Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

giugia
8. apr 2015

@jankako .....kamoska tam bola ale pred piatimi rokmi....ak chceš opýtam sa jej ako bolo... 🙂

jankako
8. apr 2015

takže je rozhodnuté,ide sa cez AT cestovku...kontaktovala ma cez koňa jedna cestovka,ktorá sprostredkuváva nemecké a rakúske cestovky..volala som s ňou.som nadšena..ešte sa manžel pojde spýtať v AT do cestovky na cenu Kamelya,Calimera,Belek....skoro som odpadla aké velké rozdiely cenové sú ked letíte z BA a z AT.minimálne 400 euro..a čo je podstatné vieme,že nebudeme letieť v noci,čo mi padol kamen zo srdca..

giugia
8. apr 2015

@jankako ....to uz vieš aj hodinu letu....o koľkej letite?kolkeho?tak super ze ste to takto vyriešili 🙂

nefertitka
8. apr 2015

@jankako mas pravdu, su tam cenove rozdiely🙂 super a z tychto troch hotelov si vyberate?

jankako
8. apr 2015

@giugia ano.rakuske cestovky maju už časy odletu a priletu.pravdepod.Kamelyu berieme. Zajtra to idem vyriešiť už naostro.aj muž bol v jednej, tiež mu odporučili Kamelyu.od 1.jula.cena pre známych 2600euro.odlet o 14.00.spat sa letí o 11.00.zajtra ešte zistím tutocestovkyu či ta cena je už aj s poistením a let.poplatkami a tak.to by bol termin posl.junovy týždeň. Zajtra sa ozvem ako to dopadlo.

lauraa
8. apr 2015

@jankako a prosim cez ktoru cestovku letite? ja pozeram teda rakuske cestovky a vsetko co vychdza lacnejsie ako cez sk nema priamy let ale s medzipristanim

adka_m
8. apr 2015

@jankako ahoj, napíšes mi prosím ťa porovnanie sk a at cestovky a konkrétne hotely a sumy? Lebo ja to sledujem dlhodobo a ešte som nenašla lacnejší hotel v at. Keď tak o 40 max 100 Eur a to sa mi neoplatí trepať na Schwechat a platiť parkovanie či taxík, preto ma veľmi zaujíma ten rozdiel. Vďaka moc

giugia
8. apr 2015

@jankako ....no som zvedava....a ktory hotel ti vypocitali selin 5* alebo fulya 4* alebo vyie vilky 4*......mne odporúčali selin....lepšie bazény pred hotelom a je priamo pri mori. ...tu ho ponka satur....

anucha27
8. apr 2015

@jankako mozes mi dat stranku natu cestovku?

silviaaa21
8. apr 2015

@jankako Ja som to riešila v januári a pozerala som len rakuske a nemecke cestovky, ale poslala mi ponuky aj jedna známa a teda paradoxne Kartago malo najnižšiu cenu. Vtedy to bolo ešte so zľavou,tak neviem ako teraz.Konkrétne sa jedná o Kamelya Fulya. Tak som tiež zvedavá,kde ste našli. Ešte si dobre skontrolujte, či sa jedná o priamy let, lebo najlacnejšie ponuky sú s prestupom v Istanbule. A celkovo rakuske,nemecké CK majú super ceny na hoteli, ktoré SK cestovky skôr neponúkajú a tie ktoré naše CK ponúkajú majú ešte drahšie. Asi je to spôsobené zazmluvnenými kapacitami v hoteloch.

jankako
8. apr 2015

Baby zajtra Vám všetko ozrejmim,ešte musím niečo vyzistit čo mi poslala ponuky ta sk cestovka.
Manžel bol aj v At v cestovkach..TUI bola drahá. Ta druha bola vcelku dobra.Odporucili v oboch tu Kamelyu Village. Od 1.7.na 7 dni vyšla v at 2600e rodinu s dvomi deťmi /6,2r./ale ak som dobre pochopila ubytko ako apartmán. Čiže to by bolo fajn za tie pendaný.s časom odletu.

giugia
9. apr 2015

@jankako ...ak sa ti bude dať pozri si ešte titanik v lare cez hydrotour.....máš to za tie iste peniaze len ešte lepšie. ...to len tak na okraj 😉

jankako
9. apr 2015

@giugia Titanic bol drahý.tú druhu rodinu by vyšiel vela..

kosska3003
9. apr 2015

@jankako 7dni 2600 to je dost my mame 12 dni sice zaciatkom juna tiez sme 2 dospely dve deti a platime 2600

jankako
9. apr 2015

@kosska3003 vieš čo,v tej Rakúskej vyšla tá Kamelya v júny viac..neviem prečo..

kosska3003
9. apr 2015

@jankako hm tak mi ideme do Beleku a ideme v juny lebo to vyslo o 400 eciek ci kolko menej ako v juli auguste

luca223
9. apr 2015

Baby boli ste niektora v Sultan of dreams hotel &spa. kizilot

natalyi
9. apr 2015

@jankako kolko Vas, prosim ta, vysla ta kamelya v juni? my ideme 20teho juna do kamelye Selin cez Kartago

jankako
9. apr 2015

@natalyi Kamleya Village v júny cez tú cestovku AZtravel s odletom z AT 2330 pre tú druhu rodinu..na 8 dní/posledný júnoý týždeň/ale,idem zistiť či cena zahrna všetky poplatky..

giugia
9. apr 2015

@jankako .....2660...hydtotour 2+2...preto som ti to napísala 😉

jankako
9. apr 2015

@giugia aha 🙂 ale už nebudem špekulovať..nechám tu Kamelyu

giugia
9. apr 2015

@jankako super....potom daj vedieť ako bolo....pokym sa da môžeš ešte špekulovať 🙂 😉 ....

giugia
9. apr 2015

@jankako takže letite 23:30?....ved si nechcela v noci....

jankako
9. apr 2015

@giugia ale keby ideme sami,tak špekulujem..ale ide aj druhá rodina a ja to všetko riešim za nich,samozrejme s ich súhlasom,a keby jej zase zavolám že iný hotel,už by asi mala dosť 😀

jankako
9. apr 2015

@giugia 23.30?to som kde napísala? 😕 🙂

giugia
9. apr 2015

@jankako Prepáč,to som si ja zle pozrela. ..to bola suma 😀 tak nech vam to dobre dopadne 🙂

jankako
9. apr 2015

@giugia tak už som zajednala tú Kamelyu od 21.6.na 8 dní...odlet z AT,Rakúska cestovka.čas 11.45.tak dúfam že všetko dobre dopadne...🙂

silviaaa21
9. apr 2015

@jankako A máš to ten priamy let? Ešte sa skús opýtať, či ubytovanie bude v prerobených vilkách, lebo na tie staré sú hrozné recenzie. My ideme 24.06. na 11 dní do Fulye

jankako
9. apr 2015

@silviaaa21 priamy let.

giugia
9. apr 2015

@jankako určite áno. ....prajem peknu dovolenku. ..paradny cas odletu. ..idealny 😉