Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

novana
6. sep 2017

@slnecnica13, ja cez rakúske cestovky nemôže nájsť last minute do Turecka bez prestupu. Nemienim tráviť hodiny na letisku v Istambule. Zle hľadám? 😲

lauraa
7. sep 2017

@novana cez koho hladas? Normalne sa da zadat do vyhladavaca priame lety. Len asi ze z at Lm do turecka bude velmi malo , vela letou bolo zrusenych uz zaciatkom leta.

novana
7. sep 2017

@lauraa, veď práve! Je neskoro, chceme cestovať koncom budúceho týždňa a dovolenky podľa mojich predstáv sú už "neni na sklade".

lauraa
7. sep 2017

@novana skus sk cestovky.... firo ale aj ruefa mali lm. Skus napisat ti na mk @ levandula

novana
7. sep 2017

@lauraa, ďakujem Ti, ale žiadna cs cestovka už naponúka hotel s mnou požadovaným termínom odletu, dĺžkou pobytu, lokalitou atď.

lauraa
7. sep 2017

@novana a co hladas ?

novana
7. sep 2017

@lauraa, 😀 Turecko s odletom 15. - 16. 9. z Bratislavy, Viedne alebo Ostravy, 10-12 nocí, na pláži, najďalej 40 km od letiska, 5*...

pegy4
7. sep 2017

Tui reisen ponuka 🙂 aj my ideme cez nich 🙂 @novana

novana
7. sep 2017

@pegy4, pozriem 🙂

ivca77
7. sep 2017

Baby leti niekto v sobotu do Turecka?

novana
7. sep 2017

@pegy4, pre mňa už neponúka, ani sa nečudujem, je neskoro ☹ Kde idete?

pegy4
7. sep 2017

Myslíš hotel kde ideme ?? Turecko pozerám aj ja, ale my odlet 19-teho

pegy4
7. sep 2017

@novana myslite ? Prepáčte prepísalo mi to

novana
7. sep 2017

@pegy4, nemyslela som konkrétny hotel, ale letovisko. My (ja 😀) chceme ísť k Egejskému moru, všade píše vypredané, vypredané, vypredané... nerozumiem, prečo ponuky nestiahnu...

lauraa
8. sep 2017

@novana ved ich je dost cez at , hned prvy hotel co som zadala podla tvojich kriteriii.napis @levandula urcite nieco najde

lauraa
8. sep 2017

@novana @levandula247 alebo nakukni do jej temy letna dovolenka

novana
8. sep 2017

@lauraa, ďakujem za snahu pomôcť, 🙂 ale Belek leží pri Stredozemnom mori, a ja sa chcem rekreovať pri Egejskom.

karakula
8. sep 2017

@novana skus pozrieť settour, my sme boli tak, to sú nemecké, rakúske cestovky

novana
8. sep 2017

@karakula, ďakujem, už som ponuky všetkých cestoviek stokrát prezrela. Do hotela, ktorý by mi vyhovoval, je straaaaśne dlhá cesta z letiska, alebo nie je priamy let... Hotely spĺňajúce moje predstavy sú už dávno vypredané, asi musím zmeniť destináciu. 😀 Už je načase niečo vybrať, lebo mi ostane chodiť do lesa na huby. 😀

novana
10. sep 2017

Dievčatá, viete niektorá, prečo všetky? lety z Rakúska do Turecka trvajú tri a pol hodiny? Myslím lety priame - bez prestupovania.

katus32
10. sep 2017

@novana predpokladám, že tam je započítany hodinový časový posun, lebo let by mal trvať cca 2:15 hod

novana
10. sep 2017

@katus32, naspäť letí presne 2 hodiny, tam už posun započítaný nie je?

katus32
11. sep 2017

My to máme tak isto, neviem, prečo je to tak. Kedy letite?my 18.9.

novana
11. sep 2017

@katus32, zatial neletíme, cestovka victory reisen chcela podpisať zmluvu, zaplatiť, a oni vraj potom zistia, či je zájazd ešte voľný 😀 chorééé... som predsa objednávala zájazd z neobsadených ponúk... momentálne manžel komunikuje priamo z nemeckou CK, uvidíme, čo z toho bude.

carrie84
12. sep 2017

Dievcata, treba sa na nieco speci pripravit v turecku? Ideme 1x s detmi.... Vybrali sme trendy aspendos....
Pocasie este bude ok - ci mam ratat aj s niecim lahsim na vecer? Pre krposov nejake svetre.... Kujem 😉

novana
12. sep 2017

@carrie84, hlásia teploty nad 30°, myslím, že svetre netreba.

gabina23
13. sep 2017

Včera sme sa vrátili z hotela Side star resort, bolo perfektne, hotel na 1*, všade čisto, doplnany minibar každý deň, personál veľmi milí, jedlo výborne, za pobyt sme mohli vyskúšať všetky tri alá carte reštaurácie, to bol fakt zážitok, pláž trošku ďalej chodnikmi sme šli asi 5 min ale cez krásne záhrady, pláž piesočnatá s pozvoľným vstupom decká si to naozaj vychutnali.transfer trval 40 min. Bezchybná dovolenka a verím že sa tam vrátime 🙂

baumka
13. sep 2017

@gabina23 krásne fotky,som rada,že sa ti páčilo,tá pláž je tam parádna,toto je top v tej oblasti. Aj my milujeme Ala carte,snažíme sa v každom hoteli vyskúšať všetky. 🙂 A bolo dosť SLovákov? A inak asi medzinárodné zloženie,nie?

gabina23
13. sep 2017

@baumka boli dáky Slováci, počula som aj češtinu, ale prevažovali nemci, Turci a pár rusov.plaz naozaj úžasná, na izbe dokonca papučky, plážová taška, hrebeň, spilky do uší, tampóny vatove.

novana
13. sep 2017

@gabina23 , prosím, s akou spoločnosťou ste leteli a koľko trval let?