• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

22. mája 2017 
@ingusz na virozu nezaberaju ant. Budes mu davat zbytocne, do soboty to prejde, takze nakoniec letite uz teraz. Peknu dovolenku, uzite si ju a tesime Sa na pozitivne spravy...
31. aug 2016 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
momentálne by som do turecka nejazdil
31. aug 2016 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingusz ja som raz letela tiež s nádchou a pri mori mi to zázračne prešlo a druhý krát dcéra to isté a tam ožila a bola ako vymenená. More je výborný liek. Užite si tam pekné dni :slight_smile:
31. aug 2016 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dano556 však ťa tam nikto ani neťahá. Blíži si škol.rok,choď si radšej pripravovať zošity do školy.
31. aug 2016 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@baumka možno vie daco viac ako my :wink:
31. aug 2016 o 15:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabina23 však si všimni,že nedávno priihlásený a dáva rady skoro do všetkých dovolenkových diskusií,dokonca by nejazdil ani do Chorvátska. :sweat_smile:
A ak nech vie niečo viac,než my,tak nech to vybalí. :grinning:
31. aug 2016 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@baumka áno informácie by sa zišli :smiley:
31. aug 2016 o 15:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dakujem ste zlate babulky
1. sep 2016 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingusz ako je malemu?
1. sep 2016 o 10:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. sep 2016 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dakujeme uz lepsie posielame pusinky :-*
1. sep 2016 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baumka dakujeme :slight_smile: uzijeme
1. sep 2016 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lauraa ma upchate dychacie cesty vsetko mu sadalo na priedusky . Atb mu zabera ..
1. sep 2016 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ingusz PEKNU DOVOLENKU
1. sep 2016 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
My akurat vo vláčiku smer BA :wink:
1. sep 2016 o 14:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@gabina23 peknu dovolenku
1. sep 2016 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gabina23 moja krasna babika .. stastnu cestu prajem . Joj my prideme a hlasia rovno burky v sobotu .. hlavne nech dorazime stastne . Aj Vy . Rada Vas uvidim tak ked nahodou uvidis velku bielu verybu kludne sa prihovor :grinning:
1. sep 2016 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ingusz ahoooj, cestu sme zvládli na 1*, mala lietadlo prespala, potom sme šli minibusom asi 1,5h, aj to sme zvládli I ked ja uz a nervickami :joy: hotel je úžasný, izba neskutocna, máme dve izby takže som šťastná , výhľad pre nádherny, jedlo bolo skvelé na veceru, čašníci kmitali tak dnes už iba utekať k moru a teším sa na tebaaaa:smiley: inak pri recepcii robia dobre miešane drinky :wink:
3. sep 2016 o 06:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ingusz o kolkej letite? Inak v lietadle skvelí obed :wink:
3. sep 2016 o 07:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boli sme teraz 1x s 3r. Vsetko super hotel jedlo pre deti tobogany. Len z klimy hlavne v buse a aj v lietadle zostala po prichode na atb :frowning2: prechladla. Kasel.
3. sep 2016 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabina23 juj dufam ze sa mi podari stopnut konecne a zakotvit pri tebe idem sama na plaz snad ta tam najdem :grinning: ;) som rada ze som ta tu stretla :slight_smile:
6. sep 2016 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingusz som ťa tam zahliadla letmo doobedu, teraz som na izbe mala spi ale ideme k bazenom :smiley:
6. sep 2016 o 13:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingusz
@gabina23 tak čo dievčatá,ako sa vám tam páči? Počasie je aké ? Pošlite aj tu trochu slniečka :smiley:
6. sep 2016 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deny3 ahojky ja som spokojná, máme dvojizbu v tom hlavnom oblúku, takže všade blizo, jedine dva minusi o kt.som však vedela predom sú kamienkova pláž a transfer..
7. sep 2016 o 12:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@gabina23 hahaha, to sa žije, inak super, že takto dávajú tie rodinné izby, my sme boli v tej druhej časti, z pohľadu od mora vpravo, v tej betónovej vežičke, úplne hore, tak sme sa načakali na výťahy. A čo bazény, šantíte? išla by som hned niekam k moru
7. sep 2016 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Gabina fb ? Moje je Luky Ingus ak nas najdes pridaj si ma a tam piseme ohladom stretka a drinkis :joy::joy:
7. sep 2016 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deny3 no pravdu poviem u nas prevláda more :wink: v bazénoch tak trošku zo 3x sme boli..ale už sa nám to kraaaati :disappointed:
7. sep 2016 o 21:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, chcela by som sa opytat či nemáte niektorá skúsenosti že boli ste viac krát v turecku s detmi a raz mali tie problemy že hnačku a vracali poprípade že ste boli aj v nemocnici a další krát už nie, lebo minulý rok sme boli malý mal len rok a boli sme jednu noc na infuzkach a skoro celú dovolenku sme mali oničom, a rozmýšlali sme ist teraz zas ale bojím sa že zasa sa to stane, aj ked hovoria že to može byt hlavne z banénov tak by som sa im teraz skusila vyhnut.
Ďakujem
8. sep 2016 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanesa73 my sme mali 4 dni .. dalavala som probiotika neskor endiex a Hylak forte . Hylak zabral najlepsie .. len som mala problem a malym lebo on banan nezje ani ryzu .. takze pudingova stolica ale chutilo mu vsetko v hoteli . Ja by s takym malym uz nesla . Bolo super ale viem co to je 3 noci spat na stolicke vedla maleho co je napojeny na hadicky ... ked sa stiahnu zili koniec . Akurat ked sme sa vratili zase nieco vybuchlo v Turecku . Ja neviem je tam nadherne hned by som sa vratila ale nie s malym . A kupali sme sa preto v mori viac lebo sme sa kupali v bazene a sa povyhadzoval po celom tele vredikmi a vracial hnackoval . Katastrofa nebolo mi vsetko jedno. Ani do grecka by som nesla bola som a tam je to horsie aj so starostlivostou aj vseobecne neni tam taky standart .
14. sep 2016 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanesa73 to je ťažko povedať, so synom sme boli trikrát, síce trochu starší ako tvoj, prvý krát v pohode, druhý krát jeden deň ho bolelo bruško, na večeri sa vyvracal a už bolo dobre, teraz v pohode, a to bol celú dobu v bazénoch, vodu pil statočne. Zato ja mám problém stále, aj probiotika beriem, a aj tak. No imodium to istí :grinning:

@ingusz to teraz v Sea planet?
14. sep 2016 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok