• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

22. mája 2017 
@gabina23 ale určite prežije v pohode a klude :slight_smile: Turecko je krásna krajina a služby v hoteloch na neskutočnej úrovni :slight_smile: tíško závidim, my už zabudli, že sme toho roku na dovolenke boli :slight_smile: :grinning:
24. aug 2016 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@matulikm boli ste aj s deťmi,? Na letisku povolia jedlo pre deti? Keby sa to tam dalo zohriať by som im dake cestoviny do krabičky zabalila
24. aug 2016 o 12:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabina23 Nie my sme neboli s detmi, takže ani len neviem ako je to s jedlom pre ne. My aj ked sme nieco mali, tak bud sme to museli vyhodit. Mali sme zatvorene redbuly, tak tie sme museli otvoriť a pred nimi vypiť...ale videla som tam akurát mamičky, ktoré mali mliečko vo fľašiach...no ako je to s jedlom netuším, to sa musíš poradiť s mamičkami. Nás zatiaľ nenavštívil bocianik :pensive:
24. aug 2016 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabina23 ja ti tiez neporadim , maly mal 4 roky ked sme isli prvy krat , ale jednlo som nebrala nikdy a tekutiny moze mat 1 dcl , ale ked prejdes kontrolou tak tam mozes kupic cokolvek :wink: mala ma kolko ?
24. aug 2016 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matulikm no tak hadam mi dakto odpise ze ako je to s jedlom :wink: dlho sa snažíte? My sme vo dvojici dovolenku nikdy neabsolvovali ale viem si predstaviť to ticho :smiley:
24. aug 2016 o 13:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bejca maly je pazros hladný ( I ked neviem kde to dáva), má 4r.takze budem musieť daco vymyslieť a mala ma 15m ale papa už všetko..ono my ideme už o pol desiatej z blavy busom do viedne, daco budem musieť zbalit
24. aug 2016 o 13:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gabina23 nam teraz vo viedni zobrali maleho flasu niekam mimo dohlladu potom sa vratili zobrali ma bokom, musela som so odpit a z tasky, z flase a mojho brucha mi takym paperikom brali vzorky na vybusninu:joy::joy: a co sa tyka jedla mala som zo sebou hippku a po kontrole sa maly najedol
24. aug 2016 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
my sme vo VIedni nikdy nemali problem s jedlom aj teraz som v Spar kupovala taky salat a cokopenu v tegliku a v pohode nas pustili aj s tym, mozno tie co budete mat z domu treba ochutnat pred nimi. akurat vodu mozes mat len pre babo, inak sa da kupiot za kontrolou. mliecko a jedlo pre deti by ti snad v lietadle boli ochotny ohriat.
24. aug 2016 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@reluska tak to radšej kupim po kontrole daku vodu..
24. aug 2016 o 19:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@reluska aj si ju dakde zohriala? Lebo mozem kúpiť špagety od hipp malej len to treba zohriať
24. aug 2016 o 19:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabina23 s akou spolocnostou letite
24. aug 2016 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauraa a vies ze neviem? Z Viedne, ale pokyny ešte nemame
24. aug 2016 o 21:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabina23 ja som poprosila v kaviarni o trochu horúcej vody a premiešala som jej to, ak letíte z viedne ja som kupovala hippku priamo tam na letisku v bille
24. aug 2016 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@reluska dakujem :wink:
24. aug 2016 o 21:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poradte ako zbalit synceka ma rok a pol :slight_smile: a ideme skoro koncom septembra uz som hotova ..plienkujeme sa ..
25. aug 2016 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingusz kroksy, a malej idem kúpiť plavky dvojo na obmienanie. My ideme 2.9 hadam bude teplooo takže tričká, šaty, sandálky, a do lietadla leginy a mikinu tensiu..
25. aug 2016 o 09:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gabina23

Ja uz teraz mam cestovnu horucku aj lieky aj vsetko no :grinning: ani na seba nic neberiem len nech ma maly vsetko ..
25. aug 2016 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
MAMICKY AKO VYDRZALI VASE DETI NA LETISKU ..? Aj V LIETADLE ? A potom cestu do hotela ?
25. aug 2016 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingusz no to aj ja a to ideme za týždeň :joy: a kde idete? Lieky stačí paralen od teploty, pri hoteloch mas lekáreň dá sa tam kúpiť čo treba aj lieky..inak mojej malej stačia cudzí ľudia ona na nich kuka a je spokojna..na letisku si pobeha, a duuufa že počas letu bude spať. Masa na mobile to istí I ked neviem či to bude kukat :joy:
25. aug 2016 o 09:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gabina23 my ideme 18.9.az... a lieky nemozem hoc co ma alergiu vies na urcite zlozky ... mojho nebavi na ludi pozerat dlho :grinning:beriem aj nosic keby som.sa s kocikom.nevedela odniest ani ho netrepem lebo v lietadle mi ho znicia mam nacestovane x krat ale z dietatom este nikdy :joy: masa a medved ? Skus mimonov :grin: to zabera :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning: moj natom fici .. :joy:
25. aug 2016 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabina23 bude horúco :slight_smile: my sme boli min. rok prelom september/oktober a super, normálne lutujem že sme tento rok išli v polovici augusta :slight_smile:
25. aug 2016 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingusz ja kočík nemám iba a satku ale beriem iba nosiče. A moja nefici na nicom, telka ju nebaví :smiley: ale staršieho hej tak možno budú spolu kukat
25. aug 2016 o 12:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@reluska tak to konečne vyuzijem malej letné vecičky my byvame na severe a veru až také leto tu nebolo. Iba pár dni
25. aug 2016 o 12:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gabina23 a ako budeš riešiť dojčenskú vodu pre mliečko? kúpim to tam?
25. aug 2016 o 14:19  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@korytnacka1981 snad staci normalna balena voda z Hotela nie?
25. aug 2016 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauraa ty si ju riadne používala ?
25. aug 2016 o 15:15  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@korytnacka1981 ja ešte kojim takže toto neriešim ale asi by som normálnu balenu vodu riesila
25. aug 2016 o 15:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby čo ste boli s deťmi, kybliky na piesok s lopatkami mam kúpiť tam alebo radšej doma? Zaberie to dosť v kufri
25. aug 2016 o 15:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@korytnacka1981 v hoteloch kde sme zatial boli mali vzdy balenu vodu 0,5 l balenu a tu pouzivam na vsetko, kava, caj , mlieko... kam sa chystate?
25. aug 2016 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gabina23 kupis tam za par € , inak treba Sa popytat v detskom klube alebo animateromci nnahodou nemaju na pozicanie, my zvycajne kupime a potom nechame v klube
25. aug 2016 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok