Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

cinnamon111
28. jún 2016

@popova Daj na svoj vnútorný pocit........ak sa Turecka obávaš, nechoď tam - neužiješ si dovolenku, budeš len striehnuť, či neuvidíš niečo podozrivé a podobne. Budeš len v strese. Kľudne vyskúšaj tú Krétu, bude to nová skúsenosť - možno sa vám tak zapáči, že nebudete sa už chcieť do Turecka vrátiť. Ja viem, že sa ťažko rozhoduje, turci nasadili vysoký štandard a teraz ho ťažko v inej krajine dostaneš.

popova
28. jún 2016

Presne si to vystihla lenže ja milujem Turecko a aj sa obávam čo už- som nerozhodná len aby som tu Krétu nelutovala vobec ma neláka .....tie pocity su zmiešané

cinnamon111
28. jún 2016

@popova akurát som pozerala ten hotel na Kréte a nevyzerá zle, asi menší hotelový komplex, ale celkom pekný. Koľko tá Kréta stojí ? My sa asi ešte koncom sezóny niekam vyberieme, tak pozerám už ďalšiu destináciu 😉 No ale ak ťa Kréta neláka.....tak neviem, to tam asi spokojná nebudeš. Nechcem nikoho na Turecko núťiť, to že sa nám nič neprihodilo, neznamená nič......ale ľudia nepanikária, cestuje sa tam veselo. Hoď si mincou, čo padne to bude - my sme takto šli do tej Adalye. Mali sme dve ponuky, a vyšla táto, a bola to super dovolenka.

popova
28. jún 2016

@cinnamon111 ešte ju nemám kupenú dnes je posledný den ináč rezervaciu zrušia stálo by to 2300 eur no to je dost na 11 dní má ale dobré recenzie I napriek tomu by som šla len aby som niekem šla ... chápeš ? Ved to v Turecku može byt pokoj budem si to možno vyčitat ,,, uvidím tak sa maj ahoj

mk22
28. jún 2016

@popova ja som tak hladala grecko denne sedela v cestovke a nic nicc co by ma oslovilo..zvolili sme turecko..a dufam ze si uzijeme.

yidaky
28. jún 2016

@popova Ahoj...my sme to riešili minulý rok...chodili sme iba do Turecka, obrovská spokojnosť každý rok. Min. rok sme skúsili Krétu /Creta Maris/, boli sme spokojní, ale s Tureckom sa to nedá porovnať 😉. Tento rok ideme na Rodos, tak dúfam, že budúci už bude lepšia situácia a vrátime sa do Turecka 😝

popova
28. jún 2016

Joj ved stou to myšienkou sa pohrávam Prave som čitala recenziu na tento hotel v Grecku Carolina mare a že otras jednni sa vrátili ubytovali ich do tmavej kutice vymena nebola možná a more samá riasa a skalnatý vstup a hrozne veterno, do kelu ....!

popova
28. jún 2016

@yidaky Do ktorého hotelu idete?

baumka
28. jún 2016

@popova a nevadí,že v CArolina Mare sú kamene v mori? Bez topánok je to tam vraj skoro nemožné,teraz som čítala nemecké recenzie,vraj pleseň v kúpelni,niekde vo vode aj ježkovia.Ale sú aj kladné ohlasy,tak neviem.Iný hotel na Kréte nechceš? A v Turecku by si aký vybrala,možno by bolo dobré porovnať konkrétne hotely. Možno by bolo dobré ,keby sa ti ozval niekto,kto v Mare bol.

silviaaa21
28. jún 2016

Kočky ja som sa tesila na dovolenku bez velkych davov a rusov,ale nedockala som sa 😀Sme v Papillone Belvil a je totalne plny,rustinu pocut vsade. Asi je to sposobene ramadanom,ale nestihaju upratovat,dokladat jedlo,ale inak je vsetko v poriadku aj co sa tyka bezpecnosti. Jedina vyhrada je k ubytovaniu,velmi male izby a uz vidiet,ze nabytok je starsi. Ale celkovo spokojnost.

popova
28. jún 2016

@baumka Dakujem dievčata

silviaaa21
28. jún 2016

Bola ste niektora v delfináriu v Beleku ?Ci sa tam oplati ist , pripadne neviete aka je cena ak by sme si kupili listky priamo tam? Cez CK chcu takmer 30€ na osobu a to sa mi zda premrstena cena

baumka
28. jún 2016

@silviaaa21 Papillony boli u Rusov obľúbené,je možné však,že sú to teraz hlavne Bielorusi, Ukrajinci,tých je tam teraz dosť,prípadne aj iné bývalé sovietske republiky.
Silvi,ja sa snažím pred cestou zisťovať,aké veľké izby bývajú v hoteli,ak je teda dvojlôžková s prísteľkou,tak musí mať najmenej 27m2, mne sa už niekedy aj smejú,že načo ma zaujíma takáto nepodstatná vec,že chcem luxus,že sa na izbu ideme len vyspať,ale keď sa rodina porozkladá,tak raz dva je izba malá a potkýname sa o seba. 😒

S delfináriom neviem poradiť,ale hádam sa niekto nájde. 🙂

brmbolcek
28. jún 2016

@silviaaa21 ahojki v ktorom papilone ste ? v ajsi ci zoejma presne neviem sko sa vola ten druhy. Dakujem

zazova
28. jún 2016

@hasleerka Na plazi je snack bar ,je tam vsetko co potrebujes.Hlavne tu nepocujem rustinu.Cele nas to stali 2+2 1420 e cez nemecku ck.Fakt doporucujem

zazova
28. jún 2016

@bejca Leteli sme z Wiedne Sunexpres.

zazova
28. jún 2016

Baby , co sa to deje na Slovensku? Mam normalne strach ,plne ulice ludi v Bratislave za odvolanie vlady.Co sa to deje? Tu je klud.

baumka
28. jún 2016

@zazova neboj 🙂 nič také sa nedeje, stále len chcú donútiť Kaliňáka,aby odstúpil. Tu na Sk sa viac rieši Brexit.

caspino
28. jún 2016

My sme v Side a taky klud je tu neni natrepany hotel ziadne rady v restike lehátka volne....

baumka
28. jún 2016

@caspino ty si v Sultan of Dreams? Ako sa vám páči hotel,služby a celkovo,lebo známa tam ide za mesiac.
To je super,že nie je plno ľudí,dúfam,že aj my keď pojdeme,tak bude v našom hoteli dosť miesta na pláži,aj prii večeri 🙂

kaja00
28. jún 2016

@caspino ahoj a v akom hoteli ste? My chceme ist v auguste. Poprosim o tip, ja som uz v Side bola a velmi sa nam pacilo.dakujem

katkak512
28. jún 2016

Ahojte dievčatá. My sme sa vrátili v piatok z Turecka a žiadne nepokoje. Hotel nebol plne obsadený a hlavne skoro žiadny rus. Veľa nemcov a tí sú slušní. Inak boli sme v hoteli Miracle resort a vrelo odporúčam. Krásne veľké izby A vonali novotou. V zime ho vraj prerabali. Hotel bol len 12km od letiska Antalya, nemuseli sme sa este hodinu trepat autobusom na hotel. i.

popova
28. jún 2016

@silviaaa21 Boli sme v delfináriu v Beleku bol to super zažitok tuším cena bola podobná zakupili sme si u delegátky ale nelutujeme

baumka
28. jún 2016

@katkak512 Miracle by som hneď brala 🙂 ale ako som ho zo tri roky sledovala,tak cena bola vysoká,ale tento rok musela byť top ponuka,no mám najmenej 5 hotelov vo výbere ,čo by som si pred rokom ani nepomyslela,že by to finančne vydalo

aj tá moja známa,čo je momentálne v Adalyii píše,že aj ráno o 10 zoženie lehátka v druhej rade pri mori ,čo niekedy nebolo možné,je kľud aj v lobby,aj v areáli a aj na prechádzke po pláži to nevyzerá ako niekde na tržnici

karinkaeich
28. jún 2016

ahojte, v stredu 6.7. z BA neletite niekto?

lauraa
28. jún 2016

@karinkaeich kam letite?
@baumka nevies ako jecto s wifi v Adalya?

lauraa
28. jún 2016

@popova bola som na tom podobne, vybraty Rodos, aj ked nie prilis s nadsenim, a stale pokukujem po Turecku, takze uvidime ako to dopadne, proste Turecko nasadilo latku vysoko a grecko, spanielsku , taliansko zaostava velmi ,velmi daleko

popova
28. jún 2016

Stale nemám nič vybraté čakám ... možno niečo vyčkám už mi z toho drbe

baumka
28. jún 2016

@lauraa v lobby a blízko lobby a aj bazénu je zadarmo,ale hlavne večer je preťažená a dá sa dokúpiť na izbu,ale čo som čítala v recenzii,tak im to išlo pomaly

baumka
28. jún 2016

@zazova a s akou ck ste boli?