Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

mysicka3703
17. júl 2015

@xen21 my ideme cez Kartago tours.

tatrankamoja
17. júl 2015

ahojte baby, letí niektorá z Vás z Popradu do Turecka - 7.8.?? My ideme do hotela Eftalia Splash resort.....boli ste tam niekto???

xen21
17. júl 2015

@tatrankamoja my ideme 29.7.2015 do eftalia aqua...splash je super, tam sme boli min rok a nam sa pacilo

tatrankamoja
17. júl 2015

@xen21 prosím ťa, vieš mi povedať - okrem mora a akvaparku, kde sa môžem ísť ešte zabaviť s deťmi? sú tam nejaké hracie miestnosti, detský kútik, animátori a tak?
aké sú v hoteli možnosti pre dospelých? - myslím wellness, hamám, šport. aktivity a tak......

nikinka1111
17. júl 2015

Nejde náhodou niekto 29,7, do Adalya Ocean?

lily1983
17. júl 2015

My ideme tiez cez kartago a letime z budapesti..mozno pojdeme aj do toho aquaparku. Odchadzame 19.7. Nejdete niekto tym letom?

xen21
17. júl 2015

@tatrankamoja my sme boli vo vedlajsom htl Zen inn resorte a tam nam opravovli aquapark ,tak sme mali povolenie chodit do splashu....a ten sa nam velmi pacil,tak sme chceli ist tento rok tam,ale nasli sme ten aqua a je blizsie k plazi, tak sme sa rozhodli ist tam...nam sa tento splash pacil...bolo tam zivo, aquapark bol super a vo vnutri htl sa nam tiez pacilo,lebo sme tam boli v markete, ked deti nieco chceli, tak sme videli aj vnutro...a strava bola lepsia ako vnasom,mohli sme tam aj jest...takze z môjho hladiska odporucam...ale,co sa tyk konkeretne sluzieb, tak to neviem,ako to tam je...dufam som pomohla...

lily1983
17. júl 2015

@janka5861 aspon bol klimatizovany?

maxi22
17. júl 2015

ahojte, chcem sa spytat, ci davaju na izbu aj klasicku detsku postielku, ked mam ročné dieťa? Ideme do Side. díky 🙂

nikinka1111
17. júl 2015

@maxi22 nám dali cestovnú...

katusiatenko
18. júl 2015

@tatrankamoja ahoj.My sme sa vratili pred týždňom z eftalia marin,ten je bližšie k pláži a akvaparku.Splas je troška dalej,vozia sa na pláž k eftalia aqa minitraktorom s vlečkou.Akvapark je super,strava pestrá,je z čoho vyberať.V splesi boli ludia čo cestovali s nami a boli spokojný.Na pláži je detské centrum,sú tam slovenský animátori pre Happy travel.Len pláž ma sklamala,nečistia ju a v mori sú sem tam kamene.Nám sa inak všetko páčilo.Akvapark je pre 4 hotely eftalia,nie je problém s lehátkami.

zebricka23
18. júl 2015

@mysicka3703 ahoj,dnes sme sa odtial vratili...pasy sa nedavaju,tak ani uplatok....ale izby su tam vsetky super...aj ked sme byvali dalej

lauraa
18. júl 2015

@zebricka23 ako SA vam pacilo?

mysicka3703
18. júl 2015

@zebricka23 ďakujem pekne, my ideme na prvú dovolenku vôbec takže som veľmi zvedavá čo a ako bude. Takže ste boli spokojní, teším sa 🙂

slunce3
18. júl 2015

Cauko, dnes o 1:58 v BA pristalo lietadlo z turecka s mojou buchtou,bola so svokrovcami. Cez hechter, perfektny servis, cista plaz, klub pre deti so slovenskou animatorkou, paradny program, velmi si chvalili
V tomto hoteli boli
http://www.travel.sk/katalog/turecko/side/kumko...
Na izbach total luxus, samozrejme aj klima, jedine co trosku ofrflali bola mensia kupelka spoje a s hajzlom.. Ale inac nic proti.

slunce3
18. júl 2015

Jaj a boli na 12 dni, ziadne srajdy nemali 😂 keby to chcel niekto vediet.

zebricka23
18. júl 2015

@lauraa
@mysicka3703
pacilo sa nam....tentokrat to bolo 6krat.....po belvile nasa naj dovolenke...to prostredie uzasne....strava nie ako v inych hoteloch,ale uplne postacujuca.....urcite odporucam

evita68
18. júl 2015

@slunce3 naj dovča 🙂 boli sme minulý rok..

sandy5
19. júl 2015

@zebricka23 prosim ta a aka je ta plaz? Da sa aj bez topanok? Lebo to jedine ma tam odradza... My sme boli dvakrat po sebe v belvile a decka inde ani nechcu ist 🙂

zebricka23
19. júl 2015

@sandy5 mne plaz vobec nevadila....miestami kamienky, pri vstupe male....neskor vacsie.....ja som chodila uplne v pohode bez topanok, aj moje deti....co maly ma problem tu pri nas na kosariskach vojst..toto bolo v pohode...niekomu to asi vadi.....ale mojim detom to nevadilo......ale oproti belvilu je sa tazko rohodnut....ja by som vsak skusila zmenu....ale necakaj jedlove kreacie ako v belvile...toto je skor ako oficialne niekde pisu 4

sandy5
19. júl 2015

@zebricka23 dakujem. Tak uvidime buduci rok...

zebricka23
19. júl 2015

@sandy5 my asi skusime opat belvil...ak nenajdem nieco lepsie 🙂 ale prostredie sa mi viacej pacilo v Marti...tie hory su parada a more, ubytovanie vacsie izby pre mna viac v marti,bazenovy svet a strava v belvile

sandy5
19. júl 2015

@zebricka23 my sme do bazenov nechodili, tie by mi nechybali... No uvidim co vymyslime, kazdopadne dakujem za porovnanie. Ja som bola 7x v Turecku a Belvil je naj zatial. Ale chcelo by to zmenu. Ozaj a kolko to trva z letiska?

zebricka23
19. júl 2015

@sandy5 pozri album @jaaty ta to dobre zhodnotila....
transfer je cca 1.5 -2 hodky....ale dalo sa to v pohode...

liluska78
19. júl 2015

@slunce3 tu sme teraz a veľká spokojnosť, teda aspoň zatiaľ 🙂

zuzik311
20. júl 2015

Kocky a co teraz! Idete?

martuska75
20. júl 2015

@mirage nechcem sa už opakovať, lebo sme to už na túto tému písali, ale reálne fotky a recenzie neboli k dispozícií, lebo ide o nový hotel. Ide o renomovanú tureckú hotelovú siet v ktorej 2 hoteloch sme boli a maximálna spokojnosť. Hľadali sme hotel konkrétne v tejto oblasti a nič nám nepadlo do oka až tento. Takže sme to riskli. Problém nastal len kvoli vykopávkam v areáli hotela, kedže je blízko efes, tam asi kde zakopneš niečo nájdeš...bohužial. Takže nevyplakávame, len zisťujeme v akom aktuálnom stave je dokončovanie hotela, lebo nepochybujem, že ked bude hotový, bude určite super. 🙂

monnaa
20. júl 2015

@zuzik311 - my ideme.....rozmýšľala som že co teraz, ale rodinná rada rozhodla že pôjdeme, dolet v stredu

monnaa
20. júl 2015

@zuzik311 - my ideme.....rozmýšľala som že co teraz, ale rodinná rada rozhodla že pôjdeme, odlet túto stredu

wicka5
20. júl 2015

a nebojíte sa, keď zaútočili v Tunisku na turistov, tak aj tu môžu?