý deň? My letíme v stredu, tak či mám baliť pre malého.
22. jún 2015 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hasleerka Ani ja som si tu nenašla nikoho kto by siel do Kahya Aqua Resort
22. jún 2015 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silviaaa21 ja nosim vzdy jednu osusku so sebou, TU co dostaneme na plazi je na lehatko na utretie mam svoju...
23. jún 2015 o 05:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
LIMAK LARA niekto?
23. jún 2015 o 05:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka76
@zebricka23
Tak sme tu ;( a faaaaakt sklamanie
Jeden bazen uuplne zeleny, tobogany vobec neposkladane boooordel okolonich, hotel ako tak ok krasny ale aj tak sa to na 5* novostavbu nechyta. Oskrete parkety, dvere od balkonu nam dali izbu s balkonom aj predzahradkov so strkom kde su spaky a dolamana dlazba, a daj tam deti ;( podium rozbabrane neviem kde bude vecerny program,nijaka zelen proste fakt sklamanie, mozno o rok to tu bude ok,
23. jún 2015 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@brise uff... tak teraz neviem co robit. Super je ze vas aspom hned ubytovali. Som zvedava co vam povie delegat... a ako je na tom klub markiza.... cakame na kazde nove spravy.
23. jún 2015 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brise, @tinka76, @medo, @adka_m, @martina_1305 - :frowning2: :angry: :astonished: ...co teraz?
23. jún 2015 o 09:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katusiatenko ja som bola cez solvex dva roky dozadu na rhodose a NIKDY VIAC!!!! neodporúčam!!
23. jún 2015 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. jún 2015 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok