Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

martuska2
26. mar 2018

@1marek dakujem. Zvazujem buduci rok Belek 🙂

maminecka2
26. mar 2018

@kali23 Dakujem, zatial som len nakukla, ale vidim ze budeme musiet prehodnotit financnu stranku 🙃, ale vyzera super.

maminecka2
2. apr 2018

Ahojte, mate niekto skusenost s hotelom IC Hotels Santai family resort v Beleku?
Neviete ci tam mava Koalatours animatorov? Pozerame druhu polovicu augusta. Dakujem.

petka35
27. apr 2018

Neletí niekto do side 16.6. do royal taj mahal?

macik061
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
baumka
2. máj 2018

@macik061 a prečo to chceš zrušiť?

nika665
3. máj 2018

Ahojte dievcata,poradte ci ist s 2 rocnym dietatom do turecka v case jul/august.Bojim sa tych horucav tam lebo este sme s nou neboli.Ake mate vy skusenosti?Dakujem

baumka
3. máj 2018

@nika665 my sme chodili s malou od jej dvoch rokov na dovču a to ešte síce nie do Turecka,ale hlavne do Grécka,ale uprostred najväčších horúčav,teda v sezóne. Pred odchodom na pláž sme sa natierali už v izbe a nie až pri mori. Mali sme zásadu,že cez obed sme išli vždy do apartmánu na 2-3 hod. A obedné pauzy sme potom robili aj v Turecku,TUnisku,na Rhodose...,kde boli podobné horúčavy. Chodíme vždy júl/august. Dieťa sa zahrá chvíľu aj pod slnečníkom,resp. pod veľkými slnečnými clonami na pláži- môžete si v tieni stavať nejaký hrad z piesku,doniesť si tam v kýbliku voda od mora a podobne...Zároveň neodporúčam žiadne dlhé močenie sa v bazénoch pre dieťa v obedných hodinách + následné pitie ľadových nápojov. A stále mať nejakú čiapočku na hlave. A tekutiny,ovocie atd...potom sa budete mať fajn 🙂

nika665
3. máj 2018

@baumka dakujem velmi pekne za koment ☺ nejak tak si to aj ja predstavujem 😊 hadam ten moj strach opadne po prvom dni tam a si to uzijeme troska ☺

baumka
3. máj 2018

@nika665 Určite, netreba stresovať dopredu. 🙂 Prvý deň je taký oťukávací,človek je z cesty unavený,potom je to už fajn. Ešte si nasaďte Probio nejaké,aspoň my si dávame asi 3 týždne dopredu a zatiaľ ok. A ktorý hotel ste si vybrali?

martinhorvath
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ikushka19
26. máj 2018

Ahojte maminky, nechystate sa niektora s rodinkou na dovolenku v juni do turecka? Aky hotel mate vybraty/zvazujete? My by sme radi isli 12.6. Asi hotel trendy aspendos v Side ale stale vahame.. mozno by sme mohli pozdielat nejake tipy pri hladani a vybere tej naj dovolenky😊

lilien1914
26. máj 2018

@ikushka19 my letime 30.06. a hotel sa vola Turan Prince World, tiez Side

ikushka19
26. máj 2018

@lilien1914 a cez aku cestovku idete? Podla coho si vyberala?😊

baumka
27. máj 2018

@ikushka19 Trendy Aspendos je super,neváhajte 🙂 Je to ešte pred Side,takže aj kratšia cesta z letiska.

ikushka19
27. máj 2018

@baumka dakujem za info.. citala som o nom vela dobreho😊

lilly30
27. máj 2018

Baby idete niektora 11.8 do Turecka cez Orex?

summerlili
27. máj 2018

@ikushka19 My sme si tiež vybrali tento hotel, ale ideme až v druhej polke júla. Recenzie má skvelé všade, aj na SK hodnoteniach aj na Tripadvisori, tak dúfajme, že sú pravdivé.

lenkael
27. máj 2018

@lilien1914 uz viete cas kedy letite?

ikushka19
28. máj 2018

@summerlili noo my sme chceli letiet zo sliaca lenze to ne vypradane takze zvazujeme este aj ine destonacie..no tento hotel ma bude mrziet lebo fakt vyzera ti top. A ak sa mozem spytat kolko vas to v takomto neskorsom termine vyslo?

usmiateslniecko
28. máj 2018

@ikushka19 My letime 12.6. , hotel Trendy Aspendos. Hotel vypada perfektne a aj recenzie su super. Mame 3r dcerku tak som zvedava ako sa jej bude pacit. V Turecku sme uz boli v 2013 a bolo super

lilien1914
28. máj 2018

@lenkael 18:30

lenkael
28. máj 2018

@lilien1914 a na kolko dni idete? A odkial?

lilien1914
28. máj 2018

@lenkael od 30.06. do 07.07. a letime z Budapesti, Orex travel

ajajaj00
28. máj 2018

baby my sme boli teraz na tyzden s nasimi dvojickami v Turecku cast Lara a bolo supeerne odporucaam

https://www.satur.sk/hotel/turecko/antalya/adal...

ikushka19
28. máj 2018

@usmiateslniecko a odkial letite? Dcerke sa bude urcite pacit😊 uz je vacsia urcite si to tam super uzije spolu s vami

summerlili
29. máj 2018

@ikushka19 Vieš čo, netuším. Platili všetko svokrovci pre celú rodinu (2+2, 2+2, 2+0) vo first momente minulý rok v novembri s veľkými zľavami. My máme ale už dosť veľké deti (14 a 9).

summerlili
29. máj 2018

@usmiateslniecko VEĽMI pekne prosím, keď sa vrátiš, napísala by si mi ako ste boli spokojní a na čo dať pozor ? veľmi by mi to pomohlo. My letíme až v druhej polke júla v plnej sezóne. ĎAKUJEM 😍😘.

ikushka19
29. máj 2018

@summerlili jasne v pohode😁

lenkael
29. máj 2018

@lilien1914 super. My z Ke. Uz sa tesim....