Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

mk22
2. aug 2016

Pekny vecer..posiel pozdrav z turecka dnes sme dorazili do side serra garden..na letisku super..presu busom cca hodinka.more krasne pre deti super🙂 tak si uzivame..momentalne 33C.

baumka
3. aug 2016

sme tu druhý týždeň a pohoda,boli sme aj na mini nákupoch,ceny ako po minulé roky,počuli sme medzi nakupujúcimi aj SLovákov,Poliakov ,Rusov...

ešte pár fotiek,napr. v našej oblasti sú nakladené v piesku vajíčka morských korytnačiek,takže po pláži vidno viac takýchto ohrádok s upozornením,u nás sú dokonca medzi lehátkami 🙂,dám aj zábery z tureckého večera, penová párty....počasie výborné more je teplé,človeku sa ani nechce von - 30st, to je info z nástenky v našom hoteli

baumka
3. aug 2016

muž s dcerou na parasailingu priamo nad našou plážou

reluska
3. aug 2016

@baumka my chodime cez nemecke cestovky odlet z viedne.. po par skusenostiach sme dali slovenskym zbohom 😊ono kazda oblast ma svoje caro... len my sme v side natrafili na desny hotel ponukany slovakmi ako super hotel. Ale casom dame aj ine oblasti, alebo sa opat vratime do grecka 😀lebo mi chyba ich postoj k vsetkemu 😂😂😂😂vsetko ma cas a vsetko pocka

drutyn
3. aug 2016

Suntopia pegasos world? (SIDE) ,ste tam niekto? My ideme v sobotu 🙂

baumka
4. aug 2016

@reluska aj my milujeme Grécko,chodili sme tam pravidelne a určite sa tam chceme vrátiť 🙂 Dokonca som na jeseň už bola nalomená objednať jeden hotel na Rodose,ale nakoniec sme skončili znovu v TR.
Všetko závisí aj od "Erdiho",lebo ten je nevyspytateľný a bojím sa,že zničí svoju krajinu skôr ako nejakí teroristi.
Tiež jazdíme s Nemcami,je to predsa väčšia istota dobrej dovolenky,hlavne keď si človek môže vybrať počet dní dovolenky,deň a čas odletu.
S akou ck cestujete vy? Či ich striedate?

reluska
4. aug 2016

@baumka striedame 😊super je ze sa da vybrat cas odletu.. zvacsa letime s austria, ale skusali sme turecky sun exprex, ale asi same opat austriu😊grecko milujeme, tiez sme vahali ci greci alebo turci... ale buduce leto si zopakujeme opat grekov.. alebo ked motyka vystrelli dame ho este teraz namiesto delphinu.. ale tu by musela byt super ponuka

lauraa
4. aug 2016

@reluska v ktorom Delfine ste boli ?

reluska
4. aug 2016

@lauraa imperial, tento rok sme premýšlali nad novootvoreným botanicom v lare, mali otvárať 1. júla ale presúva sa to na apríl 2017.. aspoň tak to hovorí oficiálna stránka

kaculiatko88
4. aug 2016

@drutyn my ideme ale až 27.8 😊

drutyn
5. aug 2016

@kaculiatko88 Tak to vtedy ja uz budem doma smutit,ako super(dufam) nam bolo :D ale napisem potom recenzie 🙂

kaculiatko88
6. aug 2016

@drutyn prajeme hlavne peknú dovolenku

mk22
6. aug 2016

Posielam.horuci pozdrav z turecka mame luxusnych 37C ☀☀😊

drutyn
6. aug 2016

@kaculiatko88 dakujeme pekne 🙂

janka5861
7. aug 2016

Ahojte chcem sa spýtať na hydrotour ...ten klub mame radi leto ,ako funguje ? a ešte
Adalya Ocean Deluxe alebo Sea Shell Resort & SPA ? Ďakujem

lauraa
7. aug 2016

@janka5861 tak zaciatkom jula , teda prve dva julove tyzdne v adalya nefungoval vobec , Denis ( hydrotur) sa podielal na animaciach hotela ( boca, volejbal, vodne polo a pod) V detskom klube bola turkina, dost odmerana ale deti ju mali radi.... vecerna diskoteka pre deti 4 pesnicky a koniec.... mozno sa nieco zmenilo a prislo viac deti z sk ale v nasom case deti bolo vela ale ziadne nechodilo do miniklubu....

lauraa
7. aug 2016

@mk22 ty uzteda ale mas farbu....kde to ste?

mk22
7. aug 2016

@lauraa my sme primasol serra garden..sme do 12.8. Natieram sa 50kou aj deti..ja mam ukazkovy pigment ☀

brnka
7. aug 2016

@janka5861 my sme boli vlani v Sea Shell a bolo uplne super. V miniklube boli 2 slovenske animatorky, tie boli aj vecer na minidisco. Boli sme max. spokojni.

matulikm
8. aug 2016

@mk22 krásne opálenie 🙂 luxusné telo 🙂 palec hore...užívajte si to tam 🙂

bejca
8. aug 2016

@janka5861 my sme boli v adalyi je tam super a animator je uzasny 🙂

bejca
8. aug 2016

@baumka kde ste ? opat dovolenkujete ? my tiez chceme este ist ..hladala som Grecko vsade mi nieco " vadi " rozmyslam opat nad Tureckom 😀

bejca
8. aug 2016

@ingusz prosim ta ako je to s plazou ? je pieskova ci kamene ? dakujem 🙂

lauraa
9. aug 2016

@bejca tak Denis Sa nakoniec dostal aj do miniklubu? V nasom Case bol pri animaciach Hotela

lauraa
9. aug 2016

@brnka bola tam animatorka Julia?

brnka
9. aug 2016

@lauraa boli tam 2 dievcata, ale mena si veru nepamatam

bejca
9. aug 2016

niekto v alva donna beach resort ?

bejca
9. aug 2016

@lauraa Denis robil animatora ale tym ze slovenske deti nechodili do klubu tak sa venoval ostatnym , tak ako pisala @baumka

baumka
9. aug 2016

@bejca ,len v piatok sme sa vrátili,poprala som a môžeme ísť znovu 😀

Ale nie,už sa nám nedá,ale išli by sme hneď,bolo výborne. My sme aj tento rok plánovali Grécko,ale ako píšeš,vždy nás niečo odradí a skončíme pri Turecku. A pritom nejde ani o cenu,ako si niektorí myslia,ale mne ide aj o more,aby som sa tam nezabila na nejakých skalách,alebo aby tam nebola len nejaká mini zátoka,kde sa nedá ísť na prechádzku popri mori.
Pozerám už ponuky Nemcov na budúci rok,zatiaľ majú už vonku na nete pár hotelov,len ešte termíny sú najskôr v apríli,ale podľa toho sa dá približne vydedukovať,aká bude detská cena,čo je pre nás dôležité kvôli veku dcéry. Niektoré menšie ck majú už aj na leto 2017,ale je to s medzipristátím ,takže to nie.
Vidím,že sa zaujímaš o Alva Donna Side Beach. Je v Gundogdu,kde sme boli my. Chodila som okolo neho na prechádzky teraz,od našej pláže to bolo tak 15min. Ak sa tam dostaneš,tak sa vyber smerom doprava ku pláži Terrace ELite,kde sme boli my. Cestou uvidíš také ohrádky,kde sú naložené vajíčka korytnačiek,možno aj nejaké sa vyliahn u,ak by ste išli teraz,lebo by mali vyliezať do mora koncom augusta a v septembri.
Alva Donna je kvalitný hotel,( má ho TUI) . Je to tichšia oblasť ako Evrenseki,ale nákupy máš pred hotelom,alebo vezmeš dolmuš a za pár min si v Evrenseki. V izbe by si mala mať všetko,aj konvicu ,teda ako to bolo v Adalyi,dokonca je tam na izbe wifi v cene. Takže hurá do toho 🙂

ingusz
9. aug 2016

@bejca citala som ze piesok s kamienkami preto zvazujem ale su aj horsie plaze s spadom prudkym alebo velkymi klzkými kamenmi