Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

17anit07
20. aug 2013

@sakura77 tak krasnu dovolenku prajem uzite si v zdravi 😀

17anit07
20. aug 2013

@yidaky super dakujem

harmi
20. aug 2013

ahojte, nejde nahodou niekto 11 septembra do Suntopia Pegasos World? 🙂

zuzla2
20. aug 2013

Slováci od od utorka 20. augusta nepotrebujú víza pre vstup do Turecka. Turecký prezident Abdullah Gül spolu s prezidentom Slovenskej republiky Ivanom Gašparovičom pred pár minútami podpísali návrh tamojšej vlády na zrušenie vízovej povinnosti pre Slovákov

sakura77
20. aug 2013

@zuzla2 to faaakt? takze tu radu si tam na letisku uz nemusime odstat?🙂 to by bolo super teda🙂

sakura77
20. aug 2013

@zuzla2 super,takze sme 60 eur usetrili 🙂

zebricka23
20. aug 2013

@jasikjana tam sa budete mat super 🙂

adinam
20. aug 2013

@zuzla2,ďakujeme za pozitívnu správičku 🙂

pralinka25
20. aug 2013

@sakura77 vsak to. a mne by ani tak neslo o to kupanie ako o to ze sme boli naozaj velmi unaveni a hlavne teda deti co tam boli. pistali revali robili neplechu lebo boli unavene a tam nikde sa nedalo spat. lebo teoreticky kupat sme sa mohli ist hned ak sme chceli. ale ledva sme sedeli na zadkoch nieto este plavat 😅
stale uvazujem ist trebars cez nejaku rakusku cestovku v buducnosti len mi je zas luto ze by sme tam boli sami hlavne kvoli malemu takto ma kamaratov a vystaci si s nimi dobre. lepsie mu rejde ta dovolenka ako iba s nami dospelakmi.

sakura77
20. aug 2013

@pralinka25 to ano,vzdy je fajn ked si najde kamosov nejakych.

harmi
20. aug 2013

super aj ja som to pocula v radiu ze sa uz neplatia viza, parada 🙂

baklik
20. aug 2013

Slováci budú môcť do Turecka cestovať bez víz: http://www.cas.sk/clanok/258493/pozitivna-sprav...

zuzinr
20. aug 2013

akurat som pocula v spravach ze od dnes je do turecka zrusena pre slovakov vizova povinnost, celkom dobra sprava, nie? 🙂

lubkam
20. aug 2013

super správa 🙂

jasikjana
21. aug 2013

@zebricka23 uz sa velmi tesim 🙂

ksts
21. aug 2013

@harmiahoj Janka to jsem ani nevedela ze slovaci platili viza do turecka a kolik to stalo,stejne ako do egypta 🙂

harmi
21. aug 2013

@ksts ano platilo sa myslim 15eur, ahoj Karinka 😵

ksts
21. aug 2013

@simsim4 Tak v sobotu letime do toho hotelu jak jste byli vy,moc se tesime hlavne mala na croco clubik,byli jsme s blue style minulej rok v egypte a croco club byl super. 🙂

ksts
21. aug 2013

@simsim4 TREBA BOTICKY DO MORE,NEBO NE,DEKUJI MOC 🙂

harmi
21. aug 2013

@ksts Karinka kam nakoniec idete?

martuska75
21. aug 2013

Nakoniec som predsa len ulovila LM 🙂 a tiež sa teším opäť do Turecka.
A tie víza potešia. 😉 Dúfam že to už aj platí?

zebricka23
21. aug 2013

@martuska75 a kam idete nakoniec?

simsim4
21. aug 2013

Moře je super, ale botičky bych si vzala. Pláž je oblásková. přístup do moře je místy jsoou kameny, skalky ale najde se i písek. Tak ať se vám tam moc líbí. My bychom se tam hned rozjeli.

martuska75
21. aug 2013

@zebricka23 Ten papillon mi niekto vyfúkol pred nosom 😒 tak ideme tak ako minulý rok do Kumkoy beach... Ale tak snáď sa tam ešte niekdy dostaneme - len to už nenechám na LM. Určite vďaka za tip.

liluska78
21. aug 2013

@martuska75 ja mam znamu a ta hotel kumkoy beach miluje,tento rok je tam uz 2 x a vlastne kazdy rok chodi len tam,myslim,ze tam su aj nejake hotelove pasy a oni uz dostali nejaku zlavu ak nie pobyt zadarmo,nevedia si to tam vynachvalit

liluska78
21. aug 2013

ozaj baby my ked sme mali zajednany zajazd ako first moment,tam sa nepocitaju uz aj poplatky za viza? lebo ked sme chodievali do Egypta viza boli zahrnute v cene,mne je jedno ci mi tu sumu vratia alebo nie ,len v CK nas neupozornili na to ,ze na letisku treba este dalsie poplatky a dakujem pekne ake prekvapko by bolo ak by tam od nas pytali este 75 eur navyse

lucula73
21. aug 2013

@liluska78 ahoj,my sme kupovali tiež first moment a víza sme v tom zahrnuté nemali,tie sa kupujú na letisku,čo sme si my aj museli kúpiť,boli sme v júli....čiže podľa mňa nebudete už platiť nič.....

harmi
21. aug 2013

baby dnes davali v spravach ze zatial je to zrusenie viz formalne a ti co prileteli do turecka si ich museli aj tak zaplatit. vraj potrva dni, mozno aj tyzdne kym to zacne naozaj aj prakticky platit. zas zavadzaju. hlavne ze vcera vraveli ze uz neplatime 😝

ksts
22. aug 2013

@simsim4 Děkuji moc,my poprvé Turecko,dotedka jenom Egypt,tak snad budeme spokojený a kdy vas ubytovali,dlouho jste cekali na pokoj a plati se tam neco v hotelu treba trezor,osušky na pláž,slunečníky,a jak to je se zmrzlinkou pro deti,nekdě jsem četla že není v cene all inclusive ale se platí,a naše malá jí tak miluje 🙂 Děkuji za rady