Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

mia265
15. júl 2016

@nyusika akurát toto nemá s terorismom nič spoločné

nyusika
15. júl 2016

@mia265 jasneeee. Im sa nepáčilo, ako pomaly sa jedná o prijatí do EÚ

mia265
15. júl 2016

@nyusika komu? 😀 Na to si prišla sama? Nepáči sa im,ako vláda rieši boj s terorismom

nyusika
15. júl 2016

@mia265 jasneeee. Konečne tomu rozumiem.

gurags
15. júl 2016

Je mi luto tych dovolenkarov ktori su tam. Su zrusene vsetky lety tam i spat :(

nyusika
15. júl 2016

@gurags nešír paniku.

Sorry, ale keď už toto nie je varovanie,, tak ja neviem

sardinka335
15. júl 2016

@gurags aj lety do Antalye su zrušene? My ideme na v pondelok na Cyprus...a letime cez Antalyu.

abbey1
15. júl 2016

@sardinka335 Zatiaľ nie. Len Istanbul a Ankara. Zostáva dúfať, že sa situácia rýchlo upokojí, ale pri takýchto vojenských operáciach nikdy nevieš.

kittykat22
15. júl 2016

@sardinka335 nad Ankarou lietaju vojenske lietadla a vrtulniky a v meste bola pocut strelba podla tlacovych agentur. Na letisku v Istabmule su tanky a obrnene vozidla 😖

Tak to tam vypada sialene.

alesia
15. júl 2016

sledujte tu .. http://www.aktuality.sk/clanok/356261/online-v-...
panika je uz asi celkom na mieste :(

sardinka335
15. júl 2016

@abbey1 booože moj....no dufajme, tak človek z toho nema dobry pocit, aj tak v Antalyi sa stoji len na letisku ani z lietadla nevystupujeme len tam sa stoji koli technickej kontrole a ešte sa let presmerovava na medzinarodny či ako nam to povedali. Kazdopadne trčime pol hodinu v lietadle takze na Turecku podu ani nevkročime.

sardinka335
15. júl 2016

@alesia aaaale take zdroje aktuality, čas, topky....sak nehovorim ze sa tam nič nedeje ale viem ako tieto media radi robia z komara nie ze somara ale slona.

gurags
15. júl 2016

@nyusika kto tu siri paniku... vyjadrila som len lutost, pretoze ti ludia budu vystraseni... ja by som teda urcite bola, lebo to nie je sranda. Dufam,ze sa to upokoji co najskor.

abbey1
15. júl 2016

@sardinka335 V pondelok to máte ešte veľmi čerstvé. by som mala zadok stiahnutý. Dnes nevieš, čo si ťa kde počká. Držím päste. severný Cyprus je krásny. Minulý rok to bol náš favorit a skončili sme v Tunisku a odchádzali odtiaľ 2 dni pred útokom. Fakt nikdy nevieš.

abbey1
15. júl 2016

@sardinka335 Ja som pozerala zahraničné. Na naše sa nespolieham. 😉

alesia
15. júl 2016

@sardinka335 ano, asi mas pravdu, preto ma momentalne plne ruky prace aj slovenske ministerstvo zahranicnych veci a vsetky lety do turecka zmenili trasu .. pardon, s vynimkou tureckych earoliniek ..

nyusika
15. júl 2016

@gurags to bolo ironicky....ja som bola označená za šírenie paniky

nyusika
15. júl 2016

@sardinka335 Žiaľ, tentokrát zdroj nie sú Čas a Topky 😑

Verím však, že to všetko dobre dopadne

sardinka335
15. júl 2016

@abbey1 ani neviem ako to je daleko od seba ved Istanbul a Antalya to mi pride ako nebe a dudy....
a inak toho erdogana treba zvrhnut, ak sa vratia k odkazu Ataturka bude to lepšie...no pozerám ze tento rok neni veru uhorkova sezona 😀 😀 😀 ako ved nič v zlom

sardinka335
15. júl 2016

@nyusika nemohli počkať po sezone??? 😀 😀 😀

abbey1
15. júl 2016

@sardinka335 Problém je, že nikto nevie, ako sa to ďalej bude vyvíjať. Môže to prebehnúť pokojne, môže dôjsť k občianskej vojne.

sardinka335
15. júl 2016

@abbey1 akurat mi piše na fb moj znamy čo robi v cestovke ze Antalya sa tvari ze normalne funguje..

nyusika
15. júl 2016

Erdogan sa podľa jednej info snaží získať azyl v Nemecku. Podľa inej sa snažia pristáť v Ankare

kittykat22
15. júl 2016

@nyusika turecka armada vyhlasila stanne pravo. Prezident prave zdrhol z krajiny. Ak toto dobre dopadne tak ja som macko usko. Velmi podobny priebeh mal zaciatok vojny v Syrii.

abbey1
15. júl 2016

@sardinka335 Práve som pozerala, že niektoré letecké spoločnosti zatiaľ odklonili a pozastavili všetky lety do Turecka. Niektoré lietajú normálne. zajtra sa vracajú známi, tak uvidím.

nikitkad
15. júl 2016

no neviem

nyusika
15. júl 2016

Zajtra od šiestej ráno (vraj) zákaz vychádzania.

sardinka335
15. júl 2016

@abbey1 no...akurat znamy mi piše ze sa bude snazit spojit zo Saturom a pojdeme cez Larnaku - grecka čast....uvidime...

nyusika
15. júl 2016

Armáda prerušila vysielanie tureckej štátnej televízie....

abbey1
15. júl 2016

@sardinka335 Cez koho idete?
Cestovka to určite bude riešiť.