Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

martuska75
20. júl 2015

@lauraa určite dám. manžel relaxuje pri fotení takže mávame veľa fotiek. ale ideme až 14.8

popova
20. júl 2015

@xen21 moja reč tak isto som v strachu ak pojdeme budem v kuse nepokojná v strehu ach jaj Dovolenka zaplatená v januári a teraz toto riešit ....

monnaa
20. júl 2015

baby fakt ma to IS s......strašne, človek celý rok maká ako blázon v práci a potom aby sa aj na dovolenku bál ísť ☹ ja fakt netuším za čo by som teraz menila , veď kdesi som čítala, že aj na Balkáne plánujú útoky....

martuska75
20. júl 2015

@luba142 sunis kumköy beach resort aj teba som ho písala do správy predtým
@zuzik311

martuska75
20. júl 2015

@monnaa Začínaju byť fakt agresívny, pokial si robili bordel u seba tak nech si tam robia čo chcú. to je ich krajina, ale už sa nevedia vpratať do kože. toto by mali v tom Bruseli riešiť a nie furt grékov.

lauraa
20. júl 2015

@luba142 sunis elita beach, sunis kumkoy beach, sunis evren, sunis efes resort...ktory myslis?

xen21
20. júl 2015

@popova aj my sme rezerv. v januári:(

lauraa
20. júl 2015

@martuska75 turecko nepatri do eu a v bruseli riesia len eu

zuzanabartkova
20. júl 2015

My letime zajtra do turecka na 8 dni, kemer-sherwood club.. Dúfam,že sa aj vratime..

monnaa
20. júl 2015

@zuzanabartkova peknú dovolenku Vám prajem, hlavne kľudnú 🙂
Nezostáva nám len myslieť pozitívne. Kdekoľvek sa môže čokoľvek stať......Keby som mala objednané Tunisko, to by som určite zrušila, ale Turecko mi príde stále viac " bezpečnejšie ", bol to útok na hraniciach so Sýriou , pevne dúfam, že posilnia teraz policajné hliadky a celkovo ochranku.

zuzanabartkova
20. júl 2015

@monnaa ďakujem..
2.stupeň výstrahy platí už dlhšie pre juhovychod a východ..My budeme na opačnej strane, tak dufam, že prežijeme kludnu dovolenku.. dám priebežne vedieť, ako tam je🙂

luba142
20. júl 2015

@lauraa asi sunis kumkoy beach 🙂

liluska78
21. júl 2015

Dnes odchadzame z Turecka ,čo sa týka toho výbuchu nikto to tu nijak nepocituje, na pláži chodí stále hliadka, ľudia si to tu užívajú, inak sme v hotely iz Flower side a veľká spokojnosť, zatiaľ naj dovolenka izby fajn ,strava super, pláž každý deň upravená, pozvoľný vstup, klientela Nemecko, Slovensko ,Turecká čo sa nám nepáčilo, tak sme boli rozlíšení náramkami Nemci mali bordové, Slováci modré a domáci zelené ,švagor si pýtal pivo v peknom pohári na stopke a čašník ho odbil tým ,že má zlú farbu náramku, ale nakoniec mu to pivo v tom pohári dal🙂 jaj a pre deti bola veľmi zlata slovenská animatorka

martuska75
21. júl 2015

@lauraa ale je člen NATO a okrem toho začínajú byť aktivity IS čertovsky blízko. takže si myslím že toto už by EU mala riešiť. Nie robiť mrtveho chrobáka, až to začnú odpalovať tu.

silviaaa21
21. júl 2015

@martuska75 EU to nemá ako riešiť , lebo si to spolu s Amerikou spôsobili. A všetko len kvôli rope a prachom. A teraz tu vyplakávajú, čo s utečencami. Mali rozmýšľať pred tým. A baby hlavne nestresujte a pekne si užite dovolenku, lebo kto bude riešiť stále útoky asi bude musieť zostať sedieť doma.

kvietok23
21. júl 2015

caute, boli ste niektora v Elita Beach v SIde? aka je tam plaz? diky za info

lauraa
22. júl 2015

@kvietok23 kamenienkovo pieskova, podla mna dost hlboke more ale Hotel a služby super

lauraa
22. júl 2015

@kvietok23 dievcata @kajka6, @ beaska su prave tam...

luciana157
22. júl 2015

@nikinka1111 my zväzujeme tento termin alebo este 1.8. zvazujeme

marblerace
22. júl 2015

Baby, nemáte prosím skúsenosť s týmto hotelom??
http://www.sherwoodclubkemer.com/
Ďakujem!

marblerace
22. júl 2015

@zuzanabartkova daj mi potom prosím vedieť, ako bolo. My tam ideme koncom augusta. Ďakujem akrásnu dovolenku prajem!

adriana14
23. júl 2015

@xen21 aka je prosim ta plaz, vstup do mora? nie je hned hlboka voda? pytam sa kvoli nasmu 3 rocnemu chlapcovi, ideme do splashu 26.7.

xen21
23. júl 2015

@adriana14 my sme boli min. rok v maji...takze sme sa v mori moc nekupali...ale,co si ja pamatam...nebola hlboka voda..dalo sa ist dost daleko...ale plaz sa mi nepacila, nieje tam zlty piesok,ale taky akoby prachovy,cierny...a ani nebola upravovana plaz....ale vcera mi hovorila v cestovke, ze to preto, lebo sme boli v maji,pred sezonou..., ze preto to nebolo upravovane..ale cez sezonun si to vraj nemozu dovolit..ze cez sezonu upravuju,tak som zvedava...a akou ck idete?my ideme v stredu...cez orex do eftalia aqua..budete chodit aj do toho aquaparku na plaz?

adriana14
23. júl 2015

@xen21 dakujem za info, super tak sa mozeme stretnut 🙂 Do aquaparku sa chystame, ved hotel sme vyberali aj kvoli aquparku, decka, hlavne starsi (11 rocny) sa tam strasne tesi. Ideme cez Happy travel

xen21
23. júl 2015

@adriana14 daj mi mail,poslem ti foto z min. roku...mozno by si nas potom podla nej spoznala a mohla by si nas okriknut...:D

xen21
23. júl 2015

@adriana14 11 rocny sa tesi...no to moj manzel si kvôli tomu kupill vodotesnu kameru,ze sa bude s nou smykat :D

adriana14
23. júl 2015

@xen21 🙂))))) jezisi, ti nasi chlapi by si asi rozumeli, mam podobneho "blazna"

zuzanabartkova
23. júl 2015

@marblerace dám určite vedieť keď prídeme domov.. Aj fotky pridam.... je tu slabsie wi-fi, tak dlho naťahuje fotky..máte sa na čo tešiť.. pre deti raj, nás má 3 roky a nechce ísť ani domov.. a to som myslela, že sa bude pýtať stále domov..

marblerace
23. júl 2015

@zuzanabartkova super, teším sa, užívajte a krásnu dovolenku prajem! 😎

zuzanabartkova
23. júl 2015

@marblerace ďakujem🙂