• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

17. septembra 2016 
Vcera sme sa vratili z Alanye- hotel Katya, pekne dovolenka, aj ked transfer 3 hodky, ale dalo sa :slight_smile:
20. júl 2015 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wicka5 ved dnes rachlo zas nieco uz aj v turecku, myslim ze to ale nebolo (zatial)v letovisku. Celkovo je dost bombove leto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. júl 2015 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martuska75 podobne tiez mam rada hotely siete sunis, ci uz kumkoy alebo elita, v evrene sme neboli...
20. júl 2015 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luba142 a nejaku recenziu nepridas?fotky?
20. júl 2015 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rainee veď to som čítala, ďalši krok môže byť nejaká turistická oblasť ... :( hrozné niečo :frowning2:
20. júl 2015 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@wicka5 zaútočiť môžu kdekoľvek, pred piatimi rokmi aj tu v Devínskej jeden vystrieľal celú rodinu a popritom zomrela pani, ktorá bola náhodou na balkóne a trafil aj ju. A teraz čo? Prestanem vychádzať z domu a žiť? Ja to beriem tak, že čo sa má stať sa stane, nech sme kdekoľvek. Na druhej strane verím, že Turecko je v lepšej bezpečnostnej situácii ako Tunisko a my ideme až do Izmiru a to je dosť ďaleko od sýrskych hraníc. Ja sa určite nebojím ísť, aj keď priznám, že mám trochu nepríjemný pocit, ale ten mám už od útoku v Tunisku. Ale aj tak sa na dovču teším.
20. júl 2015 o 18:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@wicka5 ti magori z is su uz tusim rozlezeni vsade, akurat sme v inej teme skonstatovali, ze uz nikde nie je bezpecne :angry: tak ale cloveka zas moze klepnut aj doma pri tv :wink:
20. júl 2015 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauraa recenziu, co mas na mysli? Jedlo bolo super, napriek tomu,ze skoro stale kuracie maso, ale kazdy vecer na veceru bolo nieco grilovane: tuniak, masove hamburgery, kuracie maso. Plaz bola len cez podchod od bazena. Animacne programy kazdy vecer v amfiteatri, miniklubik pre deti , slovenska animatorka
http://tiptravel.sk/dovolenka/turecko/katya/
20. júl 2015 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luba142 dakujem a plaz, pozvolna?klientela? takze odporucas dalej?
20. júl 2015 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauraa vstup do mora by som nenazvala az tak velmi pozvolny, plytke je tak maly kusok potom je uz hlbsie, boli aj vlny- klientela bola aj ruska, no nejake velke problemy neboli, bolo tam aj zopar slovenskych rodin, je to asi od kazdeho ako to hodnoti, nam sa pacilo. Zmrzlina bola len hodinu okolo 18-tej, to bolo asi minus lebo tam bola rada ako na maso
20. júl 2015 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@monrad http://www.dha.com.tr/dhayayin/
momentalne by som tam nesla ani s detmi ani bez deti :unamused:
20. júl 2015 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby čo idete v Auguste ... čo ten výbuch ? ako sa rozhodnúť ...?
20. júl 2015 o 19:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@popova my ideme o tyzden...nooo mam vselijake pocity? a co ty?
20. júl 2015 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monnaa
@wicka5 kocky my zvazujeme.. Mam cca kuknute hotely ale bojím sa nakolkonsme neplánovali tak hľadám last minute, idem tam kvôli moru nie bazénu a rozmýšľam ze pláže asi strážené teda nie su alebo ako to tam je?
20. júl 2015 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzik311 no veď to, že my musíme kvôli moru tiež ( kvôli zdrav. problémom ), minulý rok som si vôbec nevšímala, či je pláz strážená, ale určite tam boli len hoteloví hostia , žiadni miestni, myslím že v 5 hv. hoteloch je to všade tak. Ach jaj, no veruže mi nebude všetko jedno :unamused:
20. júl 2015 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monnaa a ako je zabezpečené ze tam nebudú cudzí? Máš to preverene? Ach Jaj vôbec neviem co urobit
20. júl 2015 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monnaa kam idete?
20. júl 2015 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@xen21 neviem čo robit ,vymenit za niečo iné ,čo ak nič nebude ,alebo nesadne nam termín.... pre tých ..... sa nedá nikam íst....
20. júl 2015 o 20:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@popova a za co iné? Mne sa zdalo Turecko naj ale uz netusim
20. júl 2015 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@popova my ideme cez orex a oni maju turecko a Egypt, tak nieje moc na vyber...ale z druhej strany...-zle veci sa deju denne a vsade...je to len o tom,byt v pravu chvilku na spravnom mieste....kto a kde ti zaruci, ze bude vsetko ok...ani doma sa to neda...ale strach mam urcite viac,ako inokedy...priznavam
20. júl 2015 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@zuzik311 ako myslis strazena plaz, pred kazdym hotelom ( teda ked ides z plaze do hotelu) sedi niekto kto kontroluje ci mozes ist do hotelovekomplexu, takze je strazeny,ale bezpecnostou sluzbou, teda nie policou , nemaju zbrane a pod, po plazi chodi kazdy volne , tam predsa nie je nikto obmedzovany , my sami sme presli asi 1km po plazi popri ostatnych hoteloch, rovnako ako v heteli s amozu ubytovat domaci a mozu to byt aj teroristi, predsa nikto nekontrolije co mas v kufre, ked pridesdo hotelu, polit,situacia v turecku nie je jednoducha, domaci sa nechcu k tomu vyjadrovat....
20. júl 2015 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzik311 napr Grécko aj tak ma nikdy nelákalo...ale teraz ?
20. júl 2015 o 20:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauraa :slight_smile: Kunkoy aj Evren je super :wink: Len manžel už vraj na tureckej riviere môže robiť turistického sprievodcu. Neznáša totižto pláže :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže musím hľadať dovolenku tak aby my baby sme sa vyplážovali a on "nachodil" Večer nás vždy príde nachvíľu pozriet na pláž :grinning:
20. júl 2015 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To by sme fakt museli zostať doma a ani to nemáš istotu. Pred ani mesiacom sme boli v paríži a mala som pocit že aj tam je vojnový stav. Všade vojaci so samopalmi, pred každou pamiatkou alebo kostolom normálka prehliadka ako na letisku. Cez detektor, otvoriť tašku + rentgen ..... A to máš európu. Asi hlavne o to im ide aby sme sa báli.
20. júl 2015 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martuska75 takze cakame na fotecky ... nas zase nelaka egejske more, sme typicky ,,uzivaci,, nic nerobenia....ale suhlasim sunis je ok...
20. júl 2015 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@wicka5 to bolo pre teba. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. júl 2015 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzik311 -Kumkoy.
20. júl 2015 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@popova len Grécko tiez neni bohviečo teraz nie?
20. júl 2015 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauraa aky je cely nazov sunis?
@monnaa zvažujem ho
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok