Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

1marek
10. jan 2018

@sonica je to individuálne napr. DELPHIN IMPERIAL LARA - 3309 EUR v Orexe a to je veľa 12 dni 2 d 15.6.

sonica
10. jan 2018

@1marek ?
ja som len povedala, ze orex ako cestovku mozem doporucit, kazdy si musi vyberat podla svojich finanncii a uvazenia, kazdopadne orex ma vela hotelov, ktore nikto iny nema...
ja som len skonstatovala, ze cestovka ok, resort, ktory sme boli vlani bol na jednotku s hviezdickou... 🙂

stanka33
10. jan 2018

Ak vam to pomoze v lete sme boli v susednom teda spojenom hoteli royal dragon a bolo paradne aj pre nasu vtedy este nie 2 rocnu slecnu....

petka35
10. jan 2018

@stanka33 jééééé my ideme vedľa do taj mahalu, o tom prepojení hotelov som počula, aj videla nejaké videá na youtube... vieš mi povedať viac prosím?? v ktorom mesiaci ste boli?

petka35
10. jan 2018

@sonica my ideme cez nich, mali bezkonkurenčnú cenu na hotel, ktorý sme vybrali, pozerala som všetky cestovky sama, plus potom cez cestovné agentury a vyhral to orextravel, dúfam budeme spokojní aj my

stalida
10. jan 2018

Ahojte,boli ste niekto v Side v Maxholiday hotel Stone Palace?

stanka33
10. jan 2018

@petka35 tach na gal je novopristaveny sestersky hotel dragonu...ten bol moj vysnivani yz par rokov a nesklamal aj ked kazdy na nieco ....napr.zazili sme omnoho lepsi program pre deti ale v podstate to nam nevadilo....tobodane super az na doternych turkov ale co uz..lunapark tiez...prepojenie znamena ze mozes ist do arealu druheho hotela ale restiky vyuzit by si nemala....strava bola uzasna to myslim bude aj tam....more tiez...nam krpata chytila nejaku infekciu koznu vyzeralo to ako kiahne netusim z coho ale neboli to...to nam troch pokazilo posledne 3 dni...a inak naj pecka je ze robia spolu kazdu stredu white sensation party....cize party v bielom na plazi...pocnuc detskou minidisco...navezu kamion aparatury, nazdobia stoly, tanecnice....no parada...my sa na rovnake miesta nevraciame ale dala by som si povedat...

petka35
11. jan 2018

@stanka33 si poklad, potrebovala som počuť takto naživo to prepojenie hotelov, lebo dragon má krásnu záhradu, izby sa mi páčili zas v taj mahale.. tie tobogány sú otvorené stále alebo je tam nejaký Urceny čas? Lunapark večer to mi je jasné. Reštike bude fajn ako v jednom tak v druhom určite, ťažko povedať či by zistili že som z druhého hotela keby si dám pri bazéne dragonu kávu.ci líšia sa náramky? Ta white párty znie zaujímavo. Akože všetci do bieleho obliečka?
Snáď budú robiť aj toto leto. Resp my ideme v júni 16-27.6

lenkael
11. jan 2018

Dakujem ti pekne. Tak dufam ze dovolenka nam dopadne ok.

belaanabela
11. jan 2018

@lenkael
@lenkael nemaj obavy,isto Nás Tí Turci nenechaju o hladu🐷😅🙂 a ako sa ja poznam isto si nieake to kilecko donesiem domov navyse🐧

sandri
11. jan 2018

@jana.oravcova my sme to kupili cez Tui a ideme z Viedne. Vyslo nas to o 600 eur lacnejsie ako v slovenskej cestovke.

5ka25
23. jan 2018

@sandri ahoj,my sme boli v serra palace minuly rok a v zivote som nezazila krajsiu dovolenku. Vsetko super,jedlo,program,kopec bazenov,restika na plazi uplna parada

yoxinka
24. jan 2018

@martuska2
My sme boli v Lare v 2015, hotel Baia Lara s 3,5 rocnym synom a bolo super. Transfer 15 minut, parada. Kvoli transferu ideme aj teraz do Lary, tentokrat aj s takmer 2 rocnou dcerou, iba sme zmenili hotel 🙂. Baia Lara bola super, ale nechceli sme zase to iste. Ideme s nemeckou cestovkou, akurat dnes sme menili datum, aby sme mali lepsie lety, nie tie vecerne, takze ideme 2.6. nakoniec.

oliverceky
24. jan 2018

@yoxinka Kt.hotel?

yoxinka
24. jan 2018

@oliverceky
Royal Holiday Palace

avenev
29. jan 2018

Poradite hotel, kde je su nejake tobogany aj pre mensie deti 3 rocne? Taketo nieco ako na obrazku myslim... Najlepsie v Side kvoli plazam...

1marek
29. jan 2018

@avenev skús pozrieť aj Hydrotour majú slušný výber

kiwi3
29. jan 2018

je tu niekto, kto ma nastudovanu tuto diskusiu? 🙂 zaujimalo by ma, ktore hotely tu najviac maminky doporucuju...

baumka
29. jan 2018

@avenev napríklad hotely siete Kamelya v Evrenseki-Colakli,patrí to pod Side:

Alebo DreamWorld Aqua má dobré tobogány,len nie je na pláži,odvoz je však zabezpečený,je tiež v Evrenseki: https://www.holidaycheck.de/hm/bilder-videos-dr...

https://www.holidaycheck.de/hm/bilder-videos-dr...

1marek
29. jan 2018

90% rezortov v Turecku je prispôspbených pre rodiny s deťmi na Beleku je viac zelene sú väčšie pozemky hotelov a rezortov, je tam aj väčší kľud hlavne večer nieje tam hotel na hoteli a aj deti už môžu spať o 21.hod.

petka35
29. jan 2018

@vsetci ako to je v Turecku s plienkami? Zoženiem pampersky či radšej z domu vziať? Vďaka

baumka
29. jan 2018

@petka35 my už síce tieto problémy neriešime,ale viem,že kúpiš v Turecku aj pampersky,prípadne aj detskú stravu a to aj v niektorých hotelových obchodoch,alebo v supermarketoch alebo v lekárňach,je ich tam kopa. Len cenovo to bude určite viac ako u nás,respektíve to pred rokmi bolo,ale presne ti nepoviem. Majú tam aj svoje turecké "pampersky",cenovo lepšie,ale kvalita neviem.

petka35
29. jan 2018

@baumka naša bude mať 14mesiacov takže stravu už riešiť nebudem len tie plienky ešte určite.ak bude šikovná jak syn,ten bol v roku bez tak by bolo fajn 😉

gabina23
29. jan 2018

Takže dovolenka zajednaná. Vraciame sa do toho istého hotela ako minulý rok. Boli sme maximálne spokojný v Side star resort <3..tento raz na 10 dní 😊 sa neviem dočkať

martuska2
29. jan 2018

@gabina23 a pre kolkorocne dieta je vhodny hotel? Mala sim ho vo vybere ale nakoniec kvoli transferu vyhrala Lara

baumka
29. jan 2018

@gabina23 super,závidím,tá pláž je tam nádherná,najradšej by som sa k vám pribalila do kufra.v:sunglasses::slight_smile: Užite si. 👍 A aký termín máte a s kým idete?

gabina23
29. jan 2018

@martuska2 hotel je úžasný, pre deti kryté detské ihrisko s preliezkami, hojdackami a transfer je 40 min. Pláž nádherná, čistý piesok, a pozvolny vstup..

gabina23
29. jan 2018

@baumka ano pláž je úplne podľa mojich predstáv 😊 ideme 21.6 na plných 9 dni lebo posledny den je odlet o pol dvanástej v noci. Ideme s neckermann. 2 dospelý a 2 deti za 2088

gabina23
29. jan 2018

@martuska2 a ešte majú taký vodný svet s protismykovou podlozkou s vodnými delami kde sa aj dospelý prehrali viac ako deti 😁

avenev
30. jan 2018

@baumka a co Calimera Serra Palace?