Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

pige
19. aug 2015

Kocky boli ste niektora v Annabella Diamond Spa & Hotel konkretne v Avsallar/Alanya? Ak ano, navstivil niekto aj delfinarium Sealanya? Spokojnost, ci...?

lauraa
19. aug 2015

@pige delfinarium odporucam pokial mas aspon 5 rocne deti...

arabellka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pige
20. aug 2015

@lauraa a nevies ci v tom mestecku Avsallar su nejake trhy, bazar alebo nakupne centrum?

sakura77
20. aug 2015

@pige delifiny su nadherne,my sme boli v Beleku a nadherny zazitok,urcite sa vam bude pacit,my sme aj plavali s delfinmi,ale to je uz pre vascie deti,ale da sa ku nim potom ist a odfotit pri nich

ninka1234
20. aug 2015

@pige v Avsallari je veľký bazár každú stredu a menší bazár je každý deň v časti smerom na Alanyu a v centre mesta sú trhy/obchody každý deň

tatrankamoja
20. aug 2015

ahojte dievčatá, vrátili sme sa v utorok - boli sme cez p. Kobelára - FRIENDSTRAVEL....hotel Eftalia Splash Resort - 5*. moje zhrnutie k dovolenke :
1. čas odletu - blbý (pýtajte sa už pri objednávke, kedy odlietate - ja som sa neopýtala -moja chyba) -večer o 18.15
2. transport do hotela - ok, dve hodiny, ale dalo sa
3. príchod do hotela cca 01.30 v noci - údes....ale tak čo už
4. samozrejme, ako to v tomto hoteli chodí -nedajú vám standard room - čo ste si zaplatili - ALE ECO ROOM - a to je iná katastrofa - najväčšie mínus dovolenky
5. preubytovanie druhý deň - OK, izba krásna
6. strava vynikajúca
7. kopu tobogánov pri hoteli, aj aquapark na pláži - max. odporúčanie pre deti
8. príjemný personál
9. pláž trošku ďalej, ale dalo sa....horšie sú kamene na pláži a ešte horšie balvany v mori - druhé mínus dovolenky
10. všetko ostatné super - dokonca sme boli u slovenskej zdr. sestry na preplach uší - veľmi milá osôbka
- ak by som na bud. rok vedela, že určite nedostanem ECO izbu - idem tam zas.....

pige
20. aug 2015

@sakura77
@ninka1234 dakujem kocky za info, mam 4 rocnu dcerku, tak mozno sa pojdeme len pozriet a kupanie s delfinmi odlozime ked bude starsia.

mk22
20. aug 2015

@tatrankamoja jej aj my sme tam boli presne tam 🙂 nam sa vcelku pacilo len plaz bola dost od ruky a u doktora sme boli aj my 🙂

yoxinka
20. aug 2015

My sme momentálne v hoteli BaiaLara v stredisku Lara. ODPORÚČAM!!! Izby, čistota, personál, pláž, bazény, animačné programy, strava - maximálna spokojnosť.

dashenka75
20. aug 2015

Bol niekto z vas aj v Beleku? Bel conti rezort? Dakujem

lauraa
20. aug 2015

@pige tak to radsej odloz hned vsetko, lebo vstup musis zaplatit AJ ked pojdes plavat s delfinmi, plavanie je po predstaveni, stoji 100 € na osobu, AJ dieta plati rovnako, vstupne je cez30 € dos.a 20 € dieta, jedna fotka 20 € ...takze nie prave lacny Spaß, s 4 rocnym by som skusila padak tahany lodou...vylet piratskou lodou a pod...

mirage
20. aug 2015

Baby ja budem mat nazor, ktory sa vam nebude pacit, ale mozno aspon niekomu otvori oci. Delfiny v tychto zariadeniach velmi trpia, zomieraju skoro, su to nadherne inteligentne zvierata ktore patria do mora. Moji chalani velmi chceli ist, ale vysvetlili sme im to a radsej ich vzali na ine vodne atrakcie - sporty./nechodime ani do cirkusu a v zoo sme boli raz/

janicaa
22. aug 2015

@dashenka75 Ak ti to pomôže, tak boli známi v júni a chválili si.

jejo
23. aug 2015

@dashenka75 ja s rodinou v juli. Co ta zaujima?

marblerace
23. aug 2015

Baby, síce sa tú preberajú hotely a ubytká v Turecku, ale mňa by celkom zaujímalo, či ste si niektorá nekupovali v Turecku koženú bundu. Na budúci týždeň ideme a už od minulého roka rozmýšľam, že či sa to oplatí...

adrianazs
23. aug 2015

@marblerace ahoj my sme malému kupovali no aj po zjednani nas stala dost ale su tam kvalitne kozene bundy maly uz ma z turecka druhu ale klvalitne su ja som si tam kupila kozene kabelky tiez krasne peknu dovolenku

jejo
24. aug 2015

@marblerace Ano bundy aj kozuchy 🙂

kosska3003
24. aug 2015

@dashenka75 ja som bola v juni 🙂 Hotel super len je to rezort tak cakaj aj vela ludi aj rusi boli ale niaky problem s nimi nebol je tam aj sk animatorka program pre deti super aj vecer kazdy den nieco ine a nie len animatori volali kade koho.

marblerace
24. aug 2015

@jejo ďakujem za info. A dá sa s nimi aj dohodnúť na cene?

marblerace
24. aug 2015

@adrianazs super, tak to sa teším už len minimálne na tie kabelky 🙂))

dashenka75
24. aug 2015

@kosska3003 super takze tam bude kvantum ludi.. Uff.. A treba ist aj skoro na plaz kvoli obsadeniu lehatok a tak?

jejo
24. aug 2015

@marblerace urcite a ked sa tabspytaju kolko max mozes dat povedz naozaj realne co si ochotna a toho sa drz. Na 99% pri odchode dostanes co chces .... Nesmies povolit aj ked budu opakovat ze ich max je ina cena. Knajlepsie sa kupuje vo fabrike. Zadarmo ta tam odvezu. Aj spat a sortiment od vymyslu sveta.

jejo
24. aug 2015

@dashenka75 my sme si dali uteraky vzdy k bazenom, kvoli detom sme boli doobeda pri mori a popoludni v bazenoch.

adrianazs
24. aug 2015

@marblerace presne tak ako ti pisala jejo drz sa tej ceny a uvidis oni ti nebudu chciet dat za tu cenu co navrhnes no napokon pri odchode ta zastavia a daju nam tak pri odchode dali do ruky veci ze ok ok no este po vstupe do obchodu neviem ako tam kde budes nam ponukli matovy cajik usadili povedali co to o obchode co predavaju a co mi hladame este malému tam opravili kozenku bo mu bola velka a opravili raz dva ani nezbadat zuzovali mu v pleciach fakt suprova a tie kabelky ach brala by som vsetky

marblerace
24. aug 2015

@jejo ďakujem veľmi pekne za radu. nemáte náhodou skutočnú skúsenosť, z koľko na koľko boli ochotní ísť? 😀 ...len aby som mala približný odhad, čo je u nich reálna. A ešte by ma celkom zaujímalo, či sa s nimi do tej fabriky nemusím báť ísť 😎

marblerace
24. aug 2015

@adrianazs adri a tebe sa z akej ceny na akú podarilo zjednať? ...to len aby som mala reálnu predstavu kam sú schopní ísť... ďakujéééém! 🙂

ivka1985
24. aug 2015

Ahojte, nebol niekto v Liberty Lara? ďakujem

adrianazs
24. aug 2015

@marblerace zalezi od toho aku cenu ti povedia my sme malému ako pozerali kozenku tak nemal ceny ako u nas a ako zbadal ze uz idem skusat malému hned ze supe super ok vravel na neho predavac ako som mu obliekla jak som chcela vediet cenu strelil zo seba rovnych 400 eur uf az mna heglo a manzelika tiez no hned som zavesila inac sa mi pacila potom som kukala dalsie a uz chlapik madam madam a ukazoval mi a ja nie potom sa on ze povedz cenu ja hned 60 eur rovnych a on mi ukazuje ze nie nie a vysvetloval ze aka tazka robota usit ze precizna a proste omacky okolo toho no to uz som nemala trpezlivost proste som zavelila odchod banda a on ze nech pockam nalial mi este caj ze nech si dam a tak no vo mne uz vrelo proste oni su strasny v tych veciach pri nakupe musis mat trpezlivost na take co u mna uz bolo fakt na konci no môjho muza to bavilo on sa z toho uz aj smial no tiez mu povedal ze to dava draho potom na nas ze odkial sme a on ze ked nie nemci tak ber ta tak nam dal za tych 60 nakoniec este aj malému cokoladu dal taka fajna bola ze on ma aj fabriku priamo v Istanbule ten obchodik bol v side neviem ty kam ides inac to je taky obchodik tam nemusis mat strach my sme vosli z hlavnej ulicky no bol to taky dlhy uzky obchod a detske bundy mal v zadnej casti ja som sa nebala bo manzel isiel pred nami inac sama by som tam nevosla kludne pis este ak nieco chces pa

baumka
24. aug 2015

@ivka1985 neboli sme,ale je to jeden z favoritov do buducna,vyborny hotel,nie je taky velky a hlavne dobre recenzie