Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

lauraa
28. jún 2016

@popova ani ja...

lauraa
28. jún 2016

@baumka na izbe ked si ju priplatis ide pomaly?

baumka
28. jún 2016

@lauraa videla som to v tejto nemeckej recenzii,že si chlap priplatil na izbu a hodinu a pol mu naťahovalo fotky na fb.Tie výkričníky,čo sú v recenzii sa týkajú len wifi,inak bol v hoteli spokojný. Je možné,že na komunikáciu by tá wifi stačila,s fotkami býva v hoteloch asi všade problém.

https://www.holidaycheck.de/hrd/adalya-ocean-de...

baumka
28. jún 2016

@lauraa vraj aj v Compassbare bolo wifi,čo teraz číttam,na izbe na týždeň za príplatok 15€.

Minule som čítala,že tieto pripojenia stoja hotel veľa peňazí,že preto si nemôžu dovoliť zaplatiť tú najrýchlejšiu wifinu. Niekto na tom veľmi zarába 😒

lauraa
28. jún 2016

@baumka dakujem

kendall
28. jún 2016

Len tak pre info došlo (pravdepodobne k teroristickým) útokom na letisku v Istanbule. Pozrite si správy.
Ešte stále si myslíte,ze je to tento rok vhodná krajina na dovolenku????

mirage
28. jún 2016

@kendall hm, no zrejme cena a to ze im vsetci usluzne ponukaju drinky a puliruju izbu je silnejsi argument.

Mimochodom tie delfiny a ine zvery v delfinariach neskutocne trpia, ukazovat to detom a tesit sa z nich je krute.

kendall
28. jún 2016

@mirage presne tak,ja tam deti nikdy nevezmem lebo to nemienim podporovať. Tak isto ako cirkus a podobne šou so zvieratkami

baumka
28. jún 2016

@kendall kde si bola doteraz? Len si čakala,kým sa niečo stane a teraz ti to urobilo dobre,že? To bola akcia PKK.

Istanbul je mimo Tureckej riviéri. Písala si aj ľudom,čo idú do Francúzska,Bulharska,že tam nemajú cestovať,ked tam sa tiež niečo také stalo ? Alebo nech nejdú naši na futbal do Paríža? Neznášam,keď niekto len číta a čaká,čo negatívne sem hodí. A neznášam,ked niekto si myslí,že iný si nepozrie správy,že sa musí spoliehať na koňa,kde mu to nejaký láskavý človek oznámi. 😒

prevenar
28. jún 2016

dovolenka v Turecku ? LOL Turecko je krajina vo vojne , ako v medzistatnej, tak v obcianskej. iba blazon by tam cestoval s dietatom ..ale zas blaznov sa vzdy najde dost . ^^

baumka
28. jún 2016

a nie každý sa ulakomí na cenu,my máme dovolenku kúpenú už skoro 9 mesiacov,keď ešte nik netušil,čo sa bude diať vo svete

nechajte každého nech sa rozhodne,nešírte paniku,každý je dospelý a vie si spočítať dve a dve

baumka
28. jún 2016

@prevenar presne,trafená hus zagága 😀

že si ty trafil rovno teraz do tureckého fóra,asi už d tebou nechce nik diskutovať v tom tvojom a neodpovedaj mi láskavo

pomastil si si dobre ego? 😉

janka279
28. jún 2016

@baumka no neviem, ci je to az taka blbost. Na letisku v Istanbule prave vybuchli vraj dve bomby. 😕

abbey1
28. jún 2016

Fúha, a zasa výbuchy v Turecku v Istanbule. Už naozaj prituhuje. 😢

prevenar
28. jún 2016

@baumka co je konkretne tvojim problemom? nech v tom mam jasno 😀

kendall
28. jún 2016

Tu kopec ľudí nepozerá správy ale ponuky na last minute a kde je aký super hotel a pláž. A necakala som,pisala som tu už pred mesiacom,ze je otázkou času kedy sa čo zomelie v Turecku, lebo to už viac jednoducho nie je bezpečná krajina .
Útoky boli aj budú aj v iných krajinách,ale v Turecku ich bolo už veľmi veľa. To že tam niekto ide na dovolenku je jeho vec, ale napísať svoj názor môžem ,veď tu kopec ľudí rieši či je to tento rok vhodná destinácia. Keby bolo toľko veľa útokov ako v Turecku aj v Španielsku či Francúzsku, tak tam nikoho nenapadne ísť dovolenkovať, tak sa uvedom!!!

baumka
28. jún 2016

@janka279 ja som si to pozrela,viem,o čom píšu a vô bec sa z toho nesmejem,len mi je divné,že sa nájdu ľudia,čo tu vôbec nepíšu a potom zrazu so škodoradosťou sem nabehnú a šíria paniku a mastia si ego

prevenar
28. jún 2016

ludkovia dobri , kto si chce dat zabit svoje dieta ..nech sa paci, nemam s tym najmensi problem. moju radu som myslel pre ludi s mozgom ...zvysok nech ignoruje.

kendall
28. jún 2016

@prevenar 🙂 😉 😉 komu niet rady tomu niet pomoci

baumka
28. jún 2016

@kendall ale nechápeš,že ty nemusíš informovať,ľudia si to nájdu v tv na FB alebo v rádiu? O to ide,že zrazu koľkí ste tu nabehli,to čo má znamenať ?
A okrem iného je tu na to diskusia o politickej situácii,tak prečo to nedať tam?

baumka
28. jún 2016

a v tomto sú nemecké fóra oveľa lepšie robené,tam to admini kontrolujú a hneď poukážu,že príspevok mal byť inde umiestnený,len tu na koňovi každý píše,kde chce o čom chce,ale chápem,že niekto cíti,že jeho téma teraz má útlm,tak sa ide povrtať do inej,také typicky slovenské....

abbey1
28. jún 2016

@baumka Nemyslím, že toto je tvoja osobná diskusia. V Turecku sme zažili krásne dovolenky, tento rok len vyberám. A tak ma správa šokovala a dovolila som si napísať. Aj o tomto je výber správnej destinácie.

baumka
28. jún 2016

a teraz mi dúfam napíšete,že môj posledný príspevok bol málo inteligentný...

kendall
28. jún 2016

@baumka a tebe o čo ide? Že do diskusie,kde sa rieši dovolenka v Turecku, či je to dobrý nápad, ak áno tak kam,aky hotel atď.nemoze nikto no proste nikto napísať ,čo sa práve v tej krajine deje????
Sa ti nezdá že to celé spolu súvisí????

baumka
28. jún 2016

@abbey1 ale ja nikde nepíšem,že je to moja diskusia,alebo neviem,či niekde vidíš odo m§a príspevok,že nútim ľudí cestovať do TR,keď má niekto otázku,viem odpoved ,tak odpoviem. Ved to robíš aj ty aj iní z nás ...... píšem o tom,že v iných lepšie spravovaných fórach by boli príspevky mimo tému premiestnené,neviem,čo nie je na tom pochopiteľné...

abbey1
28. jún 2016

@baumka No pre mňa je to nepochopiteľné, lebo toto je téma o dovolenke v Turecku a táto situácia je veľmi znepokojivá.

yidaky
28. jún 2016

@popova Lindos Princess...

baumka
28. jún 2016

@kendall ale ešte raz si všetci prečítajte,ako ste to napísali -s opovrhovaním,že ľudia si chcú užiť pomerne lacnú,ale kvalitnú dovolenku,tak ich hned treba zhodiť? Toto inteligentný človek neurobí.... JA by som si to nikdy nedovolila,čítam aj iné diskusie o cestovaní,o krajinách,kde by som tiež nešla ,ale nikdy sa nepovyšujem a nepíšem tam,nezhadzujem ľudí -toto je rozdiel.....

kendall
28. jún 2016

@abbey1 ono to zjavne voooobec nepatrí do tejto témy,lebo Istanbul je predsa strašne ďaleko od tureckej riviéry, vlastne je to vôbec v tej istej krajine???? Turecké riviéra je asi samostatný štát veeeelmi ďaleko od Sirie a radikalov

baumka
28. jún 2016

a teraz si všimnite rozdiel ,ako to napísala yidaky- vy to nevidíte?? Takto má vyzerať reakcia,keď sa niečo také dozviem. Kto ten rozdiel nevidí,tak by mal ísť na kurz empatie.

dobrú noc