Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

xen21
24. júl 2015

Baby,co ste teraz v turecku,ako to tam je?co sa tyka politiky?

popova
24. júl 2015

@xen21 Ze vraj davali niečo na JOJke ale nevidela som spravy niečo sa deje v Turecku ohrozí dovolenkárov ? a čo mi čo ešte len ideme v auguste ?.... no mám riadny strach ......a to nestresujem ....

xen21
24. júl 2015

@popova turci útočia naspäť na islamistov...tak ktovie,co bude naspäť,aja reakcia.my ideme v stredu,neviem,ci ist...nervozna som z toho

popova
24. júl 2015

@xen21 Mám tie iste pocity, som nervozna a naštvana...My ideme 1.8,.to je v sobotu ani neviem čo robiť .... Tak sme sa všetci tešili. No neviem čo robit najlepšie na tom je že sa ani nedá vymenit dovča za inú destináciu v našom termíne je všetko vypredané....v cestovke ti povedia chodte "neprišlo vyhlásenie žiadne .... no neviem....

xen21
24. júl 2015

@popova to isté povedali mne,ked som tam dnes volala,ze ved na tur.riviere sa nic nedeje

adriana14
24. júl 2015

@xen21 tiez som dnes volala do cestovky a pani vravela, ze turisti su v rezortoch spokojni...ale teda neupokojilo ma to vobec, nervy mam neskutocne...

popova
25. júl 2015

@xen21 Tak ako? idete mna ide porazit st tej neistoty....

xen21
25. júl 2015

@popova zatial to vyzera, ze ano..uvidim do utorka...

petrina82
25. júl 2015

@xen21 aj my ideme v stredu a trochu sa bojim aj ja

popova
25. júl 2015

@petrina82 ck sa tvári ako mrtvy chrobák ..že akože nič,,

petrina82
25. júl 2015

@popova nasa ani nema nic vhodne v ponuke, aj som pozerala tento tyzden, ale len egypt, tunisko, maroko a potom grecko ale to uz nemali nas termin nic co by nam vyhovovalo

xen21
25. júl 2015

@petrina82 nasa Egypt, kreta :(

xen21
25. júl 2015

@popova asi tak

petrina82
25. júl 2015

@xen21 ved to, nam sa uz neda aj tak stornovat ani menit lebo storno poplatok je 90% a teda veselo si predavaju aj tunisko tak podla toho sudim, ze im je to jedno, hlavne aby zarobili

petrina82
25. júl 2015

@xen21 o kolkej letite?

popova
25. júl 2015

@xen21 my ideme cez Kartago v ponuke Egypt Grécko je to biedne vravela mi pani z CK že nevie ako sa zachová cestovka myslim Kartago či sa bude dat vymenit ...už mali na tom podla mna pracovat ,,,,

petrina82
25. júl 2015

@popova aj my ideme cez Katago ale ani som tam nevolala ked som si precitala podmienky a k tomu ked nic na vymenu nemali

popova
25. júl 2015

@petrina82 Do ktorého hotela idete My do Saraya regency ...ak pojdeme - zostaneme doma bez dovolenky a bez penazí ..sami cestovky by mali sa snažit pomoct klientom a nie iba vidina penazí budú to riešit až ked dojde k niečomu vážnemu ako vždy....

petrina82
25. júl 2015

@popova presne tak, mozme otatdoma ale bez penazi..nie ze by peniaze boli viac ako zivot ale zas je to kopec penazi a mozno bude vsetko ok. Ideme do Turecka 4.krat ale myslim, ze posledny. My ideme do Suntopia pegasos club pri Avsallare takze ani to nemame tak daleko k Syrskym hraniciam ☹

mirka.m
25. júl 2015

Boze baby my letime v stredu do Side, dovolenka od decembra zaplatena.muz brdle,lebo on vobec do turecka nechcel ist a teraz toto. A clovek nevie co ma spravit ☹

petrina82
25. júl 2015

@mirka.m my tak isto, platili sme v decembri a to ideme az na 15 dni

mirka.m
25. júl 2015

@petrina82 my na 11 ale ideme piati, a vymena bude asi horsia nakolko sme az 3 dospely.

popova
25. júl 2015

@mirka.m Naša zaplatena v januari, ☹ človek maka celý rok a nakoniec toto ani oddýchnut si nemože ...ani nieto začo vymenit ...CK na nas serie...

petrina82
25. júl 2015

@popova presne tak

mirka.m
25. júl 2015

@popova my to teraz riesime s cestovkou ale tiez pochybujem ze nieco vybavime. do placu mi je.

petrina82
25. júl 2015

@mirka.m a co riesite, vymenu alebo storno? co na to cestovka?

popova
25. júl 2015

@mirka.m Ak cez Kartago tak napíš čo ste vyriešili -nevyriešili

monnaa
25. júl 2015

Ahojte, my sme práve v Side, tiež som pred odletom rozmýšľala či ísť.... ale nakoniec som rada že sme tu, je tu klud, plne hotely, totálna pohoda, na pláži rôzne národy včetne moslimských rodín s malými deťmi, politiku nik nerieši. Ale budúci rok určite nebudem objednávať first moment a tiež ktovie ako to bude s mojím obľúbenym Tureckom....

mici111
25. júl 2015

@mirka.m daj vediet,my ideme cez kartago tiez 05.08...neviem co je..

zuzanabartkova
25. júl 2015

Aj my sme momentálne v Turecku - Kemer, úplne Vás chápem aj ja som mala strach.. ale ako píše monnaa je to tu v pohode, veľa rusov,slovakov-v našom hoteli je aj Jozef Vajda s manzelkou🙂 ale človek nikdy nevie čo sa môže stať v dnešnom svete už nech je hocikde:/