Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

aalinka
25. jún 2015

@nicky04 prosim ta, obed na plazi dalo sa najest? bol vyber z viacerych jedal? dakujem

barcabejby
25. jún 2015

@epelino no tiez pekny cas odletu.. my mame odtialto odlet o 00:40 😝 tesim sa.. aj ked aspon deti by mali spat, tajne v to dufam.. lebo maly neobsedi nic, tazke to je s nim..veceriam max 10 min aj so zakuskom.. nabuduce uz berieme babku, nech si aspon trochu vydychneme...inak nic sme nespali, malemu total tecu sopliky, uz mam vybaveny vysavac aj na noc 😖 ☹ dnes oddych teda a dufam, ze zajtra bude malemu lepsie
@petronela.ficekova vy kedy letite? Myslim cas..

majkacoke
25. jún 2015

@adka_m skoda, ze ho nemali v ponuke uz predtym:-/ Mne vcera pisala pani z cestovky, ze maju take pokyny, ze tym ktori tam idu 26.6. daju moznost vybrat si ako nahradu z 3dalsich hotelov a ostatnym garantuju 100% dokoncenie hotela😲 Tak som zvedava...

tinka76
25. jún 2015

@majkacoke
Tak to som ozaj zvedava... nove fotky z Efesu sa nejako neobjavuju...
A ktory z tych hotelov sa vam paci? Lebo (asi som narocna) mna nejako neoslovil ani jeden z nich...

tinka76
25. jún 2015

Ked teraz tak pocitam tak 23.6. V spravach zastupcs CK hovoril ze dokoncenie bude trvat tak 2-3 dni ... to je do dnes??? 😈😇

adka_m
25. jún 2015

@tinka76 mne ten surmely efes a aj na trip advisore je celkom dobre hodnotený, tak ale ak by bol dokončený efes royal ten by bol lepší, ale bude 100% fungovať? Toť otázka 😒

majkacoke
25. jún 2015

@tinka76 ved nas musia nejak ukludnovat-nemozu sirit paniku... ale utecha pre nas-su tie nahradne hotely-na ulicu nas nevyhodia😉

majkacoke
25. jún 2015

@tinka76 mne sa pacia tie, ktore neponuka hydrotour😉

majkacoke
25. jún 2015

Inac na Fb stranke hotela napisala hodnotenia Natalia, ktora je tam uz 3dni😲

tinka76
25. jún 2015

Pozrela som si tu recenziu... a stracam posledne zvysky optimizmu....

melipa
25. jún 2015

no pekne...vcera som sa zacala nejako ukludnovat a teraz ma zasa chyta panika 😲

tinka76
25. jún 2015

@majkacoke napis prosim mena hotelov... ja akosi v tej oblasti nemozem najst nic....

majkacoke
25. jún 2015

milion hotelov a destinacii a my si vybereme prave takuto chutovku🙂

melipa
25. jún 2015

stale rozmyslam nad stornom...aj za cenu straty 200 eur...mam cas na rozhodutie len niekolko dni 😖

majkacoke
25. jún 2015

@melipa kedy mate odlet?

majkacoke
25. jún 2015

@tinka76 palm wing, aqua fantasy, sealight amara elite

adka_m
25. jún 2015

No som ja zvedavá ako to chcú všetko dokončiť, ale veď keď to nebude hotové musia dať náhradné ubytovanie, tak ako tým teraz, aspoň to ma upokojuje. S deckami predsa nepôjdeme na stavenisko. No uvidíme ako sa to bude vyvíjať.

majkacoke
25. jún 2015

@adka_m musime verit, ze to zvladnu...stve ma len, ze ani na stranke, ani na fb nereaguje hotel na dotazy, nekomunikuju, fotky poskromne...take neprofesionalne to je cele

vanesa73
25. jún 2015

@melipa ja by som radšej prišla o 200 eur ako mala pokazenú dovolenku ak by to tam nebolo také aké malo.
Som rada že sme si nevybrali ten efes lebo ja som rozmýšlala tiež nad nim. držim palce

erinka123
25. jún 2015

@tinka76
@majkacoke
@melipa
Kocky urcite to pokial sa vam da zruste , nie je sanca aby to dokoncili a este tam je kopu bordelu , pisala som si s jednu kocku dala aj recenziu vola sa Natalia na ich stranke efesu ak chcete posle vam video... Nechapem preco hydrotour zmazal fotky to o niecom svädci ze sa nieco deje ...

adka_m
25. jún 2015

@majkacoke Tak ak budem optimistická, pláž sa dorobiť za mesiac dá určite, aj tie toalety, čo sa týka izieb, ak tam nebudú točky, izbu ti vymenia a všetky nebudú zlé. Ten bazén už otvorili. Takže ja verím, že v auguste to už bude ako tak v poho. Ale tí čo idú v júli, to veeeeeeeeeľmi silno pochybujem.

majkacoke
25. jún 2015

@adka_m len aby tam zasa niekde nevykopali dalsieho dinosaura, ktory to znova zdrzi do vianoc😉

zebricka23
25. jún 2015

@majkacoke
@adka_m
@melipa moji rodicia su teraz v palm wings v kusadasi a max spokojnost...tam presuvaju aj ludi z efesu.....

melipa
25. jún 2015

ale oni to nakomplet nedorobia za mesiac, mne vadi ze tam stale budu este urcite cele leto nieco dorabat, t.j. promenadovat sa robotnici, vrtat, klepkat....no diki

adka_m
25. jún 2015

@majkacoke tak teraz som sa pobavila, konečne po dvoch dňoch. A čo sa týka toho storna, ja im vyše 200 stovky zadarmo nedám, akurát uvoľním miesto v lietadle pre tých čo pôjdu do tých náhradných hotelov a ešte zarobia. Služby mi poskytnúť podľa zmluvy musia, na ulici a hladných nás nenechajú, to ostatné sa dá prežiť a dodatočne reklamovať a keď nás bude viac, tak to ani pre cestovku nebude jednoduché. Ale lepšie slabšia dovolenka ako žiadna, aspoň budeme pri mori. A zadarmo im prachy nedám a ešte zarobia na mojej náhrade, ani náhodou

tinka76
25. jún 2015

@erinka123 No nam sa to uz zrusit neda... letime buduci tyzden a storno je uz 100% ceny zajazdu 😠

majkacoke
25. jún 2015

@adka_m @melipa @tinka76 ak to stornujem den pred odletom s potvrdenim od lekara kolko %vratia z ceny dovolenky?

adka_m
25. jún 2015

@melipa Nemyslím si, že je tam treba toľko stavebných prác, aby robili celé leto. Určite tam robotníci pobehovať stále nebudú a ak, tak je to dôvod na zmenu hotela. Skôr si myslím, že tam budú celé leto upratovať a budú tam drobné nedorobky a nebude to zabehnuté. Koniec koncov aj v zabehnutom hotely treba stále niečo opravovať a chodia tam nejakí údržbári. Pozerajme sa na to optimisticky 😉

melipa
25. jún 2015

@majkacoke - cestovka nevrati nic, to je poistna udalost pre poistovnu a na peniaze mozes aj dlhsie cakat

adka_m
25. jún 2015

@majkacoke tam je 10% spoluúčasť, ale na to by som sa nespoliehala, keď poisťovňa uvidí efes bude to sakra preverovať a je možné, že ti to neschvália. To radšej stornovať teraz. Môj posledný deň je pondelok a ty máš na rozmyslenie ďalšie 4 dni.