Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

caufland2
4. júl 2015

ahojte, letí niekto do Turecka - Side zajtra o 18.30?

janicaa
4. júl 2015

ahojte, nebol niekto v sea world resort v side, alebo neletí tam v utorok 🙂 ?

avuska19
4. júl 2015

Ahojte, ide niekto do Seashell v Side?

epelino
4. júl 2015

@avuska19 my sme tu 🙂

avuska19
4. júl 2015

ako je tam?

epelino
4. júl 2015

@avuska19 uz som tu pisala kukni prispevky pred tym.hotel je super,mensi,ziadny velky rezort,trochu sa mi nepaci casove rozlozenie stravy,ale vyriesili sme to tym,ze si berieme ovocie z ranajok alebo obeda....more,plaz super.kedy idete?

avuska19
5. júl 2015

@epelino Zajtra prideme

majkacoke
5. júl 2015

Mate niekto aktualne info ako to momentalne vyzera v Efese?

aalinka
5. júl 2015

@ giugia uz ste sa vratili? spokojna s dovolenkou?

petronela.ficekova
5. júl 2015

@barcabejby ahoj, uz sme spat. Neboli ste nahodou vy s dietatkom co tak lozilo po zemi?

barcabejby
5. júl 2015

@petronela.ficekova ale boli 😅 neobsedí nič náš vymyselnik. Vás netuším, ktorí ste boli 😒 aspoň sa vám páčilo?

katariang
5. júl 2015

@epelino No kde ste nakoniec boli?My sme vzali vtedy ten PEMAR a spokojný sme boli.Všetko bolo tak ako malo byť.

petronela.ficekova
5. júl 2015

@barcabejby no boli sme aj V lepsich hoteloch, co sa tyka servisu a sluzieb ale bolo fajn 🙂

zebricka23
5. júl 2015

@petronela.ficekova kde ste boli?

epelino
5. júl 2015

@katariang my zajtra odchadzame zo Sea shell resort.sme spokojni,az na par drobnosti,ale inak vydarena dovolenka.mam pocit,ze je v Turecku cim dalej,tym silnejsie slnko,nabuduce skusime ist asi v septembri...

katariang
5. júl 2015

@epelino My sme mali pocasie akurat take ako som chcela.Uplne idilický pobyt či už pre nás alebo malú.Ja som ten september teraz vylúčila lebo nám ide prvýkrát do škôlky v septembri.Ale najbližšie asi september alebo sme uvažovali máj a Egypt.

luba142
5. júl 2015

mali ste niekto zaparkovane auto cez stranku www.parkovanienaletisku.sk

kosska3003
5. júl 2015

@luba142 my co chces vediet napis na face ked tak

giugia
5. júl 2015

@petronela.ficekova Ahoj. ...nemyslíš dieťatko ktore sedelo vedla vas cez ulicku v lietadle cestou tam a požičiali ste mu aj vaše hračky. ......a ty mas take rozkosne dievcatko .....myslim ze sme to boli my... 🙂

giugia
5. júl 2015

@aalinka ahoj....ano,vcera sme prileteli. ...spokojna som...super bolo. .pekny hotel aj okolie okolo hotela. ..super vyžitie pre deti.. slov.animatorky fajin...vecerny program na vysokej urovni kazdy den....jedine co bolo menej wou...bola strava...aj keď tam bolo všeličo možné. ...v strave je zatial u mna kumkoy top.... 😀 😉

mo77
5. júl 2015

@janicaa ahoj boli sme tam ale 3roky do zadu

lucica
5. júl 2015

@luba142 za tu cenu zaparkuj primo na letisku. my sa tam chystame parkovat. cena je 12 dni 38 alebo 39 eur, uz si nepamatam. a nepotrebujes ziadny transfer.

luba142
5. júl 2015

@lucica uz to mame vybavene a cestovka nam ponukla vyhodnejsiu cen 😉

lucica
5. júl 2015

@luba142 Aha, ok, ja som totiz tiez obzerala a to letisko mi prislo najvhodnejsie. No dufam, ze tam bude miesto, lebo rezervovat sa to neda.

danulkaja1
5. júl 2015

@lucica na to by som sa nespoliehala,teraz cez sezónu to môže byť plné,čo potom urobíte?my sme parkovali v Chopine,v cene bot taxík ktorý nás zaviezol na letisko aj prišiel pre nás.

monika.v
6. júl 2015

Pri letisku su 4 velke parkoviska, staci zadat do googlu parkovanie pri letisku ceny pri 12dnovom pobyte od 38e.je to cca 700-1200m od letiska.taxi ma parkovisko tam aj spat uz v cene.treba si rezervovat dopredu.

danulkaja1
6. júl 2015

@monika.v my keď sme odlietali boli všetky obsadené

janicaa
6. júl 2015

@mo77 dakujem za odpoved a ako boli ste spokojní? ze je to dost osamotene, kde sa tam da vyjst do okolia - side manavgat, a za kolko? na co si davat pozor v hoteli , alebo co odporucas? dakujem

lucica
6. júl 2015

@monika.v
@danulkaja1 Lenze ja mam prave problem s taxikom, ani jedna taxisluzba v BA mi nevedela zabezpecit autosedacky. Dokonca ani nie pri objednani vopred(pisala som im pred 2-3 tyzdnami) a male deti nechcem viezt bez sedacky v aute. Ink sme z BA, cize najmensi problem rano zavolat taxik ☹ no bohuzial

petronela.ficekova
6. júl 2015

@giugia 🙂 ano, stretli sme sa spolu v lietadle 🙂 vy ste boli V albe? Rozmyslala som tiez nad tymto hotelom. Ako bolo? Plaz fajn?