Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

monnaa
25. júl 2015

@zuzanabartkova - s nami zase leteli Patrik Svajda so Zlaticou Puskarovou (inak v civile sympataci) 🙂

xen21
25. júl 2015

@petrina82 29.7. 12>45 cez orextravel

xen21
25. júl 2015

@mirka.m akou ck idete?

petrina82
25. júl 2015

@xen21 my uz o 5,00 rano

petrina82
25. júl 2015

tak baby ja som teraz naschval volala do ck, ze co mi vlastne povedia a v podstate som odpoved typu "je to bezpecne" alebo nieco podobne nedostala. Len taketo: my tam mame klientov aj dnes nam letia lietadla a nikto s nestazoval a ani ludia nam nevolaju a nemame ziadne info, ze by sa tam nieco dialo, Turecko je vypredane a stale je zaujem, ze len nejaki ludia volali, ci sa este predava nadalej....no takze kludna nie som ani po tomto telefonate, este mi aj povedala,ze mam zavolat v pondelok, ci sa nieco nedeje...a vymena aebo zrusenie len za storno poplatok, ktory u nas je 90%

ninka1234
25. júl 2015

@petrina82 takúto odpoveď sme dostali aj my

bernusca
25. júl 2015

my sme mali letiet do side,ale som to zrusila,bojim sa o zivoty mojich deti.Ludia rozmyslajte,bojuju stihackami a ci je to tam bezpecne.NIe,nie je!!!

adinam
25. júl 2015

kočky,aj ja už začínam chytať paniku... ☹

mirka.m
25. júl 2015

Tak my sme nic neporiesili.vymena tazko ze ak ministessvo by muselo vyhlasit ze je to nebezpecne.storno jedine.

nefertitka
25. júl 2015

uplne suhlasim s
@bernusca , aky ma vyznam ist na dovolenku s takymto strachom?Ak mate poistene storno dovolenky, nie je o com.
Ja som rada, ze uz mam dovcu v Turecku za sebou. Keby som mala ist teraz, tak urcite nejdem.

A ten kto pise, sme tu a je tu klud, tak by si mal uvedomit, ze sa to moze zmenit.

To je moj nazor.

zuzik311
25. júl 2015

@monnaa ešte su tam? Asi uz doma ze? Svajds

teskoma
25. júl 2015

Tak baby,mi letime zajtra na obed,Ideme do Side a verte,ze s malou dusou 😒 .Este aj pocasie sa v KE kazi, z kazdej strany burka,tak aby sme neleteli az v noci, ako znama pred dvomi tyzdnami. Verim, ze sa stastne vratime , v celku,ako spokojni turisti 😉

laki
25. júl 2015

@teskoma potom sa ozvi aká je tam situácia . Nás DV ešte len caká . Držím palce .

oliverceky
25. júl 2015

@monnaakedy ste leteli a aký hotel?

xen21
25. júl 2015

@teskoma dah vediet prosim cim skor

zuzik311
25. júl 2015

A my v pondelok ráno o 4,00

popova
25. júl 2015

@bernusca Tak ked si to zrušila vratia ti peniaze ? a kedy čo ked nevrátia ? CEz aku cestovku ste mali íst?

monnaa
25. júl 2015

@zuzik311 -leteli s nami len sem túto stredu , ale sú v inom hoteli, takže netuším či sú ešte tu, ak chytili paniku možno sa vrátili....

monnaa
25. júl 2015

@oliverceky, 22.7. Side -kumkoy

zuzik311
25. júl 2015

@monnaa a prečo paniku? Niečo nove? Ako to tam vyzerá? My ideme zajtra v noci a teda stále som neni ok

monnaa
25. júl 2015

@zuzik311 no nič nové, stále je tu klud a pohodicka, tá panika ma napadla len v súvislosti s touto diskusiou ( čo aj chápem, lebo mne teda tiež nebolo všetko jedno pred odchodom) , ja si myslím že sú stále tu 🙂 A šťastnú cestu prajem

wicka5
25. júl 2015

baby, nič v zlom, ale ja nechápem vaše zmýšlanie ... ved aj v Tunisku bol pred útokom klud a pokoj a pohodička ... 😕

zuzik311
25. júl 2015

@monnaa a nelitujes ze si šla?

liluska78
25. júl 2015

Kočky ja nechcem byť zlá, ale nie je potom lepšie zostať doma?V každej dovolenkovej destinacii niečo hrozí ,úplnú istotu nemáte nikde ,buď sú to imigranti, alebo banky ,alebo správy o tom,že islam sa chystá na Balkán, my sme sa tiež rozhodovali ,že kde ísť, ale všade je niečo, tak sme riskli Turecko a bolo fajn, ak by som sa mala rozhodnúť teraz išla by som opäť

bernusca
25. júl 2015

@liluska78 a to myslis vazne,ved Turecko zautocilo na islam,ty si myslis,ze to bude bez odvety?a nevies kde zasiahnu,mozno na letoviska.

liluska78
25. júl 2015

@bernusca môžu zaútočiť hocikde to je môj názor a oni sú tak vychcani ,že zaútočia tam kde to budú ľudia najmenej čakať

liluska78
25. júl 2015

@bernusca a druhá vec je,ja som nepísala, aby ste tam išli ,ale to ,či nie je lepšie zostať doma, aj tu na Slovensku sa dá ísť na dovolenku a aspoň podporíme našu ekonomiku

bernusca
25. júl 2015

@liluska78 ja som reagovala na poslednu vetu co si napisala,ze by si isla opat do Turecka.Aj ja mozno na zaciatku leta, ale teraz bol strach z dovolenky vacsi,ako krasna plaz v Side.

liluska78
25. júl 2015

@bernusca išla by som ,možno by tam bol trocha strach,ale ver mi ,momentálne by bol ten strach úplne všade kde sú prímorské letoviská a kde je velka koncentrácia ľudí z celého sveta lebo týmto je jedno kde sú hlavne,že dajú o sebe vedieť aby vyvolali strach a paniku a darí sa im to, bohuzial sa Turci rozhodli zaútočiť, majú silné vojská čakalo sa to od nich keďže sú v NATO

zuzik311
25. júl 2015

Tak ale na druhej strane treba robiť opatrenia ze zatkli 300 stúpencov is sila