Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

karinkaeich
27. jan 2015

@mici111 velmi zalezi od terminu, kedy idete, a tym aj od obsadenosti. nie je nic vynimocne, ze vtedy davaju aj iny hotel (viackrat som to citala tu na fore, osobnu skusenost nemame, nastastie). vtedy ani peniaze nepomozu 😝

mici111
27. jan 2015

@karinkaeich no ideme v sezone - zaciatkom augusta cez kartago..aj som sa pytala, ci nebude hotel prebookovany, ale tak jasne, ze v cestovke pri kupe zajazdu tvrdia ze urcite nie..tak dufam, ze to bude ok..

karinkaeich
27. jan 2015

@mici111 tak hadam bude vsetko v poriadku. turci su celkovo mili, ak sa nahodou vyskytne problem, tak vyriesia. hlavne ked vidia rodiny s detmi, vtedy su uplne mimo. ja som zvedava tiez, aj na odlet. ideme tentokrat do alanye, tak mame aj dlhsi transfer. ale verim, ze bude fajn

mici111
27. jan 2015

@karinkaeich aj my ideme do alanye, transfer ze cca 2 hodky...snad vydrzi krpata v buse...kam idete?

karinkaeich
27. jan 2015

@mici111 ved to uz je velka slecna, vydrzi, neboj. ideme do hotela Monart City, je cca 1,5km od centra alanye 😉

amikka
27. jan 2015

@mici111 Primasol ponuka aj tatratour. My ideme cez nich.

mici111
27. jan 2015

@amikka uz mame zaplatene ine..

amikka
28. jan 2015

@mici111 skoda. 🙂

lia09
29. jan 2015

@amikka nevies este prosim ta primasol ake cestovky ponukaju okrem tatratour? A v akej oblasti to je,kolko km od letiska?

amikka
29. jan 2015

@lia09 to neviem, nehľadala som ho inde. Je to oblasť SIDE a 50 km od medzinárodného letiska v Antalya.

baska1
29. jan 2015

nejde niekto do Club Turtas Turecko od 13.06?:o)

janinkad
29. jan 2015

@lia09 Primasol ma aj Koala

kosska3003
29. jan 2015

@lia09 primasol ma koala a tiptravel myslim ze cena bude rovnaka u pboch je to 50 km od leticka 7km pred Side transfer trval hodinku tak v pohode lokalita hlavne plaz krasna pozvolny vstup vhodne pre deti aj animacie, animatori sk aj ceski tak super

helianthus95
29. jan 2015

@bembulka Skus pozriet hotel Lonicera World - výborný, pre deti zvlášť - tobogány, vitamínový bar, kryté ihrisko... priamo na pláži, pre dospelých bar do 02:30, strava 24 hod. Má aj výborné recenzie http://www.recenzie-hotelov.sk/recenzie/turecko... alebo http://hotel.invia.sk/turecko/alanya/lonicera-w...
V ponuke ho má FIFO http://www.fifo.sk/letne-dovolenky/letna-dovole...

kukina79
29. jan 2015

tento rok sa myslim nemusite bat nikde v Turecku rusov 😉 Politicka situacia a podpora
domaceho turizmu v Rusku sposobuje uz teraz manazerom tureckych hotelov bolesti hlavy 🙂 teraz chodia po statoch vychodnej europy a snazia sa viac nalakat klientov. som osobne zvedava ako sa to odrazi na cenach,aj ked teraz este nic nebadat.

baska1
30. jan 2015

nikto do Alanye Konakli polka juna?:o)

nefertitka
30. jan 2015

@helianthus95 vy ste boli v Lonicere?

lusinka1303
30. jan 2015

Prosim Vas chcem sa spytat bol niekto v hoteli Buyuk anadolu didim resort v Turecku?chceli by sme ist tento rok zaciatkom septembra na dovolenku aj s 2rocnou dcerkou ponuknite popripade nejaky dobry hotel pre deti.dakujem 🙂

helianthus95
30. jan 2015

@nefertitka Áno. Ale stále tam nieco vynovujú, aktuálne fotky z hotela sú na stránke
http://www.lonicera.com.tr/club/en/gallery.html

karinkaeich
30. jan 2015

@baska1 16.6. ideme my, ale skoro priamo do centra alanye (1,5km)

nefertitka
30. jan 2015

@helianthus95 vdaka🙂 a nazoaj je tam v kazdej budove restauracia?mozem ist napriek tomu ist jest do hociktorej z nich?

baska1
30. jan 2015

@karinkaeich skoda, my od 13.06. do Turtasu, Alanya Konakli, cca 13km od centra

popova
1. feb 2015

Baby, nejdete niektorá do hotela SARAYA REGENCY REZORT začiatkom augusta?

lia09
1. feb 2015

@kosska3003 prosim ta este v tom primasole kadial vedie cesta na plaz? Kedze to je 200m ci sa tam ide cez cestu alebo neaky podchod,alebo ako? To viem ze je odvoz,ale kebyze chceme ist pesi, cez co sa tam da dostat.Dakujem 😉

karinkaeich
2. feb 2015

baby v hoteloch 4* nie su povinne dlhe gate pre muzov, ci?

kosska3003
2. feb 2015

@lia09 pesi prejdete je to kusok my sme len pesi a popravde ani som si nevsimla ze by chodil bus mozno z pred hotela ale my sme chodili zadom a je to cesta po ktorej chodia tie busi vo vozia na plaz ludi tak pohoda nue je to hlavna cesta

lia09
2. feb 2015

@kosska3003 dakujem za odpoved.No muz akosi nie je nadseny tym, ze hotel nie je pri plazi tak este idem dalej kukat. Co tak Suntopia @nefertitka, ty si tam tusim bola ak sa dobre pamatam? Plaz je aka,lebo to vyzera dost kamenisto 😒

sakura77
2. feb 2015

@karinkaeich my sme boli v 5* a nebolo treba ani v jednom....takze myslim ze nie,ale tak pre istotu sa informuj v cestovke ohladom konkretneho hotela...

lia09
2. feb 2015

@nefertitka tak nic, suntopia vypredana 😠

nefertitka
2. feb 2015

@lia09 Vobec to nie je daleka prechadzka, prejdes len po takej ceste okolo ineho hotela a hned je plaz. Suntopia je tiez super, plaz je pieskova, ale pri vstupe kamienky a strmy spad. A je sice priamo na plazi, ale ak ta ubytuju daleko, lebo areal je tam velky, tak to mozes mat na plaz este dalej ako v tom Primasole. Ale oba hotely su super.