Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

sakura77
14. jún 2012

@zofik uz je to 🙂 teraz skus,malo by to ist

zofik
14. jún 2012

@sakura77 super, krásné fotečky 🙂

zofik
14. jún 2012

@sakura77 ještě dotaz střevní potíže tvoje dětičky neměly?

sakura77
14. jún 2012

@zofik nie vobec,jedli ,pili vsetko co aj my,nikomu nic nebolo,nie je to take ako egypt alebo tunis,v pohodicke vsetko.a vodu sa tiez nemusis bat,v minibare doplnali pravidelne aj stolovu neperlivu,tak tu hlavne som ja brala detom,papali aj zmrzlinu,tiez ok,fakt tam bolo tolko toho,ze sa ozaj dalo zo vsetkeho vybrat aj detom,aj detske oddelenie v restike je🙂

zofik
14. jún 2012

@sakura77 děkuji

flori
14. jún 2012

@macocha dakujem velmi za informacie,urcite sa este ozvem,len som teraz odcestovana mimo domu

kucejka
14. jún 2012

@hanka.knizkova Ahoj, my odlietame v sobotu a maly dostal vcera sople a ked spi tak kasle, takze tiez to mame vesele a to sme mu nasli nejaku vyrazku a mysleli sme si, ze uz mame kiahne, plany poplach, no to by este tak chybalo. Neboj vsetko bude dobre. V mori tie sople vyfuka a riadne si popreplachuje nos 🙂

hanka.knizkova
14. jún 2012

@zofik do Beleku sem chtěla taky ale tam taky nebyla možnost 3 +1 😒

@sakura77 díky,fotky super..o těch eurech řeknu manželovi-jestli se mu bude chtít ještě investovat 😅
Už se tam moooc těšim,zítra touhle dobou by jsme tam měli být 🙂

@kucejka jj díky,snad to bude dobrý,ted odpol.jen kýchá ale nudle nikde,kašel vůbec tak to vypadá dobře.. 🙂 uvidíme jak v noci..u nás už je to takové pravidlo že když je něco důležitého tak dcera odpadne ☹

Holky užijte si všechny dovolenou a štastný let 😉 až se vrátíme podám hlášení 🙂

zofik
14. jún 2012

@hanka.knizkova kdy se vracíte?

hanka.knizkova
14. jún 2012

@zofik v pátek 22.6 zpátky by jsme měli letět kolem 17.30h..a vy?

l81
14. jún 2012

@larmimi no a v ktorom ste boli vy?

zofik
14. jún 2012

@hanka.knizkova my jsme tam do středy 27.6.

aliza
14. jún 2012

@larmimi takze bolo super 😉, jaaaj, uz sa neviem dockat, my ideme az 24.7. Chcela som sa spytat, ako dlho trva transfer z letiska do Ali bey?

larmimi
15. jún 2012

@l81 ali bey club manavgat

@aliza jooj, dobre mi bolo teraz mi je smutno hned by som sa vratila ☹ z letiska to bolo cca hodinu aj nieco....ale naspat sme stavali v kamelii pred vsetkymi troma recepciami H.V. Fulya aj Selen...neviem ci som to spravne napisala... 🙂 tak som si to tam obhliadla a poviem ti ze Kamelya je drahsia ale osobne sa mi viac pacil ali bey aj ked nemozem trvdit nebola som vo vnutri...ale co tam boli jedny nam rozpravali tak nic vynimocnejsie ako v ali bey tam nebolo...v juli budete mat riadne horuco

zofik
15. jún 2012

@larmimi oba resorty jsou určitě na podobné úrovni....akorát kamelya je pláž písčitá i při vstupu....

marion
15. jún 2012

Ahojte....my zajtra odlietame do SIDE BREEZE....

http://www.sidebreezehotel.com/DE/Photos.asp

Boli ste tam niekto? Chcem sa este opytat ako je to s tymi tekutinami do prirucnej pre deti. Mozem zbalit 2 jupiky aqua a gumene cukriky do lietadla. Alebo vobec nic. Z tych pokynov to nejak neviem vycitat.

A este sa chcem opytat, co ste davali detom aby nemali tlak z lietadla. Nas starsi ked sme leteli do Londyna bol este malinky tak pri klesani sa zobudil a strasne plakal. 😒

dakujem 🙂 🙂 🙂

kvietocek7
15. jún 2012

@marion pri tych tlakoch v lietadle je dobre ked deti piju teda pri vzlete aj pri klesani,alebo nieco mozu zut. Na letisku Sk v Ba by pri kontrole mali byt jupiky ok pokial ich deti ochutnaju. Istejsie je kupit po tom ako prejdete kontrolou 🙂
pohodovu dovolenku,nech vam vsetko v dobrom prejde a potom daj vediet ako ste sa mali 🙂

marion
15. jún 2012

@kvietocek7 dakujem, ved nad tym rozmyslam. Starsiemu dame zuvacku a malej gumene cukriky. Ale my letime z Popradu, tak dufam ze tam bude obchodik kde kupime aj pitie... 😒

Urcite po navrate napisem ako bolo...

marion
15. jún 2012

Ozaj kocky leteli ste nietko z Popradu? Lebo my letime odtial. Ci tam je nejaky bufetik, to ma hlavne zaujima. dakujem 😉 😉 😉

terina25
15. jún 2012

ahojte mamičky.my tiež zvažujeme dovču do Turecka(prípadne Bulharsko,Rhodos,Korfu).To Turecko by bolo asi naj pre deti,čo sa týka služieb,pláže,atrakcií pre deti a počasi - keďže tu by sme šli asi až v septembri kvoli vysokým horúčavám cez prázdniny...chcem sa opýtať hlavne na stravu.Nemali vám deti žalúdočné problémy napr.ako sú v Egypte,tunisku?pretože,keď sme boli sami s manž.v oboch spomínaných krajinách ,tak sme hnačkovali.a toho sa dosť obávam pri turecku.Rovnako počasie cez prázdniny - je tam asi doooooosť horúco.my by sme chceli niečo blízko letiska - max.hodina cesty busom ,blízko pri pláži - naj by bolo priamo pri pláži 🙂 ,samozrejme all inc.a aby tam bolo aj nejaké ihrisko.ak máte nejaké typy,tak nám poraďte nejaký hotel .len zase nie veľmi drahý,máme obmedzené možnosti 😠 ideme z Košíc.ďakujem všetkým

mikina44
15. jún 2012

Určite odporúčam stredisko LARA, hlavne pre krátky transfér z letiska, cca 20min...sú tam krásne hotely, Miracle Resort, Royal Wings, Baia Lara, Sherwood Breezes...všetky majú min.all inclusive, väčšina ultra all in, tobogány, ihrisko, ideálne pre deti...

erinka123
15. jún 2012

@terina25 ja som bola už dva krat v Beleku v Susesi Luxury Resort,je tem uplne všetko a hlavne taka strava aka bola tam som v Turecku ešte nemala,a to chodim každy rok 😉 len je drahši a neviem aku maš pradstavu čo sa týka ceny,je tam aj super hotel Calista a hned vedla neho je Cornelia Diamond Golf resort & Spa tiež v Beleku cca transfer 30min. Tiež je super aj v oblasti Lara hotel Miracle,Royal Wings,Delphin Palace... a ak chceš niečo lacnejšie tak pred tromi rokmi som bola v Side hotel Pegasos World,a kamaratka si chvalila Asteria Sorgun Resort cca transfer do oboch 1hodka.

terina25
15. jún 2012

@mikina44
ďakujem baby.len čo ste dali tie hotely,tak som zatiaľ nenašla .pozerám akurát firo tour a tam také nie sú.alebo možno aj sú,ale drahé alebo nie sú na last minute.našla som kleopatra ada,meryan-ale tam píšu obuv do vody.a tranfery aj 2 hodiny. 😒

terina25
15. jún 2012

a ešte k tomu jedlu.nie je také ako v egypte,že budú mať deti hnačky?

ress
15. jún 2012

@terina25 Ja sa sem zase vopchám s Top Hotelom- http://www.kartago.sk/zajazdy/turecko-antalya/t.... Naozaj odporúčam. A hnačky určite nie v Turecku 🙂

luucia
15. jún 2012

@l81 je to jeden resort..jen jsou v něm 2 stejný bazény, 2 stejný restaurace, bary,... v obouch jsou animační programy,..jedna část se menuje Ali bey club a druhá Ali bey park 😉 co jsem postřehla, tak jediný rozdíl je, že v tom Park je 99% rusů 😉

aliza
15. jún 2012

@terina25 ahoj, k tomu jedlu, hnacky sme nemali, ani deti, maly mal minuly rok iba 11 mesiacov, jedol normalne, jedla z dietneho bufetu, aj nejaky ten puding, pil vodu z automatu, jedol ovocie a nic mu nebolo. V Turecku sa nemusis obavat hnaciek, preto je to super miesto pre deti.

aliza
15. jún 2012

@larmimi to som velmi rada, ze tam bolo super. Tiez som mala pochybnosti, ci nezobrat iny hotel, lepsi, ale Ali bey je moja srdcovka uz davno, minuly rok nam nevysla ta rodinna izba, kedze chodi s nami aj moja mama, tak sme tentokrat zarezervovali uz niekedy v marci a ideme z UK. Najviac ma nalakal ten aquapark pre deti, tak snad sa naplnia moje ocakavania. A co sa tyka mora, je ten vstup velmi zly? a plaz je kamienkova, ze? a vlny ste mali velke?
ja viem, ze bude horuco, aj minuly rok sme boli v auguste a v pohode, totiz tu v UK je stale zima, takze sa aspon poriadne vyhrejeme 😀.

marion
15. jún 2012

@terina25 my zajtra odlietame do SIDE BREEZE. Transfer od letiska do hodinky. http://www.sidebreezehotel.com/DE/Photos.asp

erinka123
16. jún 2012

@terina25 skus ešte tento ,mavaju nahho vždy last minute od Hechtera pozri si to na uvodnej strane 😉 tu je link od Hechteru a link priamo Hotela,tu so bola je dobrý, a hnačky v turecku určite nie su,my sme nikdy nemali.
http://www.hechter.sk/turecko/letovisko-Side-52...
http://www.bellaresorthotels.com/en/
Last minute Hechter Turecko...zatial ma vyhodene iba tieto : http://www.hechter.sk/index.php?Fkrajina=14&Fle...