Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

gabika53
29. jún 2016

@katarinakatka no to musi byt suma...co sa zblaznili? To je mimoriadna situacia, nie len take rozhodnutie pre nic za nic..urcite by som este pockala na mnzv, ale nedajte sa..drzim palce, nikto sa predsa nechce dat ohrozit na zivote, svoje deticky uz toboz nie..

mk22
29. jún 2016

@gabika53 nemenia..pravw som sa vratila..ide dovcu iba stornovat za poplatok

mk22
29. jún 2016

@gabika53 tunis min rok bolo nieco ine prave som sa vratila nejde to zmenit

katarinakatka
29. jún 2016

@mk22 ano Tunise boli ohrozený priamo turisti , preto sa dal zajzd zrušit alebo plne stornovat, teraz v Turecku je klud v turistickej oblasti tak preto nechcu vymenit ani stornovat ☹

mk22
29. jún 2016

@katarinakatka presne tak..ja som to min tyzd zaplatila porazi maaa

katarinakatka
29. jún 2016

@mk22 no čo už dufam že bude všetko fajn a v pohode, netreba riskovat ale človek nikdy nevie čo sa stane a kde . Keby sme sa stale strachovali možme sa tak akurat zatvoriť doma a sediet na zadku 😝 😝 😝 Miliony ludí denodenne cestuje či pracovne, za rodinou alebo na dovolenku 😎

gabika53
29. jún 2016

@katarinakatka ale nam to vymenili po utoku v meste Tunis, co nie je letovisko..az o 3 mes bola strelba na plazi..tiez bolo vydane len vyhybat sa velkym mestam a na plazach bol pokoj..a vymenili..no ktory turista nie je v ohrozeni, ked musi kazdy na letisko? Ved tam je to podla mna najnebezpecnejsie☹

katarinakatka
29. jún 2016

@gabika53 no to mi povedali dnes v CK Kartago

bejca
29. jún 2016

co sa tyka utokov - moze byt vsade na ktorom kolvek mieste na zemi - tiez sa vyhrazali ze hlavne sa tento rok sustredia na Chorvatsko a Taliansko - na plazach tam ponukaju kukuricu a rozne veci - bude mat vo voziku bomby alebo samopal .... niekto na ihrisku kdekolvek necha tasku a hotovo ... nikde sme neni v bezpeci :( je hrozne co sa deje , ano aj mna to trapi a nie som clovek ktory rad riskuje , ale preco by sme mali vsetci " pichnut hlavu do piesku " a radsej nikam nechodit ? toto je presne to co tí teroristi chcu dosiahnut aby sa ich vsetci BALI , a aby sme posratí sedeli pekne doma ..v ziadnom pripade , a kazdy mame svoj osud uz davno takze ... kazdy podla seba , nech sa kazdy rozhodne , my sme boli pred 4 rokmi v Bulharsku - este o teroristoch sa ani nehovoriilo , pristali sme , nasadli na bus a za 2 dni na tom letisku vybuhol autobus - teroristi - pred dvoma rokmi sme boli na Krete - zostrelili vraj nechtiac - lietadlo - neskutocny strach som mala ked sme leteli domov , minuly rok sme boli v Turecku a prave zacali tie " rozbroje " tiez sme nikam radsej neisli ano tiez som bola stale v strehu , aj ked sme leteli domov tak som mala obavy ....- ale tak co uz ... stava sa , je to a inak to uz ani ni kdy v zivote nebude ....a hlavne prosim vas nechcite tu nikoho uštvať alebo niekoho osočovať , debatujte v kľude 🙂 pekný deň

bg2014
29. jún 2016

zase sa ukazali ty vymetenci

gabika53
29. jún 2016

@katarinakatka teraz hovorili v spravach, ze cestovky nemaju problem zajazd vymenit..no tak skuste😉

jancazvalova
29. jún 2016

Tak po tomto atentate by som tam uz v ziadnom pripade nesla

mk22
29. jún 2016

@gabika53 mne to dnes vyvratili ze nie

iwet7
29. jún 2016

@jancazvalova ja uz by som tam nesla ani pred nim. dnes to bol istambul, antalya je dalsia v poradi? viem, ze tito blazni mozu prist kamkolvek, ale frekvencia utokov v turecku vs. ostatne EU krajiny je neporovnatelna

jancazvalova
29. jún 2016

@iwet7 ano presne tak, pravdu si povedala. Moze to byt ktore kolvek mesto v Turecku, aj ked myslim si ze ked uz tam jeden bol tak dalsi tam uz asi nebude. Oni chcu len vystrasit a idu dalej

bg2014
29. jún 2016

to si nemyslim ze idu dalej, ked si vsimnete tak stale udru hlavne na hlavné mesta, Pariz, Brusel, Istanbul, Tunis lebo tam je najvacsia koncentracia ludi a o to im hlavne ide.zabit a vystrasit co najviac ludi.a na istanbul udreli uz myslim ze 3 krat za posledny polrok. takze nikdy ani zadarmo

katarinakatka
29. jún 2016

@gabika53 hovorili v spravach ale tealita je ina bohuzial 😯😯😯

hasleerka
29. jún 2016

my sme 2 týždne po tom útoku v bulharsku išli do prímorska ... a vôbec som nemala strach .. takisto aj teraz mám v pláne koncom augusta ísť do turecka a vôbec sa nebojím... ak sa má niečo stať, tak to príde .. bud padne lietadlo, zrazí ma auto, dostanem rakovinu ...

ingusz
30. jún 2016

@hasleerka trosku odvaha ist niekde lde bolo od zaciatku roka cca 30 utokov .. vedome kde sa nieco takw deje . Moj nazor je ten ze ked nemusim neohrozujem vedome svojich blizkych . Ano co sa ma stat sa stane ale toto je ine ..

hasleerka
30. jún 2016

pôvodne som nemala v pláne písať o útokoch, nakoľko do tejto témy chodím pre inšpiráciu o hoteloch v turecku a skúsenostiach ... ale tak nedalo mi ... nemyslím že je to odvaha ... iba sa nemienim stresovať ... aká je pravdepodobnosť že zrovna zaútočia, ak tam budeme my ... asi taká istá, ako ked opitá vodička narazila do mladého dievčaťa a zabila ju ... môj názor sa nemusí každému páčiť a nemyslím žeby som vedome niekoho ohrozovala ... takže kto nechce, nech tam nechodí ...

bejca
30. jún 2016

@hasleerka pravdu píšeš 🙂

bejca
30. jún 2016

@baumka kde si sa nám stratila 😉

katkak512
1. júl 2016

@baumka je to presne tak. Vôbec nie sú hostia. Vedľa nás boli aj hotely pozatvarane. Ale my sme si to užili. Aspoň bolo miesto na večeri, neboli dlhé rady na jedlo atď.

popova
1. júl 2016

@hasleerka Suhlasim s tebou

gabika53
1. júl 2016

Dievcence je zbytocne tu pisat a obhajovat svoju dovolenku..kto chce, pojde, kto moze, vymeni, kto nechce nepojde..asi je tema vycerpana..bola som tam, 3 tyzdne dozadu, par rokov nemusim..takze diskusia sa moze uzavriet, nie? Kazdemu krasne leto s rodinkami, bez urazov, nehod..🙂 🙂 🙂 🙂

yidaky
1. júl 2016

@popova Lindos Princess, Rodos

macusikzv
1. júl 2016

@gabika53 nepacilo sa ti? Bola si ked aj ja.Kde si sedela ,ked si isla naspat?

macusikzv
1. júl 2016
lauraa
1. júl 2016

@macusikzv kde to je?

adryk74
2. júl 2016

Práve sme v tureckú Kemer ,super dovolenka nebál som sa sem ísť
a nebál by som sa ísť znova.Treba si užívať život.Väcsia pravdepodobnosť je že ťa v bratislave zrazí auto ako tu dostane terorista.