• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

22. júla 2017 
@gretkab, tak už sme späť :frowning2: . Kamelya Word je úžasný, napokon sme boli ubytovaní v beach housoch priamo pri pláži a hoci sme do hotela prišli pred ôsmou, o deviatej sme boli vybalení a o 9,15 v bazéne. Boli sme neskutočne spokojní a chcem ísť aj budúci rok :grinning:
10. aug 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaaty Prosím ťa aký je vstup do mora??Kupovali ste to v zime,alebo teraz v laste??Dík. :sunglasses:
10. aug 2011 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte:slight_smile: leti niekto v pondelok 15.8.2011 z KE do Turecka? my ideme do hotela BEL CONTI v BELEKU :slight_smile: prida sa niekto ? mame 20 mesacneho synceka a 15 rocnu slecnu :slight_smile:
11. aug 2011 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jaaty Tak to je super, ze sa vam pacilo! A tie beach houses ste si rovno objednavali, alebo vas tam od niekial prelozili? Tie sa aj nam pacili velmi, len ta cena :wink:.
11. aug 2011 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu1901 my sme tiez odchadzali o 23.30 z hotela a izbu sme si predlzili do 22.00 viac sa nedalo. Stalo nas to 50 eur.
Inak sme sa mali vypratat do 12.00 hod.
11. aug 2011 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka1 Pozerala som to nádherný areál,super recenzie tak želám krásnu dovolenku.Človek si musí ísť dobyť baterky .
11. aug 2011 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gretkab, neobjednávali sme, mali sme byť ubytovaní vo Fulyi. Zrejme pomohlo 10 eur v pase, ochotný recepčný a zrejme čaro osobnosti :grinning: , pretože nám to ponúkol on, ukázal a boli sme ihneď ubytovaní, čo bola čistá paráda. Kuk fotky, nejaké mám v albume :wink:
11. aug 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaaty ahoj, tie beachhousy su lepsie ako ubytovanie v hoteli? ako su zariadene? ma detsky bazen aj smyklavky pre male deticky alebo len tobogany? dakujem
11. aug 2011 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monni, čo sa týka ubytovania, nemám z čím porovnávať, pretože sme tam boli prvý krát -v tom Ti poradí skôr @gretkab. Každopádne nám to vyhovovalo, pretože je to cca 10m od pláže a od bazénov cca 30 m. Ak potrebuješ na WC či niečo z izby, si tam coby dup. Navyše je to tam kľudné, nehučí tam hudba, cez zatvorené dvere počuješ more :grinning:. Patrí k nemu predzáhradka s lehátkami a slnečníkom, čo som ocenila, keď Hanka s manželom po obede spali. Vzala som si knihu, nápoj z minibaru, ľahla si pod palmu a hodinku dve si v kľude čítala. Paráda :grinning: :grinning: :grinning:
Detský bazén má 40 cm vody, jednu úplne maličkú šmykľavku, hada a v strede chobotničku (niečo je vidieť aj v mojom albume). Neviem koľko majú tvoje deti rokov, ale tú chobotničku Hanka zvládala minulý rok na Kréte úplne hravo a to mala 3 roky
11. aug 2011 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sice neletim do Turecka ale na Maltu...rozmyslali sme, ze si vezmeme nejaky hotel, ale kedze z kazdej strany sa na nas valia negativne recenzie, radsej sme stavili na prazdninovy domcek cez http://www.casamundo.sk/ Akoze minule sme boli tiez tak, a nesklamali sme sa...aaale keby sme v buducnosti chceli ist do nejakeho prijemneho (samozrejme nie predrazeneho :wink: ) hotela, mate nejaku odskusanu cestovku, ktora vas este nikdy nesklamala??teda ja som v tychto veciach dost strachoput, tak si rada necham poradit :sweat_smile:
11. aug 2011 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marta2610 dakujeme velmi pekne:slight_smile: nejdeme 1x do Turecka ,a le tentokrat sme zvolili BELEK kvoli malemu , ptedsa len je blizsie k letisku :slight_smile:
11. aug 2011 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaaty No cista zavist zo mna hovori :slight_smile:. SUPER!!!
@monni Tie plazove domceky su v kazdom pripade najdrahsie z celeho komplexu :wink:. Mne sa tiez pacili hlavne preto, ze boli blizko aj mora aj bazena pri hoteli Selin, kam sme chodili vsetky 3 roky. Ja som ho inak vo vnutri nikdy nevidela, ale vsetci ho velmi chvalili. Ubytko je inak super aj v Seline, aj vo Fulyi (ale tam su malilinke izby) a v Holiday Village vyslovene zavisi, aku izbu dostanes a kde.
11. aug 2011 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gretkab :grinning: :grinning: :grinning: , ďakujem aj za tvoje odporúčanie. My sme boli veru nadšení :grinning:
11. aug 2011 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaaty
@gretkab dakujem kocky. a cez aku cestovku ste boli?
11. aug 2011 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monni Prvy rok Firotour (najdrahsi), druhy rok Kartago (super, ale tento rok vobec nema ubytko pre rodinu s 2 detmi), tento rok nemecka FTI touristik (kupovane cez Centrum cestovania v Poluse - leteli sme z Viedne, cenovo inak porovnatelne s Kartagom).
Ale inak Firotour ma teraz v lastminutoch dobre ceny na holiday village.
12. aug 2011 o 06:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monni my sme išli s Kartagom (2 dospelé osoby a jedno dieťa)-kupované 1. júna
12. aug 2011 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a kolko vas vysla dovolenka celkovo 2 dospely a 2 deti do 7 rokov, sme chceli ist do chorvatska ale ste mi tu urobili chut na Turecko, tak zo vsetkymi priplatkami
12. aug 2011 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrark 3586 € 2 dospeli, 2 deti do 6 rokov - 14 dni, kupovane v decembri.
12. aug 2011 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Keď sme pri tom podľa vás čo je lepšie kupovať to v predstihu,alebo Last minute????
12. aug 2011 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslím, že last minute vyjde lacnejšie, musíš však počítať s rizikom, že sa nedostaneš do hotelu, do ktorého chceš.
Minulý rok som pozerala Kamelya word ako last minute od augusta do septembra a bez šance. Tento rok som zájazd kupovala 1. júna
Takže ak ti je jedno kam pôjdeš, krajina či hotel. počkaj na last minute
12. aug 2011 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaaty Dík sa my zdá,že ani tento rok neni v Laste.
12. aug 2011 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marta2610 v laste som ho videla dnes vo firotoure......a da sa kupit aj cez www.airstop.sk aj village,aj selin aj fulya
12. aug 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som sa rada informovala, že či niekto bol v Turecko- oblast Kemer a hotel Corinthia Tekirova lebo ideme o 2 týždne aj s dcérkou ako ste boli spokojní.Dakujem
12. aug 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zebricka23 A podľa Teba ktorý je lepší pre detičky.Ďakujem . :sunglasses:
13. aug 2011 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marta2610 co myslis tu kamelyu???tam som nebola tak neporadim....ja som len reagovala na prispevok vyssie :slight_smile:
13. aug 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marta2610 hotel kamelya word je pre deti ako stvrený
13. aug 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ked nemáte vy osobnu skusenost s Corinthiou, nepoznáte niekoho kto má?
Dakujem vám pekne :slight_smile:
13. aug 2011 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zebricka23 - chystáte se do Clubu belinda? My letíme 4.9., psala @mizu24 že oni letí 5.9. a @kazdovci je tam tuším teď... pokud už jsi zpátky, napiš prosím jak bylo...díky :slight_smile: Jinak se už těšíme, recenze jsou fajn.
13. aug 2011 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzuh Ahoj, my letime 23.8. tiez, ale budeme v Albe Qeen....ked som sa pytala na rozdiel medzi tymito dvomi, tak mi vraveli akurat, ze obe su velmi vhodne pre deti, Resort je starsi hotel, ale ma krasnu zahradu / proste vegetaciu, lebo Qeen je novy a nema este zelen/......ze pre deti do jedneho roka, ako mame my by bol vhodnejsi Resort kvoli tej zeleni, pre starsie deti vraj Qeen,lebo ma super tobogany....ale ze v oboch je super......:slight_smile:
14. aug 2011 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, bol niekto teraz čerstvo, alebo sa chystá do Nashira Resort? Letíme 23.8. z KE.
14. aug 2011 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok