Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

lauraa
5. júl 2016

@karinkaeich Hotel Kumkoy Beach?

lauraa
5. júl 2016

@bejca wufi tu moc nefunguje, tak Sa mi nejako straca co si chcela vediet, napis mi do ip, rada ti odpoviem

macusikzv
5. júl 2016

@zazova COOOO?aj ja som tam bola pred 3 týždnami a už by som nešla.vy ste mali piesok na pláži?my strk......večer si nemala kam íst....o nicom miesto...nabuduce ak bude dake,tak určite nie okulcare ☹

bejca
5. júl 2016

@lauraa pisala som ti spravu 😉 vdaka 🙂
@macusikzv my sme minuly rok boli v Sea World - mali sme kamienky a kusok od kraja hned hlbka :( este ze maly vie plavat 😉 ale jasne ze sme stale s nim 🙂

evulienkaslx
7. júl 2016

@demetria Ahoj, prosim ta, su v Baia Lara aj smykacky pre mensie deti? Mame 3rocnu a ta zboznuje. Na fotkach z minuleho roka som videla, ze vedla stavali daky aquapark alebo co. Je to hotove alebo sa stavia? Dakujem

adka_m
7. júl 2016

@bejca No ahoj, nie sme v adalyi, sme v Lare, hotel Adela Elite, Ocean bol vraj prebookovaný, tak nás presunuli sem, ale sme maximálne spokojní, výborné služby, oveľa viac atrakcií pre deti, lunapark zadarmo, pre nás lepší hotel ako Ocean, ale pláž je asi horšia, kamienková a je tu prudší spád a nie je tu žiadna promenáda. Ale ako hovorím, my sme spokojní, vždy sme chceli ísť do Lary. Inak všetci co mali ísť do Oceanu, išli sem, ale to preto, že skončil ramadán a je tu kopu Turkov na dovolenke, v auguste moze byť iná situácia. Čo sa týka bezpečnosti, žiaden problém, len sa nemáme kedy ísť prejsť, bo deti sú večer totálne unavené z toľkých atrakcií a vody, ale jeden výlet sme už absolvovali a na druhý sa chystáme.

adka_m
7. júl 2016

Hotel Adalya Elite-opravujem

zazova
7. júl 2016

@macusikzv Treba si vybrat kvalitny hotel a nemusis nikam chodit.Vsetko sme tam mali.Ani ja by som do ineho hotelu v stredisku Okurcalar nesla.Len Litore resort ma peknu plaž.

lauraa
8. júl 2016

@adka_m my sme v Adalya Ocean a ano pocula som ze slovakov presuvaju do elity alebo rezortu vedla. Inak momentalne v hoteli su len nemci a par turkov. Dufam ze pridas fotky z elity, videla som ju tu na fotkach, ta rieka vedla vam nevadi? A služby inak ? Je citit ze maju otvorene prvu sezonu?strava? Animacie?

bejca
8. júl 2016

@adka_m prosim ta a to vas vopred informovali ze vas ubytuju inde ? lebo ja inam nechcem ist ..

bejca
8. júl 2016

@adka_m a prosim ta cez aku cestovku ste kupovali zajazd ? dakujem

baumka
8. júl 2016

@bejca kedy to presne idete? Už ste zbalení? 🙂

Ak sa obávaš,či vás má hotel v systéme,skús napísať mail so svojimi údajmi,či ťa evidujú.Ak by sa neozvali,tak pošli ten mail aj na ďalší deň. Za pokus to stojí. Možno by bolo dobré spýtať sa priamo v ck,oni by to už mali vedieť,kde vás dajú. Inak som čítala,že presúvali aj niektorých Nemcov.

demetria
8. júl 2016

@evulienkaslx
Su tam aj smykacky pre mensich, ale nic moc. Skor nebezpecne. S 3r. chodili rodicia na tie toboganove uplne v pohode. Neboli strme a plavcici neriesili.
A ten akvapark vyzeral skor ako pred demolaciou, teda odhadli sme to tak. Bol zavrety, len travu tam polievali a obcas tam presli nejaki udrzbari.

demetria
8. júl 2016

@evulienkaslx
Teraz ale rozmyslam, ze tie pre mensich su na suchu, len sa daju pritiahnut k vode. Take tie klasicke "detskokutikove" plastove.

frotta
8. júl 2016

yalihan tym sa neda nic pokazit

lauraa
9. júl 2016

@bejca dnes pridu prve Sk rodiny sem do Ocean, nerob si Starosti , urcite Sa sem dostanes.vela nemcov odcestovali, trochu Sa to tu ukludnilo, publikum je uz viac pomiesane, nejake turecke rodiny su tu tiez, pozitivne nemusim o 6 behat s uterakmi k lehatkam.

bejca
9. júl 2016

@baumka ja som bola vs tredu v CK a pytala som sa na to ubytovanie , ale tak tvrdili ze do ineho hotela nas dat nemaju ... ved uvidime 😉 a odlietame 13.7. o 19,45 😝 dost neskoro ... ale tak nevadi , zbalení sme este neni az v utorok zacnem 😀
@lauraa super super 😵 potešujuce spravy 😉 ja chcem ist do Side pozriet a z toho druheho hotela je to uz velmi daleko z tohoto je to sup sup 🙂

lauraa
9. júl 2016

@bejca aj zastupca hydrotur v hoteli povedala ze caka uz dnes rodinky s detmi ale do rezortu ,takze tesim s na vas

bejca
9. júl 2016

@lauraa dufam ze sa uvidime 🙂

bejca
9. júl 2016

@lauraa a vy ste do kedy v hotely ? a kedy mate odlet ?

baumka
9. júl 2016

@bejca ,tak to máš pevné nervy,že budeš baliť až v utorok. 😀 My máme ešte 12 dní,ale už teraz stresujem,dávala som dokopy lieky,a vyzerá to,že ich bude asi zo dva kilo,tak ich musím zredukovať. 😀 Vždy berieme viac a takmer všetky sa s nami vracajú domov. Aspoň si aj tie môžu povedať,že boli na dovolenke. 🙂

TAk keď ti ck sľúbila,že vás dajú,tam kde chcete,tak to by bola riadna drzosť,keby to nedodržali,ale verím,že to máte už isté. Síce do hotela prídeš pred polnocou,ale dáte si nejakú polnočnú polievku,izba bude už nachystaná a možno ťa aj @lauraa bude čakať s drinkom pri bare. Pekne si to užite. 🙂

bejca
9. júl 2016

@baumka ja lieky zajtra spisem , skontrolujem co nemam dokupim a v utorok pekne pomalu pobalim ak nie v stredu 😀 ved je este casu dost 😀 😀 a aj ja naberiem lieky a nastastie prinesiem domov ale istota je istota 😉

adka_m
10. júl 2016

@bejca ahoj, išli sme cez hydrotour a samozrejme,že nedali vedieť, že pôjdeme inde, po prílete na letisko nám to povedali, keď sme boli unavení a nemali inú možnosť, no co budes

adka_m
10. júl 2016

@adka_m dokončenie: čo budeš o polnoci s niekým vyjednávať? Ešte som spisovala reklamáciu, lebo nám nedali zaplatený výhľad na more. A aby toho nebolo málo, malý dnes v noci raz vracal a mňa strašne bolí žalúdok od včera večera, tak asi ideme teraz k lekárovi, najradšej by som už dnes odletela domov, však neviem či ma ten žalúdok bolí z nervov, alebo som sa proste prežrala 😲

lauraa
10. júl 2016

@adka_m ano , pocula som ze to tak urobili, len zial ,cestovka Asi zato moze najmenej, Hotel predal viac izieb ako bolo v dispozicii a prave mozno so zaujmom zaplnit elitu lebo je to novy nevyskzsany Hotel, AdalyaOcean je plna nemcov a tuto klientelu si chcu udrzat.
@bejca 14 .7rano po tanci pozeraj animatora so Sk trickom

lauraa
10. júl 2016

@adka_m stastny navrat a nech Sa rychlo Date do hromady,hlavne malicky

bejca
10. júl 2016

@adka_m ahoj , my ideme cez primatour , ale na zmluve je hydrotour , tak som zvedava ako dopadneme , asi este zbehnem do CK aby mi to preverili na 100% ....dufam ze budete ok aj s malým , a ty aj davas probiotika ? ja vzdy beriem a denne uzivame 😉 daj vediet ci uz vam je lepsie 😉 a odlietate asi 13.7. že
@lauraa no neviem ci vas teda stihneme ☹ kedze my prideme az po polnoci a rano este asi budeme spat min do 9 tej ...

adka_m
10. júl 2016

@bejca hej antibiotiká dávam deťom dva týždne pred odchodom a nám dospelým týždeň, preto si myslim, že sa to u mňa len vďaka tomu skončilo kŕčami a malý zatiaľ vyzerá byť tiež ok, tak uvidíme. Ale na túto dovolenku budem dlho spomínať 🙄

adka_m
10. júl 2016

To mali byť probiotiká

adka_m
10. júl 2016

@lauraa služby sú v pohode, až dnes na toho lekára, chcel odo mňa peniaze v hotosti za ošetrenie, bolo ťažké vysvetliť extrémne nepríjemnej sestričke, že máme poistku, ani nevedela po anglicky, nakoniec to vyriešil samotný allianz cez telefón a platila som iba za lieky, ale dosť nepríjemná skúsenosť, ani delegátka na toto vôbec nebola pripravená. Rieka nám nevadí, animácie poslabšie, ale nie je cítiť, že je to nový hotel