Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

cartridge
26. aug 2015

Ahojte, trošku som "prelistovala" stránky, ale moc sa mi nechce čítať. Chceli sme ísť na Krétu, ale možnože by nebolo zlé aj Turecko /tu som ešte nebola/. Bojím sa však nejakých teroristických útokov, človek nikdy nevie, kde sa tie vypatlané hlavy rozhodnú odpáliť ... Je to bezpečné ??? Nie sme moc nároční, stačili by 4 hviezdičky, hlavne veľa atrakcií pre deti, pozvoľný vstup do mora. A ešte sa bojím, že Turci sú strašne dotieraví, ak prejavíš záujem si niečo kúpiť atď. Toto úplne neznášam. Prosím, odporučte mi niekto nejaký hotelík, kde by sme prežili príjemnú dovču.

yidaky
26. aug 2015

@danulkaja1 Ahoj, boli sme veľmi spokojný. Nie je to ďaleko od letiska, čo je fajn hlavne kvôli deťom. Izby boli v pohode, my sme dokonca dostali rodinnú izbu /2miestnosti/ za malé "všimné". Upratovanie ok. Čo sa týka stravy tiež super. Bolo z čoho vyberať. Bol aj diétny bufet pre malé detičky. Areál je dosť veľký, dosť zelene. Akurát pri mori bol 2-3m široký pás kamienkov. Komu to vadilo prešiel v šľapkách k vode. Už v mori len piesok. A ešte ma napadá, že vonku z rezortu bola len akoby "dedinka", a iba jedno také nákupné centrum /pešo asi 5min./ a potom samozrejme Belek, ale tam sme neboli.

danulkaja1
26. aug 2015

@zebricka23 môžem sa spýtať ako boli rodičia spokojní v Palm Wings?

zebricka23
26. aug 2015

@danulkaja1 nasi boli max spokojni, aj ludia co tam boli sa nestazovali...ze za tie prachy super....nasi tam boli este v juni ...teda koniec juna...

vivi
26. aug 2015

Baby, našim chlapcom som kúpila sandálky do vody a asi som spravila blbosť a mala som kúpiť tie celé topánky do vody, kvôli piesku a kamienkom ☹ Aké máte skúsenosti, mám kúpiť aj tieto plné na pláž? ☹

ewelinna
26. aug 2015

@martuska75 , na tu plaz som sa stazovala priamo ,reklamaciou u hydrotour,kde ma doporucenym listom pred dvoma dnami presviedcali ,ze moja reklamacia je neopodstatnena ,plaz je klasifikovana ako piesocnata...atd...bolo mi z toho nanic 😝 , proste kompenzacia alebo aspon priznanie omylu nulove, som sklamana...nechapem, ze sa toto odvazia ponukat ako piesocnatu plaz...asi som blba ja..

martuska75
27. aug 2015

@ewelinna Vieš čo, nám sa tá pláž fakt veľmi páčila, ale určite nie je čisto piesková. Tiež som podľa popisu a vizualizácií čakala niečo úplne iné 😉 My sme boli nakoniec s plážou spokojní ale chápem že bolo veľa ľudí nemilo prekvapených ak čakali niečo iné.

loknicka
29. aug 2015

ahojte baby poprosim vas o radu. moja dcerka ma 2 roky a rano aj vecer pije mlieko - klasika s grankom. kedze uz ma 2 roky mlieko alebo ine tekutiny pre nu v prirucnej batozine alebo teda so sebou mat nemozem. ako ste to riesili? dakujem

jejo
29. aug 2015

Ja mam 2,5 a 4,5 rocne baby a vsetko sme vzali do lietadla. Uplne brzproblemov.

adrianazs
29. aug 2015

ahoj mozes mat aj mne dovolili mat cistu mineralku normalne som mala v prirucnej a na kontrole mi nic nepovedal nikto bolo to na letisku ke

pegggy
30. aug 2015

Ahojte dnes sme sa vratili z hotela Bel conti belek a mozem len odporucat. Vhodny pre vsetky vekove kategorie. Jedine co nevedeli spravit tak dobru baklavu. 🙂

oli18
1. sep 2015

Boli ste niektorá tento rok v Marti Myra Terikova, alebo v hoteli rady Papillon v Beleku? Rozhodujem sa medzi nimi, ale chcem vedieť čerstvé informácie.

zebricka23
1. sep 2015

@oli18 bola som v obidvoch.....velmi tazke rozhodnutie, v Marti sme boli toho roku, Papillon 2 roku dozadu......zalezi co hladas,a ocakavas od dovolenky...

oli18
1. sep 2015

@zebricka23 V Marti Myra chovajú hydinu, tak poraď, do ktorej vilky, aby sme nepočuli kohúta 🙂 Alebo si bývala v hlavnej budove? Či netreba čakať na stravu a stoly. Čítala som recenziu že t.r., len čisté kuracie mäso. Hotely Papillon majú dobré recenzie. Ak by si mala porovnať, skôr ma zaujímajú mínusy, či by mi vadili, ak by som o nich vedela. A ešte rozdiel v mori, kde sa dá skôr plávať. Lebo ísť 100 m vo vode po členky, kým si zaplávem, by mi nevyhovovalo. Detské vymoženosti nepotrebujem, neideme s deťmi.

pegggy
1. sep 2015

@kosska3003 kde ste byvali v bel conti? Na ktorom poschodi?

nikitkad
1. sep 2015

@cartridge nemusis sa bat vobec

kosska3003
2. sep 2015

@pegggy no vytahom sme sli na recepciu vzdy a tam na tom poschodi

sandy5
2. sep 2015

@oli18 v Papillone sme boli 2 roky po sebe, mozem len odporucat. Je tam pozvolny vstup, ale ziadne ze po clenky. A zaplavas si v pohode 🙂

zebricka23
2. sep 2015

@oli18 ked idete bez deti,asi skor Marti Myra....

sandy5
2. sep 2015

@oli18 tak az teraz som si vsimla, ze bez deti. Tak tk do Papillonu asi nie, tam je asi milion deti a je to hotel speci pre deti

oli18
2. sep 2015

@sandy5 V min. roku sme boli v Belek Beach Resort. Boli tam deti, tie mi nevadia, mám vnúčatá, práve naopak. Myslela som, aby ste mi nepísali o atrakciách pre deti. 🙂

popova
2. sep 2015

@zebricka23 Môžeš napísat nejaké info o hotely Papillon Belvil ? aké je ubytko ,strava, pláž,či sa dá vybavit izba bližšie k moru atd .... budem vdačná... Mame 7 ročné dieta

sandy5
2. sep 2015

@oli18 aha tak potom hotel je ok. Len vela ludi, co ide bez deti potom frfle ked tam vsade pobehuju. Je tam dost atrakcii aj pre dospelych

pegggy
2. sep 2015

@kosska3003 my tiez vytahom na recepciu lobby to bolo vlastne 2. Poschodie izba 1265. Podla tvojej fotky mi bol ten nas vyhlad povedomy. 😉

kosska3003
2. sep 2015

@pegggy no my sme mali druhu izbu od dvery tusim 1264 to bolo tusim tam bola 4rka hihihi

olise69
4. sep 2015

nebol niekto v Melas Resort ? Skusenosti ?

gabka07
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zazalienka
5. sep 2015

Kočky ešte jedna otázka - ktoré ste boli v Saray regency - sú na izbe fény? Či mám ťahať kulmofén so sebou, alebo je v kúpeľni.. brávate aj cestovnú žehličku so sebou?

popova
6. sep 2015

@zazalienka My sme boli v SARAY fén je v kúpelni,brala som kulmu ,ani raz som ju nepoužila... Žehličku sme nemali.Pýtaj sa ....

abigael
7. sep 2015

kto leti zajtra do turecka