Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

nelka2121
17. júl 2018

@brnka okolo 1,5 hod do 2 hodín. Alanya je veľká oblasť. A veľa závisí od toho, v koľkých hoteloch sa zastaví autobus pred vašim.

brnka
17. júl 2018

@nelka2121 veď to. A aká bude premávka. Tak radšej nie. Ďakujem.

stanka33
20. júl 2018

Ahojte....stravili sme uzasne 2 tyzdne v hoteli Gural premier...6ty krat v Turecku ale za mna zatial naj

baumka
21. júl 2018

@stanka33 Stanka a hodíš sem aj nejaké fotky? 🙂 V ktorých hoteloch ste boli doteraz? A čo bolo v Gurali lepšie?

stanka33
21. júl 2018

@baumka
fotky ake chcete???ja som moc hotelove nerobila iba take s nami ....ale mozem nieco dat....hotel bol super hlavne po stranke programov a animacii pre deti aj dospelych ale aj plaz jedlo sluzby...ale napr.min.rok sme boli v royal dragon a ten bol tiez super a paradne bolo aj v papilone belvil...

baumka
22. júl 2018

@stanka33 ja som myslela len nejaké fotky na "potešenie oka",ako to tam vyzeralo, ale jasné,že osobné fotky byť nemusia,to úplne chápem,ani ja nedávam.

lilka1
25. júl 2018

My sme boli 1x v Turecku, cast Colakli - hotel Sentido Turan Prince, cestovka Satur a pre nas zatial najlepsia dovolenka 🙂 Posielam pre inšpiráciu.

baumka
25. júl 2018

@lilka1 krásne fotky,dobrý a obľúbený rodinný hotel, príjemná oblasť na prechádzky po pláži,tiež to ta mám rada. Verím,že ste si užili peknú dovolenku. ❤🙂

katus32
30. júl 2018

Dievčatá, možno otázka odveci, ale kam dávate cikat a kakať malé deticky, beriete vsade so sebou nočník, alebo ako? Dakujem pekne za odpovede 🙂

nelka2121
31. júl 2018

@katus32 kúpila som prenosný/cestovný nočník. A ten beriem so sebou.

korunka1
31. júl 2018

Pri baroch na pláži mávajú WC.

katus32
31. júl 2018

@korunka1 maly neviem cikat ani kakat do zachoda, preto sa pytam, ako to riesili ostatni, dakujem aj tak za odpoved

frotta
2. aug 2018

bol niekto v Dorys aytur...dakujem

iplusr
2. aug 2018

Na zaciatku jula sme boli na dovolenke v Royal Alhambra Palace s detmi 1 a 7 cez ck Orex. Vsetko bolo super a urcite by sme sa tam este vratili. Viac v mojom blogu.

martinhorvath
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
222lucia
14. aug 2018

@martinhorvath a ceny hotelov vysoké ako dlho neboli ???!!!!!

novana
14. aug 2018

@katus32, bábätká cikali do plienok.

andrea312
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sika1
24. aug 2018

Ahojte, prosím Vás bol niekto tento rok v hoteli Kumkoy Beach cez Hydrotour? Ako ste boli spokojné? Aj s hotelom, aj so službami cestovky....

summerlili
24. aug 2018

@sika1 my tento rok klasicky cez Hyydrotour zase, ale iný hotel - Trendy Aspendos Beach. Fantázia ! A služby boli skvelé ako vždy.

jamimka
25. aug 2018

@summerlili ahoj, prosím ta, nevies ako dlho trva predstavenie delfínov? Hodinu, dve?

mina152
25. aug 2018

@jamimka presne jednu hodinu, pokial myslis delfinarium Sealanya🙂

summerlili
25. aug 2018

@jamimka neboli sme, uprednostnili sme iné výlety.

novana
25. aug 2018

@summerlili, kiežby všetci rodičia s deťmi uprednostnili iné výlety pred podívanou na týranie zvierat, nemuseli by tieto inteligentné tvory žiť zatvorené v "klietkach".

jamimka
25. aug 2018

@summerlili ja ani nie dom v turecku. Len som sa pytala ns cas

jankadr
25. aug 2018

@sika1 my sme boli Trendy Lara a tiez super

summerlili
26. aug 2018

@jamimka nám sa zdal ten výlet zbytočný a tak ako nechodíme na SK do cirkusu, tak v zahraničí na tento typ výletov. Boli sme za historickými pamiatkami v Side + celodenný Zelený kaňon, to bolo úžasné.

jamimka
26. aug 2018

@summerlili tiez mam radsej poznávacie vylety. Poprípade este pirátska lod, atd.

misulka7
27. aug 2018

Ahoj baby, neboli ste niekto vo Water side resort and spa? Hotel v Side , s manželom sme už pr krát v Turecku boli, bolo super len teraz všetci strašia že s malou do Turecka že tam deti zvracaju atd :(

baumka
27. aug 2018

@misulka7 Water Side Resort nie je v Side,je až za Side. Tá pláž nie je piesková,respektíve vstup do mora. Sú tam kamienky a prudší vstup do vody. Je to tichá oblasť,bez promenády a na nákupy treba ísť dolmušom. Mne sa táto oblasť páči,ale my mám veľké dieťa a vyhľadávame kľud. Ja by som s malým dieťaťom brala iný hotel.